Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
WTF, radar zmizel...
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek WTF, radar zmizel... 
Hm, tak jsem se konečně ve své kampani prokousal do března 43 a konečně dostal možnost vybavit si pekáč hladinovým radarem (Tuším že to je FuMO 30). Vše vypadá v pohodě, ve vybavení ponorky radar je, jenom jaksi po spuštění mise anténa a obrazovka chybí. Stejně tak stanoviště radisty není přístupné.

Používám SH4 1.5 Uboot pack + RFB 1.52 + RFB 1.52 patch + RSRD_RFBv15 V396 + OM 500 + OM 500 patch. K tomu pár dalších Modů - Green lamp + German for SH4 + Swastika Flags

Hraji kampaň s VII C, 7.Flotilla, 3/1943.
Zajímavosti - Deterktor radarových vln mám z předchozí mise a v pohodě. Když jsem si pustil single mission s IX C, tak VIIC vybavenou radarem - Normálně vše chodí v pohodě... Tak kde je ......... problém ???  Mad  Má někdo zkušenost ? Díky!



Naposledy upravil hiroc dne 22. 12. 2008, 15:30, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil Riptor von R.I.P. dne 22. 12. 2008, 13:01, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak to slyším poprvé jedině že by to dělal OM protože v RFB jsem to měl vždycky v pohodě
Možná se tam pere jiný mod to by chtělo zkusit jestli máš Jsgme tak skus postupně vypnout mod a zkusit to nahrát pak jiný a tem předchozí zase zapnout a uvidíš.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No zatím to na mne působí dojmem, že se prostě tluče věž VIIC/I s tou anténou... jinak vážně netuším.... Protože když jsem pustil single patrolu, kde byla VIIC s věží VIIC/III tak bylo všechno v pohodě. Vyloženě je problém v té kampani, anžto jsem zkusil několikrát nahrát SAVE před koncem předchozí mise a výsledek pořád stejný... Sad Jako docela to sere, protože už mám odehraný 2 roky kampaně... kurvafix...

EDIT:
Single....


Campaign




Naposledy upravil Riptor von R.I.P. dne 22. 12. 2008, 17:07, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No jo to je osud kdybys tušil kolikrát jsem jen u série SH držel myš v zubech a mlátil hlavou do klávesnice :-)

Jinak samozřejmě že je velmi možné, ba i jisté že to bude tou věží , RFB má většinu modelů z SH3 samozřejmě po řádné úpravě a problémy to dělá nejenom s anténami

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Od té doby, co mám bezdrátovku, tak mohu myš zahazovat Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Tak jsem zkoušel pátrat trochu dál... 
citace:
10.Conning Towers / Turms

Unlike SH3, Turmumbau (Conning Towers) cannot be upgraded manually, but are coded to upgrade on certain dates within the *.upcge files. The only U-boats that are programmed for this upgrade are the Type VIIC, Type IXB and Type IXC. This is the schedule for the different subs

Type VIIC

Turmumbau I - 1940-07-30 to 1942-06-15
Turmumbau II - 1942-06-16 to 1943-12-15
Turmumbau III- 1943-12-16 to 1945-05-15

However you will have to ?earn? this upgrade, there is a condition where you have to have had at least one patrol that was considered a good patrol. IE, earn more renown then the minimum on the first patrol rating. Just so ever one understands, besides completing the primary objective of patrolling a defined area for the proscribed time, there is a ?hidden? objective that requires you to sink any where from 1000 to 10000 tons per patrol. So remember this, ever time you report in and get a new assignment you get another ?hidden? objective in it.


No jestli jsem tohle správně pochopil, tak už bych měl mít dávno věž VIIC/II, jelikož jsem teď v dubnu 43... Mise s dobrým hodnocením jsem měl stoprocentně, jelikož jsem byl akorát povýšen z Kaleuna na Korvettenkäpitaina... WTF, kde je kurva problém ??? No zkusím pročistit mody a uvidíme, no
Sad



Naposledy upravil Riptor von R.I.P. dne 06. 01. 2009, 11:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No otázkou je co všechno za mody máš , především si dávej pozor co čím při větším počtu modů přepisuješ ono někdy méně znamená více a podle toho co tu píšeš se ti to hroutí docela dost .


