Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Pacific Storm
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Pacific Storm 




Naposledy upravil Sarroth dne 16. 07. 2009, 02:31, celkově upraveno 5 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pacific Storm je hra s obrovským potenciálem, ale bohužel také s obrovským množstvím bugů. Část sice autoři odstranili, jenže výhodnější bude počkat si na novou hru/datadisk? Allies. Hra se snaží oslovit nejširší vrstvy. Strategická část je hardcore strategie a taktická část tj. vlastní boje jsou mixem jednoduché realtimovky s pauzou a lehce arkádovitého leteckého simulátoru. Na lodích se dají ručně ovládat protiletadlová děla malých až středních ráží, toť vše. Tedy nic pro kapitány šedých vlků. Na námořní i letecké boje se dá docela hezky koukat, ovšem jen do doby než lodě začnou manévrovat: obrat o víc jak 90 stupňů znamená téměř zastavení a natáčení na místě! Taktickou část může ovládat počítač, ale jeho výsledky jsou nevyrovnané. Někdy (s velkou převahou) vyhraje téměř beze ztrát, jindy přijde o všechny letadlové lodě nebo zase o všechny torpédoborce a výsadkové lodě. Strategická část je pro některé skupiny hráčů mnohem zajímavější i přes ne právě přátelské ovládání. Nejzajímavější je možnost vytváření vlastních útvarů (ve třech úrovních) a úpravy jednotlivých tříd/typů techniky.
Demo Allies slibuje jak lepší grafiku, více techniky, možností ovládání a v neposlední řadě i více států za které je možno hrát.


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ragnaar Salt napsal:
Demo Allies slibuje jak lepší grafiku, více techniky, možností ovládání a v neposlední řadě i více států za které je možno hrát.


Až na to že Allies je naprosté sci-fi. Jinak souhlas v tom, že hra jako takové má(měla) opravdu potenciál, ale po týdnu boje s bugy a nelogičnostmi jsem to vzdal...


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to Sarroth:
V demu jsem se zaměřil především na ovládání apod. Ty dvě mise neberu vážně. Hra už vyšla tuším např ve Francii. Měl jsi možnost vyzkoušet vlastní hru nebo máš k dispozici nějakou recenzi?


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ragnaar Salt napsal:
to Sarroth:
V demu jsem se zaměřil především na ovládání apod. Ty dvě mise neberu vážně. Hra už vyšla tuším např ve Francii. Měl jsi možnost vyzkoušet vlastní hru nebo máš k dispozici nějakou recenzi?


ehm, rozšířené "demo"(ale to nevydrželo na HDD ani ten týden)...jinak jsem hovořil celkově o "realitě" tohoto datadisku.



Naposledy upravil Sarroth dne 18. 09. 2007, 13:54, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
[..jinak jsem hovořil celkově o "realitě" tohoto datadisku.[/quote]

Dobrá, tak tuhle možnost jsem neměl. Můžeš nadhodit par příkladů "reality" ?


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zajímala mě jen hlavní "kampaň" a prostě účast některých národů v Pacifiku(už to je "realita"), bych ještě snad překousl, ale možnost, výroby některých řekněme experimentálních strojů i když některé z reálným základem už nějak ne. Jako někdy "co kdyby" hry můžu, ale jde o to jak je to podáno a tady značně nevkusně(a to jsem si testnul jen začátek kampaně) . Co jde o "managment" žádný výrazný pokrok, alespoň v ovládání jsem nezaznamenal narozdíl od "bitev", kde mě přišel krok směrem k arkádovosti znatelný(ale to byl možná jen můj pocit  a vše bylo stejné jako v původní hře). Měl jsem to nainstalované 3 dny a stačilo mě to.
Prostě za pořádný patch na původní hru bych snad klidně zaplatil, ale za toto ne.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Další národy? Plus Británie, Holandsko, že by Austrálie? Holanďani bojovali jako stát jen na začátku, pak už měli jen pár lodí. Ty experimentální zbraně z prvního dílu skutečně existovali v různém stupni vývoje (stíhač s tryskovým pohonem) až prototypu (těžký bomb. Rita), se samonaváděcíma raketama to tvůrci přehnali, ale nezaznamenal jsem se, že by je počítač používal. K Allies se nemůžu vyjádřit. Celkově je to škoda, stále čekám na hru která pokoří serii The Great Naval Battles od SSI. Taková kombinace strategie a simulátoru. Pacific Storm vyšlápl správným směrem, ale udělal jen malý krůček vpřed. Tak tedy opět možná někdy příště.


