Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
U 995 - ponorkove muzeum
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek U 995 - ponorkove muzeum 
Byl někdo zvás v Německu -Laboe na ponorce U - 995?
Ja vyražim v dubnu! Surprised  Surprised  Surprised ,moc se těšim!
Neni někdo z vas z okoli teplic,mam volny misto v autě!



Naposledy upravil mysak_bob dne 19. 04. 2009, 21:12, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
A nechceš počkat do května?


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jasne,v kvetnu se chysta velkolepy vylet nasi ligy....nejenom do techto mist..... Surprised


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No tak to asi nechám na květen,jenom dejte vědět dopředu kdy jedete! Laughing

Přemejšlel jsem že bych ještě zajel do Bremerhaven na U-2540,je to zhruba 250km od Laboe.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Laboe 
Má někdo víc informací ohledně toho výletu v květnu????

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to Erwin: 
21.-24.5.2009

ted uz je vicemene jen registrace nahradniku (prip. dalsi info)  u mne na PM



Naposledy upravil mysak_bob dne 04. 03. 2009, 11:29, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Děkuju moc, víc toho zatím nevíte? Jak se  pojede, odkud atd....?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: to Erwin: 
mysak_bob napsal:
(prip. dalsi info)  u mne na PM



_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek U-995 
Vydel som obrazky na nete ale raz by som sa tam urcite isiel pozriet...ked bude cas.Nedavno som bol v Mnichove az ze U-96 je v Bavaria studios ma napadlo az ked som sa vratil domov no co uz Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Muzea ponorek? 
Ahojte,

jsem již dva měsíce rozhodnut, že pojedeme v létě do Kielu, kde má údajně být ponorka typu VII s průvodcem a muzeum všeobecně, bude to taková malá dovolená... Chtěl jsem se Vás zeptat, zda-li nevíte kde se nachází nějaké třeba "lepší" muzeum, jsem totiž ochoten onu destinaci klidně změnit... Rozhodně bych moc a moc rád vlezl do ponorky (naprosto jakékoliv) a rád bych viděl nějaké ty dobové předměty, dostal nějaké ty letáky a tak... rád bych viděl na vlastní oči torpédo, minu... prostě takové ty věci, se kterými se nejen ve hře setkáte. Dokonce jsem díky téhle hře začal i znovu číst knížky Laughing (Mám půjčeno "Dönitz a vlčí smečky" a je to celkem fajn, je tam ale až moc faktů a jmen - jsem rozmazlen z filmů, u každé lodě podrobná tonáž a jméno a začínám se v těch jménech trochu ztrácet, asi příště zvolím jiný žánr, i když to taky není špatné, protože tam jsou úryvky z lodních deníků jak spojeneckých lodí, tak německých U-boatů...)

Zkrátka - máte-li Typ na vhodné muzeum s ponorkou do které se dá vlézt (mám dva metry a necelých 100kg) s výkladem pokud možno, nesmírně bych to ocenil! Z němčiny mám maturu a anglicky rozumím taky celkem obstojně Smile

Děkuji za každou radu (tento topic tady opravdu není, hledal jsem dost dlouho, než jsem tento topic založil) Surprised

EDIT: omlouvám se za původní špatné umístění topicu Embarassed



Naposledy upravil Makin dne 19. 04. 2009, 22:16, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Makin 
Ahoj,ak hladas nejake muzea tak tu by mal byt ich zoznam:  http://www.uboat.net/special/museums/
Je to spracovane velmi pekne muzea tam mas dokonca vyznacene na mapke. super  long smoke



Naposledy upravil Donitz dne 30. 07. 2009, 11:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak na co cekame? Surprised Jedem!Krleš! Laughing  Surprised


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Minulý týden (2. 2. 2010) zveřejnilo vedení muzea v Laboe bez dalších podrobností zprávu, že od 3. února bude Technické muzeum U 995 kvůli sanačním pracem až do odvolání zavřeno.

Zde je tato zpráva uveřejněna:  http://www.deutscher-marinebund.de/akt_bgs.php

Třeba již na podzim bude U995 v novém kabátě a muzeum otevřeno a bude to současně dostatečný důvod i pro ty kapitány ze staré gardy, co tam již byli, muzeum znovu navštívit  Twisted Evil



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 09. 02. 2010, 02:04, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Od 8. března je muzeum opět otevřeno veřejnosti Smile


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jj, víme, taky se podle toho zarizujeme  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.