Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Merchant Fleet Mod
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
http://uloz.to/5059915/merchant-fleet-mod-3.2.rar
sťahujte, testujte, hrajte Very Happy


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Můžu se zeptat jak je to s tímto modem a Ligou, je to kompatibilní  Question



Naposledy upravil pombocz dne 09. 06. 2010, 20:25, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jestli myslis kompatibilni, tak ne


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Díky za rychlou, biť smutnou odpověď. To divný dlouhý slovíčko jsem už upravil Very Happy


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ale možná brzo bude.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Chlapáci, stáhnul a instnul jsem včera MFM 3.2, ale prodlouzil mi load na 26minut a tesne pred koncem to spadne. Musim tam mít i ty dva skin packy nebo jsou soucasti toho MFM?


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já nevím. Mě to funguje naprosto bez problému loging standardní .


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Podařilo se ti to Bobo rozběhat? Mám stejný problém jako ty. Jinak zkoušel jsem to na čistou hru + gwx.


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nishi, nakonec jsem tam nechal jen ty dva skinpacky a ten mód 3.2 jsem zrušil. Nechci ho ani vidět Smile


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak to není zrovna to co jsem chtěl vědět, ale i tak díky  Very Happy


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdarec kapitáni, koukal sem na subsim a Iambecomelife (tvůrce MFM) vydal kvůli nekompatibilitě (především) s GWX3 "odlehčenou" verzi MFM-Interim-Beta vhodnou i pro starší PC (http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=170741). U tohoto modu je omezený počet neutrálních lodí, které byly pravděpodobně příčinou padání hry při loadování. Odlehčená verze je rovněž funkční se Skins Packama (1+2). MFM přidává "typy" lodí, Skin packy pak jen jejich různou vizáž. Salut KvB



Naposledy upravil Karl von Bahnhof dne 23. 11. 2010, 15:57, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Interim Betu používám od jejího vydání, protože s plnou verzí mi hra padala, ale že s Interim betou fungují i Skinpacky, to jsem nevěděl. Musím nainstalovat Smile


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dik za info Karle! Že by konečně funkční a použitelný komponent pro PP4. Idea


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mám taky starou šunku, tak se těším, že to dneska testnu. Plný MFM mě dycky hodil do Windowsů. Tož uvidíme jak to fachá.

Tak testnuto a s negativním výsledkem  Sad Komplet  MFM-Interim Beta+Skins pack 1 + 2 ani nenaloadoval (pouze po cca 20min. v muzeu). Když sem vyhodil ty skin packy, tak to jelo, ale v půlce mise sem spadl do windowsů, tak nevím jestli je to tím modem. Zkusím si s tím o víkendu ještě pohrát.

Pohráno - výsledek: moc moc stará šunka  Crying or Very sad



Naposledy upravil Karl von Bahnhof dne 03. 02. 2011, 09:02, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Oba skin packy jsem nakoíroval do hry a vše je ok.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.