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ragnaar Salt napsal:
Další národy? Plus Británie, Holandsko, že by Austrálie? Holanďani bojovali jako stát jen na začátku, pak už měli jen pár lodí. Ty experimentální zbraně z prvního dílu skutečně existovali v různém stupni vývoje (stíhač s tryskovým pohonem) až prototypu (těžký bomb. Rita), se samonaváděcíma raketama to tvůrci přehnali, ale nezaznamenal jsem se, že by je počítač používal. K Allies se nemůžu vyjádřit. Celkově je to škoda, stále čekám na hru která pokoří serii The Great Naval Battles od SSI. Taková kombinace strategie a simulátoru. Pacific Storm vyšlápl správným směrem, ale udělal jen malý krůček vpřed. Tak tedy opět možná někdy příště.


Já jsem hovořil(předcházející post) pouze k Allies. Kde je účast i Německa(což bych ješte bral v případě ponorek), Ruska, Austrálie a těch experimentálních zbraní mnohem více. A produkovat je masově je opravdu značně nereálné viz.  Wink

Jinak kdyby jsi mě to neřekl tak to nevím...např. stíhač s tryskovým pohonem  Rolling Eyes ... já jsem psal, že s reálným základem Wink

Experimentální zbraně v prvním dílu bych naopak hodnotil ještě jako tu přijatelnou verzi této možnosti ve hrách(jak jsem psal) jako například v Making History: The Calm And The Storm  a osvěžení....plus.



Naposledy upravil Sarroth dne 18. 09. 2007, 15:10, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tím stíhačem jsem myslel pochopitelně japonský výzkum.
 Německo? Tak to opravdu přehnali. Rusko? V zásadě ano, viz obsazení Kurilských ostrovů, ale beru to jako alternativní vývoj války.
A jestli je exp. zbraní víc než v prvním dílu, je to opravdu už příliš.
Tak teď nevím, ale asi to fakt nemá cenu ani vyzkoušet. Opět jsem ztratil další iluzi viz ostatní hry této sekce.
A já se těšil na ponorkové boje 1. sv.v. + vzducholodě atd. Mimochodem, nějaká vzducholoď by se mohla mihnout i v SH3, také trošku přispěli k ochraně hranic USA.


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
No Ragnaare já ti nic nerozmlouvám(měl jsem takovej pocit, že jsi z neznámého důvodu v defenzivním postoji). Je to můj názor, který jsem tady prezentoval a neměl jsem důvod ani chut ho více rozvádět, to ty jsi se ptal. A už vůbec se "dohadovat" o detailech jako např. zda Holandsko nasadilo jednu lod na začátku války a proto to je reálné apod. Prostě na každou povrchovou informaci(za více mě tento data nestačí) hloubkové rozpitvání. Samozřejmě, že jsem také mluvil o japonském stíhači( Kjušú...pokud se nepletu), samozřejmě, že Rusko bylo částečně účastníkem, stejně tak Austrálie(bez debat) apod, samozřejmě, že většina prototypů má reálný základ, ale nic to nemění na tom, že Allies je sci-fi protože je to tam prezentováno značně přehnanou formou. Tot můj názor a nic jsem ti nerozmlouval. Bylo to pouze varování, na které může zareagovat každý jak chce.
To jenom na závěr, na vysvětlenou pro jistotu Wink   super  Kapitan



Naposledy upravil Sarroth dne 18. 09. 2007, 19:49, celkově upraveno 2 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hraje tu PSA ještě někdo? Dá se ještě v dnešní době rozchodit ten multiplayer po netu? Nemá k PSA někdo češtinu, nebo alespoň CZ manuál? Používá někdo do PSA modifikace (Reality mod, Soundmod atd.)?To ovládání základen je pro mě jako pro neangličtináře docela síla  Neutral
Díky


_________________
RCfree.eu - Diskusní fórum pro RC modeláře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pacific Storm je strategicko/taktická 2D/3D hra a u tohoto stylu her autoři většinou šulí multiplayer. Např. u Medieval - Total War není v multiplayeru možnost hrát 2D strategickou část a hráči se mastí jen ve 3D taktických bitvách. U Imperium Galaktiky 2 naopak v multiplayeru hráči mají přistupnou 2D strategickou mapu, ale ne 3D taktické bitvy. Jaký případ je multiplayer v Pacific Stormu?

EDIT: Tak jsem si na dvou PC zahrál Multiplayer sám se sebou. Multiplayer tady je stejně ošulený, jako v Medieval TW, fungují pouze taktické bitvy, strategická část není přístupná. Velké zklamání  Sad



Naposledy upravil LEON dne 02. 01. 2013, 15:34, celkově upraveno 1 krát.

_________________
RCfree.eu - Diskusní fórum pro RC modeláře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.