Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nové Mody do SH3?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Nové Mody do SH3? 
Ahoj lidi omlouvám se, že se ptám tak blbě, ale díky časové tísni (škola Bc. práce atd. ) jsem téměř rok a půl vůbec o SH nezavadil a teď když se situace trošku uklidnila bych si rád opět potopil pár lodí, ale ztratil sem všechny mody co jsem k tomu měl a bohužel nemám čas na to se prohrabovat tou haldou různých Modů.

Proto se chci zeptat jaké Mody jsou dnes aktuální, nebo spíš s jakými hrajete  popř. kde je stáhnout.
Hrával jsem GWX myslím, že něakou verzi 1 teď se dívám že je v3? Plus pár doplňkových modů většinou něaká grafika atd.
Jde mě teď  hlavně o ty doplňkové a snášenlivost s GWX vím že sem s tím měl spusty problému než sem to dal dohromady, tak aby to jelo.

P.S. Nevíte jestli se něco chystá na rok 2009
 
Děkuji moc. A ješte jednou sry



Naposledy upravil rosta dne 21. 02. 2009, 22:17, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jen si to forum procti  Wink
a tady mas mensi napovedu, co by mohlo byt aktualni
http://www.silenthunter.cz/shcz/download.php


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Je Diky moc... To sou mi tu novinky Very Happy fakt dik  Twisted Evil



Naposledy upravil mysak_bob dne 21. 02. 2009, 22:42, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
a procti si taky pravidla fora - bod tykajici se Quote


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sry ale hodím to sem sice sem to tu prolez už asi 5x ale pořád němůžu najít mod, který přidává ke kontaktům takový ten ocásek se směrem jakým pluje nevíte někdo jak se jmenuje nebo, kde ho stáhnout díky moc



Naposledy upravil rosta dne 26. 02. 2009, 20:41, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
"Vocásek" nic nepřidává, "vocásek" je defaultně, mody ho naopak odebírají. Pokud ho chceš na zpět tak před aplikací modu smaž z jeho adresáře:

\Data\Menu\gui\ContLine.dds
\Data\Menu\gui\DashLine.dds


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dik to sem myslel Very Happy no bohužel s GWX nevim jak ho odstranit ještě před přidaním modu, ale vyřešil jsem to přes mod
GWX Contact Colours, sice to obarvý kontakty jako v defaultu podle stran, ale to mě tak nevadí Very Happy


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek taky mody 
Ahoj, mám podobný problém, taky jsme SH III dlouho nehrál (problém s počítačem) a teď je (mody) tam nemohu dostat, Jediný, který to uznalo je damage. jinak nic. Co dělám špatně?

mám to přes commander a protože mám dva disky (fyzicky), tak je hra na D: na C: je jen systém. Myslíte, že to nemůže vadit?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Neni to možná tim, že některý tam musíš dát dřív než jiný? Nebo ty co už jsi tam dal obsahujou ty co ti tam nejdou...možná.


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
to jsem si chvíli taky myslel, jenže nepomůže ani žádná kombinace pořadí vkládání záchránné čluny se prostě neobjeví ani když je dám samotný. Nebo jsem takový vrahoun, že nikdy nikdo nepřežije. čeština se nekoná ani když je sólo atd.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pokud používáš JSGME, máš správně složky s mody? Myslím tím posloupost tj. musí být složka "název modu" a po rozkliknutí musí být vidět složka "data" , v takovém tvaru zkopírovat do složky "MODS" v SH3/SH4

Někdy se stává, že máš složku s "Název modu" po rozkliknutí další složka "název modu"a pak teprve složka "data", což je špatně.


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já už asi vím. Mám zástupce na ploše a když jsem se podíval na cíl, tak je to asi blbě. Já mám v program file dvě složky ubi soft a ubisoft, každá je na jinou hru. No a já to zadal blbě. Může mi tu někdo napsat správnou cestu. Je to do Správně d:- program files - ubisoft - silent hunter - mods - jsgme? Nebo to je špatně? Ať to zase nezmrším. Díky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
složku "MODS" i program JSGME musíš mít v adresáři se hrou, kterou spouštíš a kterou(nevim kolik máš instalací) používáš (resp. stačí spustit program JSGME v adresáři hry a složka MODS se vytvoří sama), zástupce si potom hoď na plochu funkcí odeslat Wink



Naposledy upravil Voren dne 22. 11. 2009, 19:42, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak to bylo opravdu tím adresářem JSGME. Byl, abych tak řekl, o patro níž než měl být. Stačilo ho přetáhnout kam patří. Vyjma češtiny funguje, je to paráda. S češtinou bojuju dál když přijde zpráva rádiem, tak je tam vždycky jen jedno slovo. Jinak je to celkem dobrý. Mám to teď na tgw + čeština pro tgw. Je to s tím rádiem normální, nebo mám ještě někde chybku. Mám zkusit ten cz mod znovu přepsat? Už teď díky všem za porady.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
určitě to přepiš Wink


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.