Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Kuriózní, komická či jinak zajímavá K.I.A
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek To qotreq: 
Zdarec,
pokud tím kanálem myslíš La Manche - tak ano, projet se dá a dokone bez jakékoli újmy  Wink
Mně osobně se to povedlo několikrát - a dokonce v rámci 44-45. roku - držel jsem se spíš blíž Francouzského pobřeží, až do oblasti Doveru na hladině (i když občasný letecký útoky jsou fakt protivný), s prvním radarovým kontaktem do periskopový hloubky, tichej chod a není od věci občas na chvíli i zastavit motory - zvlášť když je kolem tebe 8 kontaktů   Mad  a všechno válečné lodě... Párkrát jsem měl na mále, ale nikdy jsem nešel níž než na 25 m a nikdy mě ty zatr... Spojenci neobjevili...

Hodně štěstí  a dobrý lov !!!


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to gotreg:
A jsi si jistý, že narážíš na dno? Je tam min jak nasr....! Po nárazu na minu mi pravidelně zabilo oba maníky v místnosti se sonarem a rádiem.
Vypadalo to vždy jak náraz na dno. Ze začátku jsem si taky myslel, že na to dno narážím. Ponorka se vesměs dá opravit, zvlášť když na to dno sedne. Smile

to von Kočičák:
Jestli to přes kanál bereš od Doveru kolem Francie, tak máš teda kliku. Tam je min jak máku. Nemám dobré zkušenosti.  
Nyní už raději kanálem nepluji, raději to vezmu kolem Anglie.  Rolling Eyes


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
když pluješ blíže k anglickému pobřeží, tak tam těch min moc neni - daří se mi to proplouvat celkem bez problémů


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mňo koukám, že to je spíš o štěstí a zákresech min v mapě přes sh3Gen. Já jezdím kanálem kolem F pobřeží. Na hladině OK a když je někde tomik tak jedu v 7m, jen kus věže nad vodu a na diesely. Na minu jsem jeste nikdy nenajel. Jít na 20-30m se nevyplácí Wink



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 06. 10. 2009, 13:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
btw. měl sem jít do "zvířecí" II.Flottille jakožto malý bílý šneček Very Happy Laughing


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
co je KIA???

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kubíku, co takhle trochu, hledat? http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=657
Jinak je to "Killed In Action - zabit v akci"



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 27. 10. 2009, 19:38, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To hdyž Tě najdou a dají do penálu a nesou nohama napřede, se vším všudy. Jinak věneček do moře..... A jinak ponorka má vrtuli a plave.... Very Happy  Laughing  Crying or Very sad


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Nová britská wunderwaffe - aneb o tomhle nám neřekli... 
Plavu si takhle podél západního pobřeží Afriky dolů k jihu, jak jinak než hezky na hladině, pokuřuju na můstku, půlka posádky se válí po palubě a opaluje se... Jeden by ani neřekl, že je válka...
Najednou hlášen blížící se letoun... Poplach !!!   Mad  Mužstvo k protileteckým zbraním !!! No a protože vím, že co so člověk neudělá sám, to nemá, sedám si osobně k 37mm dvojčátku...  Rolling Eyes  Za malou chvilku se přiřítí osamělý Hurricane - pálíme po něm ze všeho, z čeho se dá střílet... Hoří...  Wink  Krásně klesá...   Twisted Evil   Pár metrů nad věží přelétne naší ponorku, skoro jsme pilotovi viděli do tváře... Míří k hladině... Čekáme náraz a výbuch, posádka už huláká nadšením, když se ten prevít odrazí od hladiny a strmou svíčkou stoupá k nebesům !!!  Mad  Mad  Mad  Nevěřícně zíráme za mizejícím a hořícím nepřítelem, nevěříme vlastním očím... Shocked  Jsme vyvedeni z míry tak dokonale, že přeslechneme zvuk jeho přilétajícího kamaráda... Embarassed
Do vzteklého Wrrrooooouuum Anglánova motoru zahřmí výbuch bomby, kterou se trefil přesně za věž... Schluss, Ende...  Crying or Very sad


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
asi Hansovo Woo-Doo Laughing  Surprised


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Selhalo Laughing


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Re Nová britská wunderwaffe... 
No jooo, hlavně že se bavíte, gentlemani... Ale já když viděl toho Hurouše udělat tu vzorovou žabku, tak jsem málem spadl ze židle...  Laughing


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ee, neselhalo to jen Kočičák neměl signál  Very Happy


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek To korvettenkapitan Hans Eckelhaft: 
Ehm, dovolím si odporovat (vůči vyšší šarži jak jinak než zdvořile  Laughing ) - signál všeho okolo byl bezchybný, spíš tomu zatracepenýmu Anglánovi někdo neodsignalizoval, že se má do tý hladiny zapíchnout...  Confused

A co se týče toho woo-doo, ačkoliv nejsem členem klubu Vašich přízivců, Herr Korvettenkapitan, nejspíš začnu provozovat svoje vlastní kouzla a čáry - koneckonců, my kocouři k tomu měli vždycky blízko  Twisted Evil - račte se jen rozpomenout na dvojctihodné záznamy z inkvizičních procesů, pověsti o čarodějnicích (aneb čarodějnice bez kocoura na rameni není čarodějnice) atd atp...  Laughing  Laughing  Laughing



Naposledy upravil von Kočičák dne 04. 12. 2009, 16:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Laughing  Laughing  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.