Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 7
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Kuriózní, komická či jinak zajímavá K.I.A
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Kuriózní, komická či jinak zajímavá K.I.A 
Dnes mě došlo, že tu máme téma o všem možném, ale o této věci(která musela za tu dobu hraní potkat snad každého z Nás ) téměř nic. Kolegové z ligy mě jistě dají za pravdu, že by se toho dalo vyprávět a tudíž kapitáni směle do toho. "Pochlubte" se zde stinnou stránkou věci a vytvořme seznam/přehled... aneb show ponorkové hrůzy začíná.

Twisted Evil


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to není nijak nové  téma teda hlavně u mě  Laughing


    tak poslední dobou se hodně setkávám se situací  kdy jsem v 50 metrech a jede na mě DD v bugu a taranuje mě V 50 METRECH.

 Mad       když  KIA   tak pořádné KIA  Surprised



Naposledy upravil U-3500 dne 06. 11. 2008, 14:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to U-3500: 
myslis "sandokan"?  Wink
s tim ma take "dobre" zkusenosti Marv  Laughing



Naposledy upravil mysak_bob dne 06. 11. 2008, 15:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
takovejch je ... respektive mnohec víc je takových těch "málem KIA"  Very Happy

moje asi nejkurioznější "skoro" KIA bylo v ligovém zápase kdy jsem preventivně pustil AKU na blížící se DDčko a poté jsem
se o něj pochopitelně přestal starat ... tedy až do okamžiku kdy se mi objevilo asi 50 metrů za zadkam a šíleně rychle se blížilo a...... a hádejte kam mířilo  Laughing .... během sekundy mi tep vyskočil minimálně na trojnásobek Laughing
Tudíž se mi málem zadařil kombinovaný KIA/KILL a ke všemu vlastním torpédem - tu ostudu bych asi nepřežil  Embarassed

bo infarktový závěr minulého kola kdy nejmenovaný kolega obětavě vyslal mě na pomoc úhoře ( asi ze 2-2,5 km ) o němž jsem se mylně domníval že je to AKU .... ze svého omylu jsem vystřízlivěl velmi rychle a málem i pozdě ( díky Grime za varování  Wink )  -  chyběl cca 1 metr  Laughing



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 06. 11. 2008, 15:17, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hansi, ale to by byla frajerina te trefit na 2,5km, co?  Wink

jinak ja pridam taky jedno "zajimave" ligove KIA

konci utok, zacinam se uklizet do bezpeci pod cca 300m vzdalenou stojici lod
z dalky od nejakeho "nestastnika", ktery uz krmil ryby, se vraci ke konvoji dve DD, ktere mam skoro presne za sebou.
Pomaloucku, za mirneho klesani, si pluju smerem k te stojici lodi, DD se zvolna priblizuji (9uzlu) a ja premyslim nad pripadnym uhybnym manevrem.
Kdyz vidim, ze ani jedno nejede primo na mne a ani nepinga, zustavam v klidu a kocham se pohledem.
Najednou DD, ktere mne miji na leve strane cca 50-100m a zdanlive si mne nevsima, vyhodi jeden sud vlevo a vzapeti jeden sud vpravo.
A co udelal ten pravy sud? Trefil mne uplne presne a byl jsem KIA.

Pritom obě DD si pokracovali vesele dal, ve svem kurzu. Proste vyhodil sudy asi "jen aby se nereklo"  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To mysak_bob:
to je ta efektivita střelby Smile ale o něčem podobném se shodou okolností četl v nějaké knížce. DD chytl na radar na velkou vzdálenost ponorku, hnal tam a ponorka někde "fuč", tak shodil 2 hlubinné miny a jako napotvoru rovnou na ponorku a ani netušil že ji potopil  Laughing  když sem to četl, tak sem si říkal, že to musela být největší haluz 2.sv. Smile teda z pohledu DD  Wink



Naposledy upravil Karl von Bahnhof dne 07. 11. 2008, 08:03, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
To Karl von Bahnhof: O  téhle situaci jsem se také dočetl a napsal jsem to i v článku o protiponorkovém boji: ..... Na druhou stranu byl v poválečném rozboru zaznamenán případ zničení ponorky jedinou hlubinnou pumou: Eskorta (torpédoborce ?Babbitt? a ?Leary? s kutrem ?Ingham?) se přesouvala k doprovodu konvoje SC 112. V poledne byl na ?Inghamu? nahlášen kontakt sonaru ve vzdálenosti 3200 m. Kontaktem byla U-626 (Hans Botho Bade). Protože rozkazy jednoznačně nařizovaly nenechat žádný kontakt bez útoku, byla na označené místo shozena jedna hlubinná nálož o hmotnosti 720 liber (327 kg) a lodě pokračovaly v plavbě ke konvoji, aniž by se někdo zajímal o výsledek nebo se zdržoval pátráním. ......


