Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 7 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Kuriózní, komická či jinak zajímavá K.I.A
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Sebevražda 
Hraju teď WarShipMod, momentálně za torpédoborec, pluju si plnou parou severním mořem, když si všimnu, že ta moje mašina pluje skoro 40ti uzli
(to je přes 70km/h - neuvěřitelné) A tak mě napadlo vypustit si pře příď torpédo rychlostí 30 uzlů. Za chvíli jsem to topédo dohnal a plaval vedle něho, když v tom mi explodovalo na pravoboku a má loď se rozpůlila a klesta ke dnu. Ale já přežil, akorád jsem se nemohl pohybovat a tak jsem musel ukončit hlídku.
=2 mrtví námořníci a pokuta za zničení vlastní lodi Laughing  Laughing  Laughing



_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek to pombocz 
Tak tomu ovšem říkám síla... To už je na válečnej soud  Laughing  Laughing  Laughing


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
pombocz tak to jsi frajer Laughing  Smile


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pombo,máš krásnou loď...škoda že takhle dopadla Crying or Very sad  Laughing


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Sebevražda-warship mód 

Dojel jsem až ke stromům, poté chvíli čekal a se zbytkem opravujícího mužstva (opraváři a důstojníci v centrále byli jediní živí) odplul s přídí komplet pod vodou zpět - kdybych nečekal, přežil bych. Omlouvám se za nekvalitu obrázku - foceno na mobil.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to ja jednou torpedem z 600m trefil hunt i destoyed a ten ma me jeste v poradku jen horel najel ja vypalil z dela on vybouchl a me stahnul taky jednim vystrelem z dela


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to fildanem: 
copak ze se ti to vlasne stalo?  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
dead, po 5 letech


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jako po 5 letech hraní nebo po 5 letech ve hře  Very Happy  ?!


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ve hre ale zkusenosti jak brno a tonage pres dveste tisic nasere


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Uvíznutí u Murmansku 
Zdravím námořníci,
mám v rukávu asi pouze jednu zajímavou historku-sice to nakonec ani nebylo K.I.A,nicméně se snažím hrát realisticky a proto věřím,že pro osazenstvo člunu by to musel být slušnej horor      .

GWX,typ VII v lednu 1942
Rozhodl jsem se narušit konvoje do CCCP a to konkrétně na  přístupu do Murmansku,abych je za polární noci nemusel složitě hledat.Cesta tam byla nezajímavá a bez problémů jsem se dostal k ústí Kolského zálivu,zbývalo uplout ještě cca 5 kilometrů na ideální čekací pozici.Samotný záliv je samozřejmě mnohem delší a na konci je Murmansk,ale já dále do něj plout nechtěl.Bylo jasné počasí.
V tom přišel výbuch.5 mužů mrtvejch,okolo nikde nic.Na nic nečekám a jdu do sklepa.Pluji ve sklepě směrem trochu na volnější moře,vynořuji se a zbylo mi pouze 10% paliva.Na břehu nejsou žádné pobřežní baterie,nikde letadlo ani DD.Po chvilce přijde druhý výbuch.Nyní oba diesely zničeny,rádio také.Spekuluji co se to sakra děje.UFO v té době přece nikdo nezná,paranormální jevy také vylučuji.Vážně záhada a taky mám strach.
Teprve poté mi to dojde.Soudruzi to tady mají zaminovaný!

Konzultuji situaci s reál mapou východní fronty v lednu 1942.S menší rezervou jsem si spočítal,že naši a finové mají obsazený jiný záliv kam bych mohl doplout(něco přes 100km),nicméně vjezd je na onou stranách formálně v držení sovětů a je to slepé.Říkám si že vojenské síly SSSR jsou v rozkladu a bezvýznamný záliv takhle na severu v zimě nikdo hlídat nebude.Stejně popluji pod vodou.
No,baterie došla asi 300metrů od břehu v cíly mé cesty  Rolling Eyes .Takže minimálně posádka je jíž skoro zachráněna.

Dávám volbu "návrat na základnu".Následně "vynechávám" dvě plavby a tím simuluji hledání našich pěšáků,dopravu ND a opravu dieselů a následnou plavbu domů.Cestou samozřejmě zastávka na podrobnější opravy v norském Trondheimu.
----

A co vy?
Jak řešíte situaci kdy jste bez paliva,motorů případně i rádia?A jak to vypadalo ve skutečnosti?


