Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Empire Total War
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Dá se tahle bezpředmětná diskuse ukončit? Dobře, píchl jsem do vosího hnízda, série TW je ti drahá a Empire nemusíš, ale absolutně nedokážu pobrat proč v každým příspěvku upozorňuješ na to, jakej jsem podle tebe hloupej/naivní. Já se snažím bránit hru, která se mi líbila to je vše (ne, nepatchoval jsem ji). Problém je, že máme jinak nastavenej level pro to, co je "ještě pochopitelné" a co je bug, který dekapituje hru. Každá hra s bugy není na instantní vyhození a některé mají úspěch (Oblivion...). A díky tomu, že hranici "přijatelné zabugovanosti" máme nastavenou jinak, je tato diskuse odsouzena k bezúčelnosti podobně jako diskuse na téma ČSR vs Německo 1938 nebo Sparta vs Slavia, kde si každý stojí za svým a mimo pěstních argumentů se nedoberou shody. Prostě já si dál budu myslet, že rozehrát a dohrát 52 tahů není takovej problém a hra je fajn, a ty si budeš dál myslet, že je Empire nehratelnej, potažmo zklamání a shody se nedobereme (a pravdy už vůbec ne...).


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vůbec tady nepíšu že by jsi měl bejt hloupej a naivní, ale nechápu proč i když situaci chápeš "Dobře, píchl jsem do vosího hnízda, série TW je ti drahá a Empire nemusíš" jsi musel reagovat.
TW přes všechny její neduhy fakt dlouhodobě můžu a s E:TW jsem se snažil válčit opravdu dlouho, překousal jsem i tu stupidní instalaci s nutností Steamu a ostatní větší či menší neduhy (avšak permanentní) at už technické nebo herní za tu dobu co jsem s tou hrou zažil (A nejsem sám tak kde je asi pravda? Si to cucáme z prstu?)zde psát ani nebudu, ale tohle byla na dlouho už  poslední kapka(protože BTW 52 turnů je v TW docela dost tuplem v ETW kde je dohráno fakticky kolem 100 turnu), byla to už 3 nuceně přerušená kampaň díky nedostatkům či chybám hry. Takže jsem toho u ETW překousal na můj vkus relativně sakra dost a koho by poté nenasralo "to se dá ještě chápat". Wink

Můj prvotní příspěvek byl jen o velkém zklamání a nutnosti vykecání se z toho. Nepotřeboval reakci.

BTW ty voe jak jsi to neopatchované mohl hrát! Ne nereaguj.  Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zkoušel už někdo toho Napoleona,jestli to má cenu shánět?


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ano Napoleona jsem uz hral a zalezi co od toho ocekavas . Je to BRUTALNE orezany ETW . Prakticky hrajes jeho tazeni evropou a afrikou ( egyptem )  Nestaras se o ekonomiku cele rise pouze pro jednotlivou mapu . Par veci je tam vylepsenejch ale vydavat to jako plnou hru je zcestnost je to vlastne MOD a ani pridomek DATADISK si to nezaslouzi . Takze zaverem  - pokud jsi skalni fanousek napoleona pak si to uzijes pokud ne vystaci ti ETW .  Ja patrim k prvni skupine takze si to uzivam ale jak rikam zase tak super to neni .


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Proč . . . 
. . . proboha proč chtěj peníze i ode mne .Proč chtěj dělat SHOGUNA 2 !!!!
 http://www.totalwar.com/shogun2/   Mr. Green


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
http://games.tiscali.cz/previews/shogun-2-total-war-preview/


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Napoleon je daleko, daleko lepší než ETW...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ahoj Milane som rád, že si sa ozval. Prosím čo je to ETW? Confused ja som tiež SH 5 nehodil do koša a snáď sa k nej časom vrátim, ale teraz nie. Laughing