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
to Ragnaar Salt: jo jo to je přesně ono Smile ... haluz jak prase ... a smůla pro germány


_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
To jsem blázen, DD shodil jednu hlubinku a metelil dál, aniž by se zajímal o výsledek. Ti Germáni o tom asi povyprávět už nemohli.... Tak jak se o tom ví????  Question


_________________
Gott straffe England!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jednoduse nemci se hlasili kde sou atd atd stejne tak lodni denik utocnika . Poradek existoval a jen diky nekomu kdo prolejzal archiv se prislo na to kdo koho a kde sejmul . U letectva to bylo taky tak .


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jedna z mejch nejlepší K.I.A byl když sem prvně jel do Scapa Flow, nepočítal sem že tam budou sítě a jel sem na hladině, byla noc, a ostatní torpédoborci byly daleko. Narazil sem na síť a nevěl co s tim, tak sem si řek že jí přejedu, couvnul sem a dal plnej kotel ( 20 uzlů ). Příd my U-97 se zvedla z vody z horzivého skřípotu. Za ní následovala půlka ponorky. Rychlost klesela docela dost rychle a tak kdž byl mustek přímo nad sítí loď uplně zastavila. Skřípot to byl neuvřitelnej a dokonce mi to nahlásilo i pár mužů přes palubu. No a když už sem měl rychlost na nule a ponorka byla skoro dokonale vyvážená, byly z vody i lodní šrouby, takže i když sem zkusil spátečku, tak se to nehlo. Takovejdle hukot museli slyšet až v přístavu a ty torpédoborce 20 km daleko. Nakonec moje U-97 křupla. Jne je škoda že takovýdl e deformace nejsou vidět, protože bych měl z ponorky bumerang Very Happy . Někdy to zopáknu a dám sem foto  Very Happy .


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak také přidám svou trošku do mlýna.
Nejkurióznejší mé KIA bylo, když jsem prvně nainstaloval GWX 1.03, slavnostně jsem vyrazil ze St.Nazaire tak, jako jsem byl zvyklý v defaultu, říznul jsem zatáčku a prásk ho... KIA? Říkám si, co to ? Nahraju pozici, znova říznu zatáčku, prásk..... to samé.... Tak mi to tak vrtalo hlavou.... a tak si říkám..... sakra, nebude ono tam vlastní minové pole ? Very Happy Very Happy Very Happy

No a 2 kuriózní skoro KIA/KILLy...
První v lize, když mě trefil Günther rybou rovnou na komoru - Pumpoval jsem tehdy jako vzteklej Very Happy Very Happy Very Happy

No a druhej ve středomořské kampani, když jsem si v klidu kostil spojeneckej konvoj u Korsiky, no a naši Italští kamarádi na Junkersech nezklamali - mířili jako obvykle nepřesně, takže místo aby to vysypali na spojence, tak jednou bombou trefili i mě - měl jsem je strááááášně rád.... No a pak nastoupila klasika - pumpování, nadávání, pumpování, nadávání, únik před DD.... mám tu hru prostě strašně rád !!!!  Laughing


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
To Riptor und Chladic.Panove,Z vas by mel byt Andersen.Opravdu jsem se dlouho nezasmal,ale tohle me trha podbrisnici.... Laughing Dovedu si verne predstavit,jak si vyvazoval na vrsku site,Vrtule se rozzhavuje,a ani metr vpred.To uz by te trefil i jozin z brokovnice. Very Happy Zas na druhou stranu se tam nemohl nikdo utopit,kdyz to prdlo,bo ste se museli sipat z trupu jak prezrale banany. Twisted Evil


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Fenomén Sandokan konečně věrohodně zdokumentován : (dokumenty posmrtně vyzdviženy z U-122 )

pár snímečků, aneb poslední chvilky před Hansovou smrtí ( Hans tomu v tomto okamžiku ještě nevěděl a nevěřil Smile )





_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Božský vítr 
Včera večer jsem koukal v TV na dokument Kamikadze v barvě, kde byly dobrý záběry útoků kamikadze - božského větru,  na americké lodi, asi tak půl hodinu před tím, jsem byl kousek od St. Nazaire, napaden třemi Sunderlandy, díky skvělé práci obsluhy protiletadlových zbraní - sestřeleni, poslední z nich ovšem provedl ( byť nedobrovolně) ukázkový útok kamikadze. Poslední hlášení: Přední paluba zničena, mrtev. Takže příště zase rychle do sklepa.


_________________
Jen klid, jenom klid chlapi, to ještě nic nebylo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 7
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.