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No v něčem problém evidentně je,ale v RFB,RSRD a OM bych ho neviděl, anžto ty jsou dány v předepsaných verzích od autora, RFB a OM jsou navíc opatchované. Zbytek modů byly víceméně až na Greenlamp drobnosti, které nezasahovaly do těla hry.
Každopádně se stal problém někdě v té konkrétní kariéře - a to ten, že mi to nezměnilo věž ponorky. Tím pádem bych se nyní chtěl optat někoho, kdo hraje Uboat Mission déle - věž ponorky (VIIC,IX B a IX C) se mění po uplynulém datu (viz. výše) bez keců, nebo to je okomentováno jako u amerických ponorek (Kecy typu - abychom snížili siuletu ponorky, změnšili jsme ti věž atd...). Nebo jinak položím otázku - změnila se někomu v průběhu kariéry u německé ponorky někomu věž?

Zkusil jsem založit novou kariéru od stejného data, jakého jsem dosáhl - VII C jsem samozdřejmě dostal s věží VII C/II a po odplutí jedné mise jsem ji vybavil radarem - vše klape tak jak má. Takže - evidentně je problém v tom, že autoři OM nějak vůbec nepočítali stím, že by někdo vybavoval věž VII C/I radarem, jelikož už měl mít dávno věž typu VII C/II. (Což mi připadá ale jako hodně divná varianta)

Takže z toho mám dva závěry:
1, Buďto je problém v tom, že se mi tlučou nějaké mody, které mi zabrání ve změně věže v průběhu kariéry.
2, Ke změně věže v průběhu kariéry nedochází z důvodu toho, že v OM 500 + OM 500 patchi je někde chyba.

Tudíž - dnes odpoledne mám čas, takže zkusím zaprvé komplet reinstal SH4 a dám tam jenom základní Mody a, no a kdyby to nepomohlo, tak tam místo OM 500 zkusím dát OM 600. Pokud ani toto nepomůže, jsem v kopru...

 Evil or Very Mad


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak normálně v UBM se věže nemění tam maš prostě IX D2 a jak je to OM nevím protože jsem ho moc nerozehrával hrál jsem s ponorkou  XXIII do konce války .Jinak já převážně hraji s RFB a mixem jiných modů .

Podívám se ti jestli o tomto problému něco nepíšou na Subsimu a případně dám vědět.
OM 600 by ti mohlo pomoci uvidíš.
 
Úvaha: v reálu se na ponorkách věže měnily nebo se ty nové věže dávaly jen na nově vyrobené ponorky , nikdy jsem tuto informaci nehledal nevíte o tom něco?



Naposledy upravil hiroc dne 08. 01. 2009, 16:40, celkově upraveno 1 krát.

_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jasné, v defaultním UbM je pochopitelně pouze IX D2 a XVIII.
No podle toho, co jsem četl v popisu, tak by se věž měla měnit, když odehraješ misi s dobrým hodnocením a věž je datumově dostupná. Když mrkneš na subsim,. budu ti vděčný.

Co se týče reálu - to je také zajímavá otázka. Myslím si, že to bylo tak - i tak. Pokud se ponorka vrátila z bojové mise vážněji poškozena a šla na větší opravu, myslím si, že i přestavěli věž.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek přestavba....???? 
....Riptor von R.I.P........
Ono to nebylo tak jednoduché přestavět vež ponorky. Když si uvědomíme, že vetšina ponorek byla jednotrupá (konstrukce, kde tlakový trup tvoří zároveň i trup vnější)tak případnou změnou by došlo k podstanému  zásahu do celé konstrukce umístěné věže a to  pro časovou náročnost nebylo vhodné. Lze se přiklonit k doměnce, že původní věž byla opravena (v původních místech trupu) a na ní navařena (přizpůsobena) ocelová konstrukce pro montáže zbraní, aerodinamičnost atd. Literatura uvádí různé přestavby, ale ne to, zda tato přestavba byla provedena při stavbě nové ponorky nebo při opravách případně změnách konstrukce věží. Fotografie toto též dostatečně nedokumentují.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: přestavba....???? 
elksar napsal:
....Lze se přiklonit k doměnce, že původní věž byla opravena (v původních místech trupu) a na ní navařena (přizpůsobena) ocelová konstrukce pro montáže zbraní, aerodinamičnost atd....

Ano, přesně tak jsem to myslel. Např u VII B přidání druhého střeliště na piedestalu za veží, či rozšíření plošiny na věži pro umístění 2 20mm kanónů vedle sebe. Pochopitelně jsem neměl na mysli přestavbu typu - celou věž dolů, navaříme na to novou.

Nicméně je to zajímavá otázka a asi by jí rozklíčovalo pouze to, kdyby se podařilo nalézt fotografie některé ponorky v širším časovém pásmu.



Naposledy upravil Riptor von R.I.P. dne 09. 01. 2009, 09:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.