Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přijde Vám to normální?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
raccoon: Právě že nějakou tu chybu, zbytečněj risk s "trvalými následky" apod. tu má za sebou každej (možná až na Admirála  Laughing ) Wink
A ty komentáře zde ber spíše jako takový kamarádský popichování.....každej je svého štěstí strojvůdce  Kapitan


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft napsal:
Evidentně jsi podcenil onu dříve avizovanou konverzi do plně obrněného vznášedla ze Star Wars  Laughing

Ve star Wars nejsou vznášedla.  Surprised  Ty patrně myslíš vozidla s repulzory. Takže správně by mělo být "Evidentně jsi podcenil onu dříve avizovanou konverzi do plně obrněného repulzorového vozidla ze Star Wars  Laughing"  Very Happy  Very Happy


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Merlin napsal:
No já se musím trošku zastat Racoona...včera to byl vážně pech a hodně nešťastné KIA....ta kreveta po té co si sama upálila zadek se chovala hodně nestandartně a opravdu to vypadalo, že už je naprosto neškodná.


Tak právě tyhle mrchy jsou nejhorší ... mám s nima pár nepříjemných zkušeností, obvykle končících KIA .... a nejsem sám

taran ve 150 metrech, honička přes celou mapu, neviditelné odpálení sudů atd atd ... prostě zlatý zdravý DDčko, to se aspoň chová normálně  Wink

děkuju Bene za opravu  Laughing

klid racoone, tady se staví ke zdi za úplně jiný věci  Surprised



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 14. 08. 2009, 14:23, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Asi poslední věcná - jsem samozřejmě vděčný za každou rozumnou a použitelnou radu; pokud mi někdo napíše, že se ve hře bez varování objeví něco jako deus ex machina, a tudíž je to třeba brát v potaz, uložím si to do hlavy na harddisk a budu na to brát zřetel....a pokud ne, je to jen moje soukromá blbost....ovšem pokud se dozvím pouze to, že dělám kraviny, a já vlastně ani nevím proč (zkrátka proto, že se SH občas chová nelogicky, jak jsem zjistil včera na vlastní kůži a dnes na foru), pak jsou mi takové poznámky celkem na dvě věci, které - předpokládám -  nemusím blíže specifikovat....takže poradit si nechám, ale prosil bych věcně, fakticky a pokud možno bez určitých slov......ta bych si nechával pro DD a jiný obtížný eskortní hmyz.....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
panove, klid,
ti starsi nebo ti, co cetli vicemene cele forum, se urcite docetli, ze SH (jedno jaka) trpi bugy a hold je potreba se s nimi seznamit.
At uz tim, ze (ti co necetli) si o tom prectou, nebo jako napr. raccoon na vlastni kuzi.
A nekdy i ti, co cetli, tomu nechteji uverit dokud to nepoznaji sami  Wink

EDIT: jeste k te vcerejsi situaci - ackoliv "sandokana" znam, vcera jsem to DD videl normalne - mne "nesandokanovalo"



Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 08. 2009, 14:45, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ještě ke včerejšku, ale z jiného soudku....omlouvám se všem kolegům na serveru za poněkud opožděnější připojení se; zdá se, že můj PC je maličko retardován, takže loading mu trvá o něco déle, než tu bývá dobrým zvykem.....zkusím do příště vyčistit a defragmentovat disk, ale nejsem si jist, zda to přinese kýžený výsledek....kdyby náhodou ne, tak omluva předem a zároveň prosba o trochu trpělivosti......díky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jj, v pohode,
ale to uz patri jinam  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
raccoon: je fakt, že jako nováček asi nemůžeš takový věci znát (poznáš časem) Taky jsme si to ohmatali na vlastních KIA Smile
takže fakt to neber tragicky, zanedlouho z toho budeš mít srandu Wink
kdybych to měl já brát vážně, tak bych se po minulém kole musel zastřelit protože jsem taky nevysvetlitelnou záhadou přišel o dost slušnej úlovek Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ano pánové, k ovládnutí ponorkové zbraně v SH je potřeba i zmáknout a znát bugy, aneb poznej svého nepřítele a v tomhle případě to opravdu není jen britské námořnictvo. Základem je precizní instalace, ale i tak není vyhráno. Je to kombinace problému v kódu hry, chyba díky připojení a nebo právě špatná instalace/úprava i třeba jednoho z kapitánů na serveru(VŠE jde přes server takže chyba u jednoho se může projevit nějak u všech a ještě "zmutovaná"). Jen pro info připomenu že 2 ze 4 KIA amirála byla díky bugu, což je 50%.

