Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Tričko Die Kapitäne
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
A co to vyřešit jednoduše a elegantně a dát tam symboly tohoto fóra, tj. dopředu na levé prso malý znak Die Kapitäne a na záda na pozadí výkresu ponorky, které je v záhlaví fóra, umístit velkou ponorku U-552 ze záhlaví fóra (příznivci jedniček, devítek atd. nemohou proti tomuto symbolu fóra snad nic mít) a pod to převzít nápis rovněž ze záhlaví fóra "SILENT HUNTER
        The Art of Hunt".

Podle mě je to vkusné a majitel trička si v něm může hrdě vyšlapovat. Tričko s takovým motivem pak mohou nosit i jedinci jako já či Nishizava, kteří si nošení motivů jako např. znaků 2. či 10. flotily či ponorek U-65, 67, 103 atd. z pracovněetických důvodů nemohou dovolit.

Je to jen můj návrh, tak mě pls nekamenujte.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Neboj, zatím všechny návrhy byly neutrální.

Jo a taky teď nevím,jestli to je ještě třeba,ale dřív chtěli jako podklad pro tisk na triko vše převedený na vektorovou grafiku.



Naposledy upravil Thomsen dne 11. 01. 2010, 00:02, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nevěděl jsem, že už návrhy jsou. Tak to se omlouvám.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 11. 01. 2010, 00:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Když budeš mít zájem, tak písni SZ já ti ty návrhy pošlu. Ale líbí se mi nápad s tím výkresem ponorky - to se mi opravdu líbí Smile



Naposledy upravil old_Mr_Grim dne 11. 01. 2010, 13:24, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Grime a víš ,že v jednom z návrhů byl výkres jako podklad pro nápis U-boote ? Very Happy Dávno tomu už je ,co jsem psal,že ty jsou jen návrhy a je třeba je doladit,ale to voni néé. Very Happy


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Určitě to ví, právě mi je poslal v SZ. Jsou to poměrně zajímavé návrhy. Nejvíc se mi líbí trička s periskopem a potápějícím se parníkem (motiv na hrudi) a s červenými nápisy a ponorkou. Jen mi přijde ta šedá ponorka na černém pozadí nevýrazná, proto jsem navrhoval dát tam tu barevnou z tohoto fóra. A taky bych tam přidal ten nápis "The Art of Hunt", ať je tam aspoň něco, nad čím mohou neznalí popřemýšlet, co by to logo mělo znamenat. Nelíbí se mi ty stylizované hlubinné nálože; kdo neví, kdo jsou "Die Kapiätne", bude si při zběžném pohledu z dálky myslet, že na tričku máte popelnice a že jde spolek ekologů Smile

Toť můj čistě subjetivní názor meine Herren.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 11. 01. 2010, 14:13, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Při surfování na hladině internetu jsem objevil následující odkaz:

http://alfashirt.de/U-Boats/2-World-War:::6_48.html

BTW: realizoval se nějaký návrh trička Die Kapitäne?


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ha, dalsi nova krev  Laughing
Treba se znovu (po x-te) otevre debata  Embarassed


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já už zažil debat/úvah a různých návrhů triček několik... Výsledek v 90% stejný jako tady.. asi Very Happy


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
zatim stale jen uvahy namety a stale nic a tak to asi jeste nejakou dobu bude


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak čo vy na to taka beta verzia, samozrejme to bude treba upraviť, a najst ten spravny obrazok vo vyššom rozlišeni Smile






_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
to cerne vypada celkem dobre
bile bych zavrhnul

otazkou je na kolik by to vyslo a take z jakeho matrosu


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já bych si to černý koupil kdyby nebylo drahý.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
panove, obrazky jsou hezky, ale napred bych nasel nekoho, kdo se o to postara - popta nekolik firem, projde reference, aby to za neco stalo, zafinancuje.
Mne to stacilo jednou, kdyz jsem delal pro nas tym polokosile s vysivkama. Jen pro zajimavost cenove rozpeti bylo 600 - 2500Kc/ks (za tu samou vec - dokonce i ta polokosile byla stejna - materialove) .  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jj proto rikam i zalezi na cene kdyz to nekdo udela


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.