Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 8 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Jaký máte na hraní SH3 počítač?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
kua tomu říkám strojovna,přemíšlím nad novým compem,tak jen pro info,kolik tě to stálo??


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No zadara to není  Sad  ...28900 s DPH včetně OS Vista home premium. Jinak konfiguraci si na těch stránkách můžeš udělat sám podle finančních možností a oni ti ho za pár dní podle toho dají do kupy.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Merlin: Být to bez těch Vist, tak to beru Smile


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Merlin napsal:
No zadara to není  Sad  ...28900 s DPH včetně OS Vista home premium. Jinak konfiguraci si na těch stránkách můžeš udělat sám podle finančních možností a oni ti ho za pár dní podle toho dají do kupy.


za ty prachy je to dobrý! hlavně ta grafárna, pokud je od BFG, tak nemá chybu. mám BFG9800GTX+OC
jedu všechny hry na max. detaily v rozlišení 1680x1050 (škoda že SH3 má fix 1024x768  Crying or Very sad  )


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek to Riptor 
no, bez Vist (pokud teda pominu 64bit XP) uz nenaadresuje 4GB RAM  Sad


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jen abych upřesnil..OS si můžete vybrat. V základu není součástí. pokud máš zájem i o OS je tam na výběr dvě verze XP ( home a professional) a tři verze Vist. No a v dnešní době a s ohledem na časy budoucí sem zvolil raději Vistu. Myslím, že sem si tím ušetřil spoustu nervů do budoucna.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
já to mastim na NoteBooku bo na starým kompu mám ještě pravěkou grafárnu bez PixelShaderu a ponorky mi tak levitujou v prostoru.

Jinak book je

TOSHIBA Satellite A200-10X

CPU: Intel Core 2 Duo T5600 @ 1.83 GHz
Motherboard: TOSHIBA ISKAE Intel Chipset
RAM: 3 GB
GFX: NVidia GeForce Go 7300
OS: Win Vista Home Premium 32 bit

žel - nejstabší je na tom ta podělaná grafika - SH4 se na tom téměř hrát nedá...



Naposledy upravil mormodej dne 01. 02. 2009, 20:13, celkově upraveno 2 krát.

_________________


"Schneller, leiser, tiefer..."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
DualCore AMD Athlon 64 X2, 2800 MHz 5600+ Black Edition
Asus M2N-SLI Deluxe
A-Data EXTREME DDR2 800+ 4x1 GB
NVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB)
HDD 1x320+x250GB
Genius SlimStar 310
Myš A4Tech 708
Windows XP Professional sp 3+Vista Ultimate sp 1

ja pařím na tady tom


_________________



Nikdo nezemře jako panic, anebo panna ....

život totiž vyjebe postupně s každým .....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Intel Core2 E4500
BFG 9800 (512 mb RAM)
ASUS P5KC
4GB RAM
500w zdroj
Myš A4X7
2x 80mm větrák místo dvou pětipalcových (CD/DVD) slotů)
Win XP (vím o tom, že nevyužiju všecky RAM, ale Visty nechci a 64mhz XP jsem nesehnal.)




Trochu skládanka, a občas zlobí, ale dal jsem za něj skoro celoživotní úspory, tak mi nezbejvá, než s ním být spokojenej  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
citace:
...ale Visty nechci a 64mhz XP jsem nesehnal.)


určitě jsi myslel 64-bit Smile 64"mhz" by XPčka nebyli z nejvýkonnějších Smile, ale chápu to. Kdo se má v těch, zpravidla třípísmenných zkratkách, pořád orientovat že Smile


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
máš pravdu, já su vůl...  Shocked

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek silent hunter III vs notebook 
Zdarte námorníci!
Chcem si kúpiť notebook a jediné čo okrem písania na ňom chcem robiť je drtiť SH3 bez problémov na najlepších detailoch!
Chcem sa preto sýtať jestvuje na svete taký notebook, ktorý by to zvládol??
A akú grafiku hra potrebuje myslím konkrétnu kartu. Ja som zaťiaľ videl NB s graf Intel GMA 3100, Intel GMA 4500, Ati radeon 3100 sú tieto postačujúce a ak nie tak aké??? Čo sa týka zvyšku CPU dvojjadro okolo 2 Ghz a 1 MB cache , RAM 2 alebo 3 Ghz.
Plus Systém asi vista home premium alebo XP. Taký notebook do 500 eur resp. do 16 000 SK????
Je niečo také na trhu???????
Na odpovede netrpezlivo čakám a už teraz ďakujem!!!
(Ps toto je aj sa mostatný spíspevok ale neviem ako ho zmazať Embarassed  ale keďže toto je diskusia k danej téme tak to tu dávam ešte raz SORRY Crying or Very sad
)



Naposledy upravil spieler dne 23. 02. 2009, 17:02, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Osobně zastávám názor, že Noťasy a hry jsou trochu proti sobě, nicméně SH III není až tak úplně hra  Very Happy

Když tam dáš XP, mělo by to chodit, alespoň si myslím, kdyžtak mě někdo opravte.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zkoušel jsem hrát SH3 s "ligovým Pluspackem" na mém noťasu, který má do herní mašiny dost daleko (AMD Athlon X2 QL60 - 1,9 GHz, 3GB RAM, NVidie 9100M integrovaná s 256MB sdílené paměti, OS Win Vista 32bit) a při tom krátkým testovaní běhalo vše vpohodě  Wink



Naposledy upravil Hornisse dne 23. 02. 2009, 21:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Vždyť říkám - SH3 není až tak úplně "hra"

Hrou se dnes bohužel myslí masový produkt s co nejvýše vyhnanými HW nároky, co nejprocavonější a přitom levně udělatelnou grafikou, dynamickou, ale rychle omrzící hratelností a co nejmasovějším (nejburanštějším) publikem.



Nevím jak vy, ale já jsem strašně rád, že SH není "hra".
Už proto, že ji rozjede kdejaký šicí stroj. A to se cení.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 8 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.