Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
mody
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek mody 
Prosím,ake mody spolu kombinujete.PORAĎTE.Aby to bolo čo najlepšie,najkrajšie,aj po technickej stránke-skoro dokonalé.Ďakujem.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Precitaj si forum, je tu toho vela.
A situacia sa kazdym okamzikom meni  Wink

EDIT: zadnej univerzalni navod neni, kazdymu vyhovuje neco jinyho



Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 11. 2008, 11:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: mody 
alexander5 napsal:
Prosím,ake mody spolu kombinujete.PORAĎTE.Aby to bolo čo najlepšie,najkrajšie,aj po technickej stránke-skoro dokonalé.Ďakujem.

Tak určitě bys neměl vyplouvat bez tohohle:Torpedo damage finan ver2.0....pořádné díry
                                                                Water stream for uboats V4....voda na ponorce
                                                                 lifeboats debris v2 A....záchrané čluny
                                                                 vondossil1.....nové lodě
                                                                  vondossil2
                                                                 thomsens sount pack V3....nové zvuky
                                                                 možná ještě nějaký mod pro texturu dna a skiny ponorek

víc bych z toho pro začátek vědu nedělal Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já osobně použivám:

DunklesCrewmanagement
Gischtmod
Offiziere_Konsole
SHIV U-Boat Missions Flaggen für SHIII
Stationsgrafiken
Sunrise
Torpedo damage Final ver2.0
U-boat
DoubleMastValues
More dno
Exhaust Smoke
XXI.1939.JSGME
SHIV Scene for SH3 8k v3b
DD_Interior_Lights_V2
LifeBoats&Debris_v2_A
SH3_Combined_Scene__Atmos3
Sound for U-Boot XII
RB_SH4_Effects_for_SH3_2_03
Moon
Wolfehunters_XXI_STD
Buoys
JCW_Officer_Icon_MoD
OLC GUI 1.2.7 Core Files
OLC GUI 1.2.7 Dark Files
OLC GUI 1.2.6 Add AOB and Safety

Jinak mod - thomsens sount pack V3 - nejde stahnout měl jsem 83% a najednou chyba.. Proto bych chtěl poprosit kdo ho má jestly by neupnul na netu nabo neposlál po ICQ...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
A tohle všechno najednou ti funguje bez problémů? Já jsem se po instalaci cca 5-6 modu dočkal toho, že se vzájemně rušily a hra padala. Doporučuji ligový balík modů "All in 1" a je to funkční i pro singl. A není problém přejít do Ligy ....


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já osobně používám tohle:


Jsem víceméně spokojen, jen community units se ze začátku jevily nestabilní, nyní ale problémy ( zatím ) ustaly. Snad je brzy nahradím MFM... Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ragnaar Salt napsal:
A tohle všechno najednou ti funguje bez problémů? Já jsem se po instalaci cca 5-6 modu dočkal toho, že se vzájemně rušily a hra padala. Doporučuji ligový balík modů "All in 1" a je to funkční i pro singl. A není problém přejít do Ligy ....


Běží Nám to bezvadně (já a Mutos) zkoušel jsem několik modu - kombinace .  Jelikož GWX 2 a AOTD mi při MP padá, ale singl mi šel u obou bez problému  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ďakujem za rady,ja som už skúšal všelijaké doplnky ktore som si stiahol zo subsim,ale na niektore mi vypiše jgsme že už je to nainštalovane a že to nemusí fungovať správne, a pritom sú to súbory niekolko mg.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek V jakém pořadí instalovat módy? 
Ahoy všem,
jsem tu nový, tak doufám že nebudu mít hned napoprvé hloupý dotaz.
Chtěl bych se zeptat, v jakém pořadí instalujete resp. povolujete (JSGME) mody?
Jedná se o tyto módy, které bych určitě chtěl, ale bohužel se mezi sebou nějak perou:
TGW, Thomsen's sound pack V3, M. E. P. v2.1, LifeBoat&Debris v2a, Torpedo Damage finel v2.0 a češtinu pro TGW (TGW 1.1a-CZ).
Všechny mody vkládám přes JSGME když jsem měl TGW a dal jsem do hry LifeBoat&Debris, tak hra při načítání padala a když jsem měl TGW a MEP, tak se neprojevily žádné změny Crying or Very sad
Díky moc všem Lovu zdar!


Citovat
Příspěvek  
Přesunuto

Whyspere, procti si taky pravidla fora  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 21. 06. 2010, 11:21, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.