Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Návod: SH3 Mission Editor
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Na to je nejlepší Hyperloby a nebo Xfire. Tam máš ukázaný všechny servery, který právě jedou a na jaký verzi. Mám oba prográmky, každý je v něčem lepší, než ten druhý. Pokud by jsi chtěl vědět víc, klidně se ptej. Možná by se SHIII. dal hrát přes Xfire, ale to nevím jistě.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravíčko kapitáni, mám jeden problem chci si udělat singl misi, ale když dám proti sobě německé a britské lodě, tak se nic nestane.
V klidu proplují okolo sebe a ani jednou nevystřelí. Co s tím Question
Díky Wink


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No to je správně ne? Rolling Eyes


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
ehm a nenechal jsi rok 38.  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nastavoval jsem tam rok 44, ale skontroloval jsem si to a dal tam znova ten rok 1944 a už to funguje.  Surprised
Díky a  sorry  za zbytečné a hloupé otravování.


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
a jak je to s Map editorem na SH4?pls Question

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Je takřka stejný jako u SH3.....


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
stiahol som si niektoreé mapy pre ligu a chcel som si ich vyskúšať v tWG ale bohužial ma vyhadzovalo z hry. Keď som do adresára mapy pridal súbor media.cfg z barhamu tak mi misia fachčila bez problémov. To znamená, že keby som chcel hrať ligu musel by som všetky mapy takto upraviť???


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pro ligu protože má PP3(PlusPack, máš ho? Pokud ano neupravoval jsis nějak tGW.) se dělají speciální mapy. Nic upravovat netřeba.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ano mám ho (dávam ho cez aktivátor JSMGE) a tam mi to robilo to isté
omlúvam sa tam je to OK  Smile zatial som ho ešte neupravoval, ale pátram po súbore, ktorý upravuje označenie ponorky pod vodou červený krúžok so šipkou, potom ho upravím lebo bez toho ja nejdem Laughing



Naposledy upravil Hogen dne 30. 07. 2010, 10:50, celkově upraveno 3 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Je to divné. media.cfg nemám ani u původních misí a jsem po čerstvém instalu SH3.

edit:
Já už asi vím. Ty si je pouštíš jako Single Mission že? Tak to ano to občas Media.cfg potřebuje. Pokud si je pustíš solo přes Multiplayer tak ne. Media.cfg je v podstatě jen informační soubor.


jo a "krúžok so šipkou" vím ale asi nepovím.  Very Happy



Naposledy upravil Sarroth dne 30. 07. 2010, 11:11, celkově upraveno 2 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jj, taky jsem si zkoušel tyhle mapy v singlu a občas to blblo (spadlo to, nebo jsem měl jinou ponorku než jsem si zvolil-dívné), ale normálně v multiplayeru to funguje


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
v multiku krouzek nepotrebujes, mas nad sebou svuj nick


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mám otázku: Když vytvořím singlplayerovou misi tak se automaticky zakomponuje do kariery. Tzn. že když spustím v menu samostatné mise a vyberu tu svou, budu čekat 8minut než se vše načte. Přitom by stačilo, aby se načetla pouze ta část, kterou jsem vytvořil a nenačítalo se všechno ostatní (lodě a jejich pohyb po celém světě)
Tímto bych se chtě zeptat zda je možné v editoru něco podobného nastavit. Confused


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No já teda teď zrovna nevim jak je to v případě singl misí, jestli se skutečně zakomponuje do kariéry a načítá vše a ne jenom to co vytvoříš, ale snadná pomoc je....pokud ti jde teda o hraní pouze toho co si vytvoříš tak to dělej jako multiplayerovou mapu pro jednoho hráče a spusť si ji normálně v multiku.... Wink


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.