Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Opatchování a soubory v češině
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Opatchování a soubory v češině 
Dobrý den, topic na toto téma jsem tu neviděl a to mám to fórum přečtené třikrát dokola Very Happy No, nastal mi problém, že jsem si chtěl dát do hry tGW, tak jsem odinstaloval celé SHIII ať to mám na čisto. Tak jsem odinstaloval a pak nainstaloval SH, chtěl jsem to opatchovat (1.4b), ale psalo mi to  C:/program files/ubisoft/silent hunter/data/menu/en_help unknown application, tak jsem si řekl, že to zkusím znova nainstalovat, ale dělalo mi to to samé, tak jsem se podíval, co to je zač ten soubor, a když jsem ho otevřel byl ČESKY!!! před tím, v default (+ 1.4b) jem měl češtinu, ale odinstalací a vyčištěním registrů by se to mělo všecko smazat néé?. Tak naštěstí jsem měl z dřívějška ten soubor zálohovaný (ten aglický) tak jsem ho tam hodil, ale zase to nešlo opatchovat. Tak jsem to znova od/na/instaloval, soubor byl už v ang. ale zase mě to nešlo opatchovat.
PS: po instalaci čisté hry jsem nikdy nespouštěl hru před opatchováním, prostě dělal jsem to podle návodů, které tu jsou. Díky s pěkné svátky Smile



Naposledy upravil Buggy dne 25. 12. 2008, 10:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
A jakou verzi mas SH3?Ja jsem koupil hru,ktera uz patch  1.4 mela v sobe nainstalovanou,podivej se na to......... Smile To je potom jasne,ze ti to hodi chybovou hlasku......  Exclamation



Naposledy upravil messer dne 25. 12. 2008, 11:01, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek olala 
Všechny hry co kupuješ sou už 1.4 takže není co patchovat...... Very Happy peace


_________________
IXC - U-47 titanic titanic titanic titanic titanic





Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Patch 
Tak, tak, také jsem se snažil hru opatchovat, hlášek vyskakovalo jak svině, a pak koukám: hra verze 1.4, tak jsem si nadal do trotlů, sehnal tu správnou češtinu (díky za ní) (hra totiž měla být česká verze, CZ manuál) nebyla že jo, a šlo se hrát.


_________________
Jen klid, jenom klid chlapi, to ještě nic nebylo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No jo, ale já ji stáhl Very Happy a je t v 1.0, to vím, předtím jsem ji měl nainstalovanou a taky jsem ji musel opatchovat Very Happy, jinak, nevím čím to je, ale znovu jsem to odinstaloval, a naisntaloval a už to šlo, takže patch, cr*ck, tGW a teď to jdu zkusit...PS: dříve jsem si tam zkoušel dávat vodu stékající po ponorce, ale nešlo to. Použil jsem JSGME a pak jsem spustil hru, ale mise se už nenačetla (pouze škola), takže mám strach, že zase něco pose....pokazím Very Happy


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.