Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Jak spustim hru pod Vistami....
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Jak spustim hru pod Vistami.... 
Zdravim všechny námořníky mám větší problém po delší odmlce v hraní Silent Hunteru 3 jsem si ho chtěl opět nainstalovat ale po nutných úkonech jako je nainstalování, opatchování, crack a čeština se mi hra spustí ale je to nehratelné, úplné ztracení menu , všelijaké barvy atd. Mám nový comp, tak jsem si tam dal Visty 64bit, tak se chci optat jestli není chyba zde a popřípadě jestli někdo neví, jak to oblbnout. Nerad bych se vracel zpátky k XP  Sad . Díky moc za rady a ještě dodám že to samé mi to dělá i se Silent Hunterem 4, ale tad yprozměnu po načtení úvodní obrazovky se nenačte menu vůbec...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
procti si forum  Wink

EDIT: abys nerekl, ze jsem svine, tak se to tyka kodeku, ale uz se o tom pise jak v SH3, tak SH4
takze pak toto vlakno smaznu



Naposledy upravil mysak_bob dne 08. 04. 2009, 11:45, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Tak jsem hledal, našel a nefunguje 
Sad  Tak jsem hledal jak jsem mohl ale nikde jsme nenašel odpověď...Zkoušel jsem zapnout to řízení uživatelských účtů a v exe. souboru Silent Hunter zapnout ,,spustit tento soubor jako správce,, ani to nepomohlo a hra stále v základním menu nic nezobrazuje   a dělá mi to jen čmouhy..Někdo ještě psal postup na Vistu a myslim si, že jsem vynechal krok 3)dát tam "ošetření" pro 1.4b (jsou to 4x knihovna (.dll) a jeden exáč (.exe) - přepsat původní soubory) ..tohle bohužel nemůžu nikde najít  Sad Už nevim jak to mám ochcat...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na poprvé, jako Pája!!!

Shal napsal:
Vyřešeno. PRostě jsem smazal složku s intrama a už to jede. Prostě když to přehrálo ty videa, tak se to nějak posralo a už to nešlo spustit. Nechápu


Tedy alespoň pro SH4ku. Very Happy

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?p=9213#9213



Naposledy upravil Pragr dne 08. 04. 2009, 13:12, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Stále v řiti 
Tak bohužel pořád to dělá v hlavním menu. Stále to nic nezobrazuje jen za myší to dělá čmouhy, a přitom ze začátku to intro a načítání je v poho, tak už fakt nevim.... Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To dělají kodeky... Použij nějaké nekonfliktní.... Např s K-Lite to běhá v pohodě.... Ale ty staré NAPŘED ODINSTALOVAT!!!


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to aaron2: 
Tak ty kodeky mě nenapadly Smile  hned až budu doma, tak to vyzkoušim a dám určitě vědět snad to bude tim Sad



Naposledy upravil mysak_bob dne 10. 04. 2009, 16:07, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to miller:

a co jsem ti psal o par prispevku driv?  Rolling Eyes


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to mysak_bob


 Very Happy
omlouvám se  Smile



Naposledy upravil mysak_bob dne 10. 04. 2009, 19:42, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.