Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Nejde multiplayer
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
O stejný instalaci hry víme... Máme stejnou verzi...
Jak říkám,ve hře jsem viděl vytvořenou místnost někým jiným, takže počítám, že u mě problém nebude...
V tom tunglu mám žlutý čtvereček, nevím jak kámoš.... Musel do práce... Takže to zkusíme ještě zítra..

Celkem mě ale dostalo, že u kámoše bylo v tunglu vidět červený křížek... S nějakou anglickou poznámkou...

P.s. Hry se snažím dohrát nejdřív v základu, až po dohrání hry to zkouším s vylepšením.. Nemůže být problém tam?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pokud chcete hrat jen spolu, tak hru musi vytvorit jeden z vas.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jj, víme... Problém je v tom, že když vytvořím já, kámoš to nevidí.... A když vytvoří on, tak to zase nevidím já Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
pokud mate spravne Tunngle (zelene/zlute) a nemate blokovany porty, tak to musi jit.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Právě že nejde... U kámoše v tunglu v místnosti pro hru je červený křížek... Ping k němu to píše NA a něco ve smyslu, že se nemůže připojit....
Tak jako tak....zítra to zkusíme znova... Kdyžtak se tu ozveme....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Takze nema, musi mit povoleny port pro Tunngle viz http://www.tunngle.cz/


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.