S.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to grim: jak vidíš, srandu v tuto chvíli z toho mám solidní; pohříchu - včera jsem jen velice obtížně hledal vhodný výraz, kterým bych oné korvetě poděkoval za nezištnou péči, kterou mi tak obětavě věnovala v okamžicích, kdy sama měla na kahánku......mohu tě ujistit, že výstižný výraz jsem nenašel.......do rána jsem to rozdejchal a teď jsem v pohodě.....celá tahle diskuze vlastně začala moji poznámkou, že nejsem jediný, který viděl UFO v SH....a pak už se to jen nabalovalo....
 Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ale jinak jsem se bavil božsky....poučen z Torchu jsem si hned zkraje ujasnil, že o takové sousedy, jako místní DD nemám zájem....merlin s kolegou (sorry, už si to nepamatuji) picli hned na začátku jednoho a já jsme také velece rychle jinému vysvětlil (za pomoci pádného argumentu), že smečka zdivočelých ponorkářů není tou nejvhodnější společností pro slušně vychovaného anglického gentlemana....také jsem ho přesvědčil, že torpédomety jsou pro jeho DD absolutně zbytečným balastem, takže jsme je společnými silami demontovali a hodili přes palubu (proč se s tím tahat, že?); no a potom s dírou v trupu, kterou by bez škrtnutí a bez problémů projel i poloslepý řidič londýnského autobusu, uchýlil se poněkud stranou, kde zřejmě přemýšlel, zda nenastala vhodná chvíle změnit dopravní prostředek....každopádně už nijak nenaléhal, abychom ho vzali do party.....i když právě kvůli němu jsem se o něco později maličko zpotil hrůzou....

...jak jsem si to totiž šinul kupředu za další kořistí (a ještě jsem neměl Ahead full!!!) a rozhlížel se kolem sebe, všiml jsem si, že onen zmíněný DD se mi docela dobrovolně a nezištně nastavil před 5; tak jsem na nic nečekal a poslal mu to druhé aku, o které měl později zájem grim....a díval jsem se a díval, jak se torpédo žene na toho nešťastníka........a najednou udělalo vlevo vbok a namířilo si to přímo do míst, kde jsem viděl ikonku merlina......koukal jsem na to a jako debil a už jsem viděl, jak nastupuje za svítání popravčí četa k vykonání exekuce.....no, nebyl jsem schopen ani merlina varovat....pak rána, ohňostroj, příslušné zvukové a světelné efekty......no, co mám povídat, naštěstí to odneslo to cargo, jež se tam motalo....koukal jsem na to jako jelen, a sice ze dvou důvodů:
1) upřímně - čekal jsem ten bengál na maličko jiné pozici§
2) nevěřil jsem vlastním očím, co dokáže 1 torpédo za paseku, alespoň ne v on-line (v singlu jsem to už párkrát zažil)
konec dobrý, všechno dobré, no a později přišla ta kulturní sci-fi vložkou s onou korvetou.....ale to už jsme probrali...



Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 08. 2009, 17:07, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ano přiznávám, že sem se trochu vyděsil...a to sem netušil až do teď že to bylo AKU...a s hrůzou sem ho sledoval....naštěstí trefilo to cargo těsně přede mnou Very Happy   těsně tím myslím asi necelých 50m  Very Happy  Příště raději poinformuj ...jestli je to Aku nebo normal je sakra velký rozdíl a reagovat se musí hned a u každého jinak. Wink  Very Happy


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
slibuji na svou čest, merline, že až po tobě vypálím příště torpédo, tak ti dám vědět tak, abys měl dost času opustit loď.....ne, sorry, blbej vtip, ale mě to v tu chvíli vůbec nedocvaklo, že by až tak dramaticky mohlo změnit směr...ani si nejsem jist, jestli v té chvíli, když jsem to odpálil, jsem vůbec zaregistroval na trase něco jiného, než toho DD....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hmmm pekna debata ohladne toho Aku... Wink A preto sa chcem spytat ci sa uz niekomu podarilo trafit Aku nejaku nemecku ponorku?Moze byt ze aj vlastnu... Smile A tiez by ma zaujimalo ci dotycny kapitan,za predpokladu ze sa to uz stalo bol aj poprave
"vyznamenany" za znicenie ponorky??? Shocked

EDIT:omlouvam se mysaku! Crying or Very sad



Naposledy upravil Donitz dne 14. 08. 2009, 19:37, celkově upraveno 1 krát.

_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to Donitz: 
staci nebyt linej a cist forum  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.