Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Fall of the rising Sun
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Fall of the rising Sun 
FALL OF THE RISIG SUN

Noví super mod pro SH4 verze 1.5

Detailní informace a link na stažení zde : http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=147988

Osobně jsem ho zatím nezkoušel ale to co jsem o něm četl vypadá velice slibně při první příležitosti jej stáhnu a vyzkouším, je neuvěřitelné že mě tento mod unikl ale byl jsem upozorněn a zato jistému kapitánovy velmi děkuji jinak tento mod má 699mb takže to je docela cvalík chudák můj internet  Very Happy



Naposledy upravil hiroc dne 22. 03. 2009, 18:34, celkově upraveno 4 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
hm teda vypadá to zatraceně dobře Surprised

  tak se nám ten sh4 už dostává do hratelné podoby ,no paráda  Smile

  4 hiroc nenašel si nějakej mod kterej by změnil stal ovládání ponorky v sh 4 třeba na ten ze sh 3 ??

   ten ovládací pultík mě opravdu nepadnul do oka a nemůžu si na něj zvyknout  Crying or Very sad


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hele já mám takovej pocit že to změněné ovládání bylo bud v Tryger Maru nebo v RFB ale budu ho muset odtamtud dostat až teda si upomenu kde to bylo .


Tak nyní bude řeč jen o dané modifikaci ano již jsem ji stáhnul a musím říci že větší vykrádačku jsem ještě neviděl  tato modifikace je poslední verze Trygger Maru plus bezesporu efektní asi intro a pár grafických uprav a samozřejmě hudba jinak nic .Nejhorší na tom je opravdu ukradené TM neměly ani potřebu změnit základní poznávací znaky Takže pokud si potřebujete o tomto modu něco zjistit přečtěte si post o Trygger Maru.



Naposledy upravil hiroc dne 24. 03. 2009, 21:41, celkově upraveno 1 krát.

_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Fall of the rising Sun 
Pri sťahovaní : Updated on 15.02.2009 Bugfix001 released ! a Update 21.02.2009 Carrier Upgrade V1.0 released ! mi hlási antivír poškodenie súborov a pokus o infiltráciu "WIN32Trojan Gen


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No to "Fall of the rising Sun" dělají pokud se nepletu Číňani tam člověk nikdá netuší, ale nezmatkoval bych dokud to někdo nepotvrdí(nález).


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nezmetkujem len upozorňujem ostatných kpt. na problém


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Docela dobrý mod, alespoň zatím se mi zdá. Každopádně solidně udělaný, grafika je taky o něco lepší.




http://www.youtube.com/watch?v=2ib0LvsNzq8



Naposledy upravil Alferi dne 05. 04. 2009, 14:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak s FALL OF THE RISIG SUN sem moc spokojen, ale nemůžu stáhnout textury z tohoto odkazu:http://www.oldsmobile1958.com/silenthunter/index.htm
Celé černé ponorky fakt nemusím,nevíte někdo, kde jinde ty textury stáhnu?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím námořníci, tak jsem zase po čase oprášil Sh4 a hned tam šupnul tenhle Mod. Mam ale malej problém a to hned na začátku. Rozkaz zni celkem jasně Sink Ensign Parker. Nojo ale kde ho najdu. Už jsem prosmejčil oblast ale nic co by se dalo potopit krom vlastních lodi sem nenašel. Poradí někdo?


Citovat
Příspěvek  
Při svém častém sosání ze SubSimu jsem narazil na tento megamod.  Surprised  Surprised  Nemám tedy vůbec zkušenosti co se týče akce hry samé, ale když kouknete do musea tak tam máte např: BB Germania (Adolf Hitler), Tirpitz, tanker Schliemann (řekl bych, že je to T3 z SH5) a hromadu dalších nových lodí. Samozřejmě, že nejvíce od US Navy a Císařské flotily. Pecka je verlybářská lod i s úlovkem na palubě.  Smile
Když jsem zkoušel hrát SH4 bez tohoto modu tak mi moře teklo jak kaše tuhosti amarounu, ale ted je vše ják má a docela se na to dá i koukat. Kdo má zájem tak na to koukněte.

http://www.subsim.com/radioroom/downloads.php?do=file&id=4769



Sorki, ale je to přes překladač Cool

To je Pád vycházejícího slunce v1.2 pro mise U-Boat, SH4 v1.5, které většina z nás. Nahrál jsem to zde jako ochrana proti GameFront, nebo co oni jsou volat to tento týden, svévolně smazání tuto cennou mod, který oni dělají často.