Citovat
Příspěvek  
Moje posádka to řeší takhle Mr. Green !!!



_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Uvíznutí u Murmansku 
Veverka napsal:
A co vy?
Jak řešíte situaci kdy jste bez paliva,motorů případně i rádia?A jak to vypadalo ve skutečnosti?


Používám Stieblerův "Surrender Mod", který dělá, co má v názvu. Když jsem v popsané bezvýchodné situaci nebo vylítnu uštvaný od "Hunter group" jako korek na hladinu dám příkaz k potopení lodě, poté se objeví černá obrazovka a ukáže se, kdo z posádky přežil, zda jsem byl mezi nimi a kým jsem byl eventuálně zachráněn (to závisí na tom, které lodě se nacházejí v blízkosti).


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím Kapitáni. Právě jsem zažil hodně nas****cí K.I.A., dá-li se to tak řict. Very Happy  Na Své konečně legální SHIII+GWX jsem založil první kariéru se jménem Otto Kretschmer na šífu U-35 . Začal jsem v roce 39, první hlídka v kvadrantu BE67. Byla to nuda a jen 3 lodě na kontě. Medium merchant 2x a jeden C2. Žádnej konvoj jsem nepotkal a palivo jsem měl akorád na návrat. Úhořů přes půlku zásob tak jsem to vzal přes SF. Do přístavu pohoda a k mému "štěstí" tam by jen jeden troop transport. Tak alespoň něco  a vzal jsem ho. jeden na záď a jeden do strojovny. Byly vlny tak impact a šel k pánu. No a jak se tak rozhlížím nevšiml jsem si W&V (?V&W?) jak se na mě řítí plnou parou. Bylo ráno a asi zmerčil mojí rourku nad hladinou jak pátral kdo to ščílí. vzal mě přímo přez přední ubikace a než jsem se vpamatoval tak mi hlubinná bomba prorazila el. strojovnu. Voda tekla dovnitř všude možně tak rychle na dno (16 metrů) a zmobilizovat lenochy na opravy. To už jsem měl mrtvýho lodníka, námořníka a hlídkového důstojníka. Zatápění jsem zastavil ale voda mi nešla odčerpat nevim proč nezjišťoval jsem to neboť se blížil další útok. U-boot napůl zaplavenej, hull 55%, vyřazený elektromotory a sedim na dně. Blížil se asi ze 30° tak plnou vzad a ostře doprava. Ale dostal jsem z toho necelej uzel. PRÁSK a BUM a příď téměř pod vodou takže nebyla šance se odlepit ode dna. Dalších několik mrtvých. Zastavim a čerpám. Nepřítel mě už dlouho nepingnul tak jsem doufal že se z toho dostanu i s 15% trupu (Hraju na 94% obtížnosti mám jen kontakty a zbraňového důstojníka). Nojo jenže co se nestalo. Sejvnu pozici a shodim na lištu páč mi někdo píše a hra spadla. A po spuštění nešla načíst pozice.  Very Happy  Very Happy  Very Happy Po dvou hodinách reálnýho času plížení do SF a honičce s tim zmetkem mě to pěkně naštvalo. No ale beru to tak že je úředně mrtev a tak pujdu na další kariéru. Ale nevim ještě jak pojmenuju kapitána. Jinak moje nejvtipnější smrt byla když jsem vyplouval z narviku po doplnění zásob a řekl jsem si že to vezmu jedním malým fjordem do arktického oceánu a poškádlim nory na Svalbardu. Jenže jsem si nevšiml že uprostřed toho malýho fjordíku je asi metr pevniny. Kulim to na half a zrychleně a najednou koukám že jsem mrtvý  Mad  Všiml jsem si toho až v další hře kdy jsem tu mapu tam pořádně prozkoumal  Very Happy
Teď jdu chvíli na SHO tak kdyby někdo chtěl smečku se zelenáčem budu rád. Nick VLKcz (nebo VLKCZ teď nevim).

Salut Zdraví VLKcz

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 7 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.