Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Návod: SH3 Mission Editor
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
No takže to nakonec v tom je. Essex je Unit version date 1942 jako vedoucí skupiny a to je špatně. Resp někdy to blbne a někdy ne. Dej jako velitele Nelsona nebo Revenge. U mě to poté jelo.

Super díky moc, dělal jsem těch map několik a až teď ty poslední nešly.
Je pravda že "Unit version date" jsem nikdy nehlídal a fachalo to.
Dík za pomoc.Cool  Cool  Cool



Naposledy upravil Kriechbaum dne 24. 08. 2008, 13:50, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Tak tohle je moje kráska:

"U-556" Typ: VIIC Rok: 1941.............Kariéra: U-556 uskutečnila 2 plavby:
Kapitán: Kptlt.Herbert Wohlfarth......................1. 1. Května 1941 - 30. Května 1941 - Přesun z Kielu do Lorientu
Flotila: 1. Unterseebootsflottille.......................2. 19. Června 1941 - 27. Červana 1941 - severní Atlantik
Stavba započata: 2.1.1940...............Potopeno lodí: 6 plavidel o celkové hmotnosti 29 552 GRT potopeno,
Spuštěna: 7.12.1940................................................1 loď o hmotnosti 4986 GRT poškozena.
Zařazena do služby: 6.2.1941
http://magda.clanweb.eu/main.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Napadlo mě si zkusit vytvořit nějakou tu mapu, dělal jsem vše podle návodu (zkoušel jsem si taky dát samostatnou loď a dráhu), ale když dám potom "simulaci", tak se mi nic nehýbe, rychlost mám 7 uzlů..dělal jsem i svou vlastní mapu o třech skupinách DD, ale hýbala se jen jedna (rychlost opět nastavena), pozn. nakonec: dával mission/validate mission/check mission, ale bylo to čisté, nevíte čím by to mohlo být??



Naposledy upravil Buggy dne 04. 02. 2009, 18:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nastavením filtru... když na něm nastavíš rok odpovídající datu vstupu skupiny do hry, bude se ti hýbat taky... Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek tvorba mise 
mam problem s vlastni tvorbou mise.
na moře jsem si dal svoji ponorku a nejaky nepratele ale nevim  kam to ulozit a jak to spusti abych si vubec zahral.
mate někdo stím zkušenost?[/img][/quote]


EDIT M_B: Presunuto, tam kam patri.



Naposledy upravil mysak_bob dne 15. 02. 2009, 20:31, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek Re: tvorba mise 
Do adresáře .../Data/SingleMissions/English, tam musíš vytvořit adresář, který se bude jmenovat stejně jako tvoje mise, a do něj ulož ten soubor s misí (koncovka .mis)
Spustíš ji ve hře v menu normálně přes "Single Missions"



Naposledy upravil mysak_bob dne 15. 02. 2009, 22:03, celkově upraveno 2 krát.

_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jde nekde zapnout grid line v editoru misi? Zatim jsem to nikde nenasel


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nejde a docela by to ulehčilo práci, ale nejde.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Potřeboval bych poradit ohledně editoru misí.

Funguje mi naprosto v pohodě, až do chvíle než zvednu rozlišení. Pak se z nějakýho důvodu nejspíš zmrší poměr stran a zobrazení jednotek na mapě je posunuté od jejich skutečné pozice. Takže když cokoli přetáhnu na mapu a chci to editovat, musím kliknout na místo řekněme 5cm od zobrazení té jednotky. Navíc když použiju ten program na zvýšení rozlišení, nejde to odinstalovat. Je tam sice bat soubor přímo k tomu určenej, leč nefunguje.

Jediná cesta je odinstalovat SH3 a nainstalovat znova. To se mi ale moc nechce. Nevíte někdo jak tohle obejít?

Rozlišení jsem zvýšil pomocí prográmku z Alferiho postu tady:

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=55


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to pragr: 
obavam se, ze pes bude zakopan prave v tom rozliseni


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Taky bych potřeboval trochu poradit....snažím se dát do kupy konvoj PQ 18...stav mezi 13. a 14. zářím 1942. Dělám vše podle návodu, ale když to postavim a pak pustím, krásně do řad srovnané lodě v konvoji začnou téměř okamžitě kličkovat a za chvilku z toho je takové celkem chaotické hejno vodního ptactva. Nevim co dělám blbě nebo kde je zakopanej pes.....
Ještě dvě otázečky....čím nahrazujete AA ship...a ponorky jako součást eskorty tam dát asi nejdou co?! ( oboje součástí PQ 18 bylo).



Tak proč lodě kličkují a nedrží řady už vim....stačilo rozestupy zvětšit z 400m na 450m a vše je OK. Asi se jim nelíbylo, že si tak dejchaj na krk Very Happy



Naposledy upravil Merlin dne 06. 03. 2009, 17:38, celkově upraveno 2 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Merlin: jako vedoucí lodě nedávej nové, používej defaultní z SH3 a taky nepoužívej jako vedoucí lod DDčka. Nastav radius konoje na 1km. AAship prostě není, hledal nějaký vhodný model. To samé ponorky tam by to sice šlo, ale při testování docházelo ke komplikacím tak se nakonec do SP nedala ani jedna, zatím.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zdar Vlci. Tak jsem si zkusil udělat mapu. Postup dle Radova návodu. Při kontrole mi to hází chybu: "Player unit found at tached to a group." Nesetkal jste s tím někdo? Díky.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak že by další mapař. Připojil jsi jednu nebo více ponorek "hráčů" k nějaké skupině, což nejde, označ ponorky-ponorku a dej deteach from group.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Díky. Dal jsem tam tři ponorky, abych tam nebyl tak sám  Very Happy . Ale hráče jsem přiřadil jen k jedné. V Ilu mapy zvládám, ale tady je to trochu jinak  Confused . Budu muset holt zkoušet.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Olde ty hraješ Ila přes net?Přes co hraješ přes ubi.com?


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.