Rockin Robbins

Toto je původní text startu závitu:

Dobrý den Captains,

nyní je čas uvolnit AOTD's "pádu rsisng Sun" pro SH4 v1.5 UBM Version 1.3 (nová verze z 11.12.2009)
Tato verze FOTRS je plná anglická verze, zejména vyrobený pro anglický speakin komunity!





V první řadě bychom chtěli připomenout, že TMO (Trigger Maru přepracován podle Ducimus na www.subsim.com) byl základ a inspirace tohoto modpack. Zvláštní poděkování Ducimus a všechny ostatní modders pro jejich práci! Dále bychom rádi upozornili, že "Pád vycházejícího slunce" je jen modpack a ne mod pro sebe. To znamená, že "FOTRS" je svazek mnoha již existujících úprav a mnoho jiných nových změn provedených mnou a mými clanmates. Autorská práva každé změně patří k jeho vývojáře.

"Pád vycházejícího slunce" je plný JSGME kompatibilní a tato verze je určen pro SH4 v1.5 (UBM-verze)

Obsah:

Nové jednotky:

1.) Lodě

B.) USA

Bitevní lodě
- BB-36 USS Nevada
- BB-43 USS Tennessee (41 až 42)
- BB-43 USS Tennessee (čtyřicet dva-čtyřicet šest)
- BB-48 USS West Virginia
- BB-60 USS Alabama
- BB-62 USS New Jersey
- BB-67 USS Montana

Dopravce
- Essex-Class Fleetcarrier
- USS Enterprise
- USS Saratoga

Destroyer / Corvetty
- Benham Class Destroyer
- Old Corvette

B.) Japonské

Bitevní lodě
- IJN Nagato

Dopravce
- IJN Shinano
- IJN Akagi
- IJN Soryo
- IJN Shoho

Cruiser
- Myoko Class Těžký křižník
- Auxcruiser (New Modell)

Destroyer
- Kagero Class Destroyer

C.) Německý

Bitevní lodě
- Bismarck
- Tirpitz
- Fiktivní "Germania"

Cruiser
- Deutschland Class Cruiser (New Modell)
- Heavy Crusier Lützow
- Blockadebrecher (New Modell)

Detroyer
- Typ36 Narvik
- Typ36K
- Typ36

D.) British

Bitevní lodě
- HMS Ramillies
- HMS Resolution
- HMS Královna Alžběta
- HMS Renown
- HMS Nelson

Dopravce
- HMS Illustrious

Destroyer
- A & B Class Destroyer
- C Class Destroyer

Mnoho nových Obchodníci jsou přidány do scény, takže máte dost střílet.

2.) Letadla

A.) USA

- B17 Úroveň Bomber
- B24 Úroveň Bomber
- Catalina Searchplane
- Seversky / republika P35
- Republic P47 Thunderbolt
- Republic P51 Mustang
- Vought F4U-4 Corsair
- Douglass SBD-3 Dauntless
- Lockheed P38 Lightning
- Douglass F6 Hellcat

B.) Japonské

- Nakajima Ki-44 Shoki
- Nakajima Ki-84 Hayate
- Nakajima B6N2 Tenzan Torpedobomber
- Yokosuka D4Y3 Suisei Divebomber
- H8K2 s Deepthcharges
- H6K2 s Deepthcharges
- G4M Betty jako Torpedobomber
- Kawasaki KI 61 Hien

C.) Německý

- F. Wulf FW190-A5
- Messeschmitt BF 109
- Junkers Ju 52

D.) British

- De Havilland Mosquito tsetse
- Hawker Hurricane MK1
- Swordfish Torpedobomber

E.), mnoho nových Obchodníci, Tanker vojska a Repunishment-Lodě

3.) Gameplay / AI-Nastavení

Nový letový-management je přidán do bojovníka.
Pokud jste se výzbroje "bojovník" tohle letadlo zaútočí na všechny lodě a ponorky v malé výšce letu s pistolí.
Pro testování na to můžete hrát singlemission s názvem "Airtest deepflight Ki44 / G4M" a "Airtest deepflight Ki84 / G4M"
Tam vidíte, jak silný letadla jsou!