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Hogen: ETW = Empire Total War je původně vynikající série her od Medievalu (Rome Total War, Medieval II Total War a pod). Je to velkolepá strategie jako poleno. A na ní navazuje Napoleon Total War, kterého taky mám. Ovšem v Empiru je taky řada vážných chyb, lépe zálohovat ještě někam mimo hru protože když se ti ve 40. kole ztratí save... Mně se to ještě nestalo, naštěstí. Výhodou těchto her je, že dostáváš nebo si můžeš přikoupit bonusové jednotky a číselným klíčem je můžeš v případě potřeby speciálních posil poslat do hry. Ale je to přes Steam, jenže ne tak blbě jako Ubi. Stačí přes Steam jen instalace a automaticky patche, hra pak už jede offline. Ale můžeš si ji kdykoliv třeba o weekendu stáhnout na PC které máš po ruce svým číslem účtu a hrát - nepotřebuješ už k tomu vůbec nic. I kdybys DVD ztratil, záznam o koupi hry je na Steamu a i bez DVD si ji můžeš znovu stáhnout a instalovat bez omezení počtů. Ale pozor - je pro trpělivé a dlouhověké, buduješ říši a řešíš dějiny třeba celého století. A ovládáš politiku, která tě dostane k cíli být velmocí - ať už válkami, nebo diplomacií. Vcelku zajímavá věc. A kromě armád tam jsou prvně i námořní bitvy - eskadry až o několika desítkách lodí. Můžeš velet loďstvu, nebo lodi, kterou si můžeš přiblížit a ovládat až na detail pracijících námořníků. Zajímavá věc. V Napoleonovi jdou dokonce poškozené lodi opravovat, ale tam jsou v zásadě námořní bitvy jen dvě - Aboukir a Trafalgar. Ale můžeš je vyhrát a změnit dějiny.

Jo a ještě jedna oprava: Medieval je název her. Výrobce je Creative Assembly, což má dost zvuk.



Naposledy upravil Milan L. dne 09. 09. 2010, 09:06, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Ahoj Milan, teraz som zistil, že pre ETW je tu tento priečinok a že som nechtiac rozprudil debatu v nesprávnom vlákne. Verím, že Myšák to presunie sem a že nás neubije  Surprised  teda vlastne mňa  Surprised pravdou však je že mňa strategie moc nebavia lebo je to na dlhé lakte. Ešte ma zaujmá či Teba nelákaju spoločné stretnutia ponorkárov na zrazoch? nemôžem sa zbaviť pocitu, že Ty si správna partia do kolektívu a že aspoň podľa mňa určite patríš do Starej gardy tohoto fóra aj keď tam nie si  Sad   číslo 114 pri Tvojom prihlásení hovorí za všetko ahoj ..............šikovný chlapec je ten Myšák  Surprised ............. šup a už je to tu



Naposledy upravil Hogen dne 09. 09. 2010, 09:38, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Panove, nechci vas buzerovat, ale snazte se pri vasich diskuzich drzet temat jednotlivych vlaken.
Na "nezavazny" pokec vyuzijte prosim jine komunikacni kanaly.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To Hogen: Já opravdu se žádných akcí nezučastňuji, Hogene. Upřesním důvody na Tvém mailu.

To Bobo: tobě se omlouvám za přidělanou práci. Jako Hogena ani mne to netrklo.



Naposledy upravil Milan L. dne 09. 09. 2010, 11:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Pokud tu jsou nějací strategičtí příznivci on-line hraní, můžete zkusit předělávku klasického původního Strongholda do MMO podoby  Smile

Domovský web: www.strongholdkingdoms.com
Trailer1: http://www.youtube.com/watch?v=ox8v053RdUM&feature=player_embedded
Trailer2: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=It8ZCrvL5HU

Nejsou to žádné grafické orgie, bo grafika je opravdu ještě z poctivé jedničky, ale vyřádit se na tom dá solidně. Hraje se i na mapě Čech a Moravy (t.j. německý server Welt 2)


_________________
RCfree.eu - Diskusní fórum pro RC modeláře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.