Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přijde Vám to normální?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Přijde Vám to normální? 
Jedu v metrech, 25m vyklízím pole. A najednou KIA. Aha! Korvety jezdí 300m pod vodou. Na skákací jsem si už zvyknul, ale na ruský ponorky ještě ne.  Mad

v bodě 1 mizí stopa po lodním šroubu a ta kurva se vynoří o 300m dál  Exclamation



nejde mi o body ani o KIA, ale protestuji proti odpočtu tonáže ponorky.



Naposledy upravil Ravel dne 19. 03. 2009, 22:06, celkově upraveno 1 krát.

_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ravčo nevím přesně kde je problém, ale já Ti popíšu co jsem viděl já, jak jsi začal pronásledovat konvoj natáhli se na tebe dvě DDčka a normálně Tě zasypali sudama. Myslím si, že budeš mít něco s instalací SH nebo komplem, jestli u těch KIA máš takové nevysvětlitelné úkazy. A samozřejmě nevím, jak ti to funguje u jiných servrů. To je vše co můžu jako servr a nestranný pozorovatel, a navíc nejbližší hráč vedle Tebe, říci. Wink(zkus to vše nějak popřeinstalovat a přes tréninkovou flotu odzkoušet)


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Takže ta co mne dostala z tvýho pohledu normálně plavala?  Shocked

Taky nechápu jak mne najdou, když jsem ve14 metrech, periskop dole, vypnutý motory, nenabíjím, neopravuji.  Evil or Very Mad



Naposledy upravil Ravel dne 20. 03. 2009, 14:42, celkově upraveno 1 krát.

_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek to Ravel 
jak?
mrkni se na manual k GWX, tam je to celkem pekne nakresleny


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
JJ Ravčo, z mého pohledu obě lodě pluly normálně, ale ještě mě napadá, že v takových ufonech taky mívá prsty ,,ubi" s Güntherem jsme viděli i Tanker lítat Laughing  a to kolo to blblo všem servrům a bylo to tudíž nejspíš ubim, a někdy to může z nějakého důvodu blbnout jednotlivým hráčům možná podle jejich připojení, nevím jiné vysvětlení k tomu nemám, Confused


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek korveta 
Tak pozoruji, že ten "problémek" s korvetou, která vlastně už neměla být bojeschopná, jsem neměl sám. To včerejší KIA mě "maličko" zvedlo ze židle, tím spíše, že už se vše chýlilo k závěru a měla to být jen pohoda. Ostatní mě sice předhazovali, že jsem to valil na plné pecky a slyšet mě muselo být až v St.Nazaire, ale proč bych se měl schovávat. Z mého pohledu ta korveta už mlela z posledního a široko daleko nebylo už nic jiného, co by v danou chvíli mělo představovat nějaké nebezpečí. Navíc 5 torpéd v zásobě a na kursu několik adeptů pro"zkrácené výběrové řízení". Za mnou rozdělané cargo a 1 ks DD, kteří už také nespěchali, takže jaký problém, že? Ale je spousta věcí mezi nebem a zemí "......že, milý Horatio...". Jen pevně věřím a doufám, že podobné sci-fi úkazy tady nejsou na denním pořádku. To bych pak svoji U-70 musel malinko překonvertovat dílem na vznášedlo, dílem na obrněné vozidlo a ten zbytek bych zkusil nacpat do Star Wars. Mám pocit, že drazí "obchodní přátelé" na DD by z toho byli aspoň tak divocí, jako já včera. Už si z toho dělám legraci, ale můj včerejší slovník rozhodně nebyl vhodný pro jakoukoli společenskou party, o kurzech tanečních ani nemluvě......Jen to minus na mém kontě trošku mrzí. Raccoon Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kdybys nedělal kokotiny že,milý Horatio? Laughing


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
To je ta honitba za BRT  Laughing
Ono v SH3 se opravdu nevyplatí nijak riskovat jelikož se tam dějí občas trochu nelogické věci...DD bojujíci do posledního dechu, "božské oko" pro DD apod. ...takže kdo dřív uteče od konvoje vyhraje Smile


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek kokotiny 
kamarádi drazí, pod slovem kokotina si dokážu představit celou plejádu nejrůznějších věcí i činností, ba dokonce bych dokázal vytvořit na tomto základě i pojmenování pro určitý druh biologického jedince.....Horatio.....leč moje neschopnost předvídat věci téměř nadpozemské si toto označení asi jen stěží zaslouží........budiž mi to poučením pro příště a slibuji a přísahám, že vůbec nebudu překvapen, až zjistím, že onen liberator, jenž se před okamžikem vznášel v nebeských výšinách, mě momentálně pronásleduje a ze všech palubních zbraní ostřeluje i v mém maximální bezpečné hloubce....a pro tento případ jsem ochoten i nacvičovat svíčku do 5000m , souvrat, immelmanna, vývrtku i "belly landing"....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Evidentně jsi podcenil onu dříve avizovanou konverzi do plně obrněného vznášedla ze Star Wars  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No já se musím trošku zastat Racoona...včera to byl vážně pech a hodně nešťastné KIA....ta kreveta po té co si sama upálila zadek se chovala hodně nestandartně a opravdu to vypadalo, že už je naprosto neškodná.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
asi takhle....v lize jen pod vodou!A jen potichu i kdyby tam nebylo jediny DD Laughing


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Merline, myslím, že spousta z nás má za sebou "nešťastný" či řekněme "náhodný" KIA, ale nevím proč si tu šanci na tohle dobrovolně zvyšovat  Cool


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
to Hornise...tak to rozhodně tohle potkalo asi každýho mě nevyjímaje Very Happy


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Díky, Merline, jsi asi jediný, kdo mě v téhle debatě není ochoten postavit okamžitě ke zdi......a já přitom nic nereklamuju, nenaříkám, legraci si z toho dělám (i když mě to maličko štve) - prostě jsem zaplatil daň za svoji nezkušenost, ale beru to s humorem....žádný učený z nebe nespad´, ale občas mívám pocit, že blbce přímo shazovali.....po 50 misích se taky dokážu tvářit jako ředitel zeměkoule a jen tak blahosklonně a s despektem říkat něco o kokotinách....kdo z vás je tady neudělal, když jste začínali?.....já bych tuhle diskuzi asi ukončil a příště pěkně potichu někde v koutě poslouchal, jak tu perlí různí "moudří a zkušení" Cool

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.