Některé US-Fighters dostal Rocketracks.
Pokud Wanne vidět, co se stane, když útočí lodě, podívejte se na tento single-mise "Rockettest 1" a "Rockettest 2". Oni nakopat zadky ...............
Po shlédnutí tohoto byste měli být rádi, řídit loď na straně USA

Japonské Torpedobombers dostali nové torpéda, jsou lepší a silnější, jako ty v USA.
Buďte opatrní s nimi způsobit G4M Betty jako Torpedobomber budou střílet vás do pekla.
Ty lépe připravit k ponoření! Rotfl:
Pravidelné AI-Nastavení je těžší, jak na akciovém-verzi.

4.) Kampaň a terénu

Kampaň je založena na TMO ale silně přepracováno.
Midway je nyní Submarinebase, kde můžete začít svůj kariéře.
Všechny nové jednotky jsou implementovány do kampaně soubory
Některé Atlantik-Mise jsou implementovány do USA-kampaně.
V případě tohoto můžete přejít Panamský-kanál k dosažení Atlantik a váš Patrol-Area a nové Námořní základen v Atlantiku.

5.) Životní prostředí

FOTRS používá přepracovanou Environment5.0 z W-Clear.


Instalace:

Po stažení mod můžete povolit / zakázat s JSGME!
V Support-složky můžete najít 16/9 nástroj pro velké usneseních, jako je 1680x1050, které by měly být aktivovány, pokud používáte širokoúhlý monitor.

Ke stažení:

http://www.aotd-flottille.de/FOTRS/R...SH4V1.5_EN.rar <<<< z nějakého důvodu tento odkaz už nefunguje tak použijte odkaz níže



použít tento odkaz k získání mod - http://www.gamefront.com/files/14694...the_Rising_Sun~~HEAD=dobj

Nyní je jen na vás ........ líbit.
Jsme z AOTD Doufáme, že se vám líbí tento mod!
__________________________________________________ __________________________

Aktualizováno dne 11.12.2009:

Verze 1.3 je venku!

Verze 1.3 je zcela nový Mod.
Veškeré Aktualizace, opravy chyb a Carrier-upgrade, musí být zakázána a nový V1.3-verze by měla být povolena !!!

Změny :

1.) Kampaň

- Některé chyby jsou pryč
- Trochu víc Harbourtraffic
- Více samostatných obchodníků a malých convois
- Další a silnější subhuntergroups
- Méně japonské airplaines

2.) nové jednotky

- IJN Akagai Carrier
- Whalechaser
- Akita II Class Freighter
- Old Fleettanker
- Wheelsteamer postavil Rowi58
- Přepracovaný Equipe-Files některých japonských DD's (více K-Guns v pozdním válce)
- Všechny lodě heavy přepracován (Úvahy o vodě)

3.) Nové japonské zbraně

Některé japonské jednotky dostal lodi na loď rakety z roku 1944.
Dávejte pozor, oni jsou velmi silné !!!

4.) efekty / Sound

- Některé nové zvuky a řeč-files
- Lepší grafiku pro výbuchů

5.) Ostatní věci

- Jejich velikost číselníky pro telegraf a divinggauges pro lepší hraní v malých rozlišeních
- Ki-nastavení přepracovaný


Je důležité, jak zakončit poslední hlídky v přístavu před instalací nové verze FOTRS!

Zdravím

AOTD | MadMax



Naposledy upravil Muckenberg dne 04. 10. 2015, 10:06, celkově upraveno 2 krát.
_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!! Opravdu to někomu stojí za to, aby za mrzký peníz zničil starý kontinent ? POTÁPĚT,POTÁPĚT,POTÁPĚT. !!!!


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.