Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Kuriózní, komická či jinak zajímavá K.I.A
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Liga 
Ehm, ehm... Tak vám všem gentlemani pěkně děkuju... Laughing  Pokusím se s tím po víkendu něco udělat... Wink


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
... Aneb takhle funguje ligová lobby Surprised .

V 19:31 zároveň Sarroth a MB sem, ve stejnou dobu ja přes PM Laughing


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günthere, ale to ještě nevíš, že "von Kočičák" má rád přírodu a proto určitě zvolí druhou flotilu, kde je veverčák, myšák a ostatní zvířátka. Že jo, kocoure? Laughing Lovit se nenechám, to s ním raději budu kamarádit a hlavně myšák by měl Very Happy

edit: Uff, tak to jsi mě uklidnil Stando, já bych stejně nebyl k jídlu, vždyť jsem jen taková malá, ani ne 100kilová veverka Surprised



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 25. 09. 2009, 09:59, celkově upraveno 2 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek von Kočičák 
Plně souhlasím s Bobo Wolfem. Druhá flotila je pro nicky ze zvířecí říše ta nejlepší. No a za mě ti můžu slíbit, že i když mám v nicku Hunter, tak já ti do kožichu žádné broky nenasypu.  Laughing


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Flotila 
Laughing  Laughing  Laughing

Teda pánové, se přiznám, že jste mě trochu zaskočili...  Takový zájem o mou maličkost, já chudák kocour...  Laughing

No, stejně tak se přiznávám, že když jsem studoval seznamy námořníků, že mě zaujala poměrná rozsáhlost zvířecích nicků... No a co se týče mého potencionálního členství v 2. flotile - vzhledem ke skutečnosti, že to byla první flotila s ponorkama typu IX ( já nevím proč, ale mám je tak rád...)... Ale uvidíme... Jak jsem psal dřív, napřed si "projedu aspoň půlku války na "ligovou obtížnost" (právě jsem vstoupil do roku 1941 a nechal se přeložit - hádejte kam?), nainstaluju příslušné a potřebné patche, začnu se ucházet...  Embarassed

Ápropós - dotaz na velitele 2. flotily - nedalo by se něco něco dělat s tím zparchantělým vjezdem do Lorientu ? Co třeba popíchnout Todtovu organizaci, že by to trochu rozšířili ..??   Laughing  Laughing  Laughing


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Neboj, už se na tom pracuje. Dostal jsem od Raedera osobní dopis, že vyměníme Tomíkům vjezd do Lorientu za Kanál. Jednak kvůli přístupu do Lorientu a druhak také v rámci příprav na operaci Seelöwe, kde se, v pozdější fázi, vojáci nebudou přepravovat na lodích nýbrž dostanou pogo sticky a do Anglie přeskáčou.



Naposledy upravil old_Mr_Grim dne 25. 09. 2009, 12:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Operace Seelöwe 
No nazdar... Už to vidím, jak anglická domobrana zahazuje flinty, berou lopaty a kopou podél celýho "novýho" pobřeží jámy ála pasti na mamuty... Zlatý ponorkový loďstvo - nechtěl bych být v kůži pěšáků...  Laughing

Na ja, že pěchota přeskáče ( zas nějaká nová wunderwaffe Surprised ) ale co s tankama..?? Sad  Rolling Eyes


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tanky se povezou ponorkama z Kielu rozmontovaný. V severním Skotsku se nepozorovaně sestaví (oni si toho skoti pro všechnu whisku stejně nevšimnou) a s Pogoizovanýma divizema sevřou Anglii do kleští. Válka vyhraná!


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Moje aktuální K.I.A. není ani tak komické, jako spíše poučné.
Lokalizovaný konvoj na dosah, nulová viditelnost. Konvoj rychlost ca 9 uzlů, vzhledem k noci, dešti a mlze pokus o přiblížení a útok na hladině.
Ve zkratce - první loď kterou jsem viděl byl DD na 190 metrů - on mě také.
Plná salva, šel jsem dolů jak kámen, do lodi teče, vyrovnal jsem nouzovým vynořením - ve 40 metrové hloubce série hlubinných bomb, další voda v ponorce - vydržel jsem do úctyhodných 350 metrů :-)


_________________
Žádný vylomeniny - žádný hroby!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
190 metrů? Taky bych útočil na hladině ale asi dál, i z 1000m je to skoro blízko na pěkný počasí.


_________________

Plujeme na Západo-Východ Smile
Neplavím se na ponorce ale na U-BOATu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Blázinec v Kielu 
Tohle nebyla tak ani moje K.I.A jako spíš lodí kotvících a pohybujících se kolem přístavu v Kielu. Když jsem na začátku války (1939) vyjel z přístavu tak mi celou cestu ven překážel asi 4 metry před přídí torpédovej člun. Musel sem kvůli němu jet pomalu a obíždět se mi ho nechtělo, doufal sem že zahne. Když jsem to už nevydržel tak sem si sed ke kulometu a vystřelil jsem do něj jeden náboj. Nic se mu samozřejmě nestalo, ale nečekal jsem jaké to bude mít následky: Jakmile se kulka odrazila od zádi člunu tak se v Kielu rozezněl poplach a po mě i po člunu začal střílet torpédoborec. Já sem se radši potopil, ale chudák člun dopadl o hodně hůř (do pár sekund byl u dna). Ještě před tím se však k útoku na mě a člun přidala i obrovská německá letadlová loď kotvící v přístavu. Ta svou obrovskou palebnou silou silně poničila nevně projíždějící obchodní loď, torpédoborec tuto letadlovky taky omylem jednou zasáhl. To si ale letadlovka nenechala líbyt a opětovala palbu po torpédoborci, kterého také během chvíle poslala ke dnu.
Já jsem vyvázl bez vážnějších zranění ale torpédový člun a torpédoborec šli ke dnu, obchodní loď doplula do přístavu s hořící palubou a zhřejmě i se zhořelým zbožím co vezla.
Nemohl jsem se dívat na takove německé ztráty a radějí jsem hlídku začal znovu  Laughing


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Letadlovka? Shocked btw. to je i u neutrálních států- zásah a potom z nich sou na 24 h.? nepřátelé Wink


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to Beri:
když ono fakt nebylo nic vidě dokud jsem nenarazil na ten DD (respektive jsem ho viděl v okamžiku, kdy jsem se octl v záři světlometu nasvícenej jak škrhola) ... post mortem mě napadá, že jsem se mu mohl pokusit uniknout na hladině .... inu, po potopení je každý Prienem :-)



Naposledy upravil mysak_bob dne 05. 10. 2009, 18:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Žádný vylomeniny - žádný hroby!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
v jakym seš roce? DD bys po hladině asi neujel Wink krevetě nebo trawleru se ujet dá, ale DD ani náhodou, byl by mezi váma cca 10 uzlů rozdíl Wink, u toho hajdy do sklepa a modlit se


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to Wilhelm von Tiesenhausen:

jasan, čtyřicátej, akže to byl myslím trawler (fakt to šlo ráz naráz), pro mně jsou všechny tyhle potvory DD :-)

... jinak by mne zajímalo jestli existuje způsob jak projet kanálem
na hladině je to vohubu a když se plížim pod vodou, dřív nebo později narazím na dno a sice přežiju, leč dost pochroumaný ...
už by mohl taky vůdce nakopat francouze, chybí mi přístavy ve francii :-)



Naposledy upravil mysak_bob dne 06. 10. 2009, 08:41, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Žádný vylomeniny - žádný hroby!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.