Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemluvici posadka
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Nemluvici posadka 
Ahoj kapitani !
Zniceho nic mi prestala po devate misi mluvit posadka delaji vse jak maji ale jen otviraji pusu a nemluvi. Vse jsem tedy odinstaloval a nainstaloval jsem samotnou hru SH3 a tyky nemluvili . Odinstaloval jsem tedy celou hru i s ulozenymi misemi a mluvit zacali! Nainstaloval jsem tedy pack, tgw,SHkomander a cestinu porad mluvili v samostatnych misich ale po nacteni prvni mise v kampani zase mluvit prestali Evil or Very Mad
Nevite nekdo cim to je?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek cz 
jediný co mě napadá je ta čeština...zkus jí odebrat,jestli už teda nebude pozdě Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: cz 
Skusim to cely zase odinstalovat a zase nainstalovat bez cestiny svalne co to udela


EDIT - QUOTE
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=3



Naposledy upravil mysak_bob dne 23. 11. 2008, 22:01, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mne se to stalo taky, mimo posádky chybelo i pár dalších zvuků...

Poprvé jsem to řešil reinstalem, podruhé torpédem, po zásahu zase vše naskočilo Confused  Smile


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek cz 
nebo tam dej nějakej sound mod...nejlépe thomsens 3.2

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak to dela Sh3Comander ,po zadani udaju do comandera a spuseni prez komandera to prstane mluvit,do doby co jsem ho nemel nainstalovanej to makalo. Tak to hraju bez comandera jen SH3+ patch 1,4b + TGW



Naposledy upravil Johann dne 26. 11. 2008, 13:50, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak problem s nemluvici posadkou jsem vyresil ale tet mam s tema lidma jinej, je mozny ze po ctvrty misi nepribyla ani jednomu clenu posadky zadna skusenost? Tak jak jsem je dostal na zacatku tak je mam furt. Misi jsem zacal jak jste mi radili pred prvni misi jsem nic na ponorce nedelal az pred druhou predtim sejvlou autosavem.Jeste bych dodal ,ze jsem nic nepotopil Very Happy  a mam IID.



Naposledy upravil Johann dne 27. 11. 2008, 23:17, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem zjistil ze skusenosti zacnou pribejvat az po potopeni prvni lodi :-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vratil bych se k ty nemluvici posadce mam nainstalovano SH3+patch 1.4b + tGW+ cestina pro tGW pokud mam jen to beha to normalne ale jakmile nainstaluju Comandera strati se mi nektere zvuky a prestane mluvit posadka. Abych to vratil do normalu musim vse odinstalovat plus vycestit vse ulozene a nainstalovat znovu bez comandera ten tam neco prepisuje a cestu ke zvukum to potom nenajde.Chtel bych to hrat prez comandera ale nevim co udelat aby to makalo. Hral bych to i s GWX ale tam se mi nelibi nerealnost zasahu torped a nerealne vyhledavani u DD. A to nevim jak zmenit . Poradi mi nekdo atb uz s tGW nebo s GWX diky moc.
Tak bohuzel posadka prestala mluvit i po nainstalovani GWX 2.1.Pokud jsem tedy pridal comandera bez komandera to mluvi ale po reinstalu cele hry i s patchy.Dozvedel jsem se ze nejsem sam tak by bylo dobre prijit na to co to zposobuje v Comanderu. Ja jsem bezradnej .Hraju tedy bez Comandera



Naposledy upravil Johann dne 29. 11. 2008, 17:58, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to Johann: Použivaj "EDIT" Mad


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.