Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Kampaně mimo Atlantik
Kampaně mimo Atlantik:

Bojoval jsem / bojuji v Černém moři 13% 13% ( 4 )
Bojoval jsem / bojuji v Indickém oceánu 6% 6% ( 2 )
Bojoval jsem na obou bojištích 10% 10% ( 3 )
Zatím ani na jednom, ale chystám se je vyzkoušet 60% 60% ( 18 )
Podobná kampaň mne neláká 10% 10% ( 3 )

Celkem hlasů : 30
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Kampaně mimo Atlantik 
Zajímalo by mne, kolik z vás kapitánů zkusilo některou z okrajových kampaní Bitvy o Atlantik, jako například Černé moře nebo Indický oceán. Jaké jsou vaše dojmy, zážitky, popřípadě rady a tipy pro ty, co by si podobnou kampaň chtěli vyzkoušet? Můžete se také pochlubit svými úspěchy...

Já osobně jsem doposud vyzkoušel jen Černé moře s IIA, zítra se o tom trochu rozepíšu...



Naposledy upravil Günther Königg dne 15. 10. 2008, 21:10, celkově upraveno 2 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
pro mne tam zadnou volbu nemas?  Wink
Jelikoz neni moc casu, tak krome online, offline uz nehraju.
Takze i kdyby mne nejaka kampan lakala, tak smolik.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Vzhledem k mojí oblibě v typu II jsem se chvíli mrskal s U-9 v Černém moři. Myslim že dvě bo tři mise a možná že to mám jěště pořád rozehraný.

Celkem pohoda, pominu-li ovšem ten fakt že jsem vždy narazil na malý konvoj ( plující ve formaci husího pochodu ) a kde počet DD vždy převyšoval počet merchantů  Smile .... cca 4-5 DD + 3-4 merchanti  .... Tudíž jeden pokus a pak dloooooohá zdrhačka ( nastavení skoro real, ponechána funkce weapon officera .... pro sichr  Very Happy )


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
zatím jsem nezkoušel, možná časem  Smile


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Možná by to stálo za to nevím možná vyskouším Surprised

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Černé moře...

V Černém moři můžete sloužit od října 1942 až do září 1944, konkrétně v řadách 30./33. flotily. Vaší ponorkou bude typ II A ( V reálu II B, ale v SH není bohužel uvedena do hratelné podoby... Sad  ).

Vaším přístavem se stane Constanza, rumunský přístav v západní části Černého moře. Velení vám bude přidělovat i cílový sektor, ale tentokrát ne pomocí čtverců, ale jen ,,WEST" a ,,OST". Splnění vám však nebude uznáno, je to spíš jen pro přikrášlení hry. Zde bude vaším úkolem boj proti ruské Černomořské flotile a obchodnímu loďstvu. Narozdíl od velkých atlantických konvojů tu ale potkáte spíše jen skupinky rybářských a pobřežních lodí, pár opozdilců nebo samotářů, občasné hlídky menších lodí a hlavně pro tuto oblast tak typického konvoje, skládajícího se z transportní lodi, tankeru a 2-4 malých nákladních lodí. Jistí ho skoro vždy stejná sestava, konkrétně 2 torpédoborce tříd Novik neboProjekt 7U  a 2 malé torpédovky třídy Štorm. Na západě můžete potkat i ruské ponorky třídy Ščuka a ve vlastních vodách snad i křižník Molotov. Život vám také budou znepříjemňovat letadla, hlavně Hurricany a sem tam i nějaký ruský bombardér...



Oproti Atlantiku je černomořská kampaň víceméně oddychovka, protiponorková výzbroj ruských lodí je totiž ( narozdíl od překvapivě silné AA ) velice slabá, většinou 2-4 vrhače. Navíc, i přes to že mají sonar, se zdá jako by jejich posádky byla pořád pod vlivem alkoholu.. Vás na druhou stranu limituje max. ponor ( 140m u IIA = vážné poškození ) a rychlost a obratnost lodí jako Štorm je také nebezpečím, se kterým je třeba počítat.

Dalším problémem je často nepříznivé počasí, které se navíc díky nastavení SH v takto uzavřených oblastech mení jen vzácně, takže při bouřce už s velkou kořistí nepočítejte... Díky vlnám totiž někdo určitě uvidí přinejmenším vaši věž...

Zajímavostí této kampaně jsou její možnosti co do práce s jinými zbraněmi než s torpédem, konkrétně s palubním kulometem a v neposlední řadě také s vlastní přídí...


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hej tak ta posledni fotka je dost vostra Surprised  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ve kterém modu jsou ty kampaně mimo Atlantik?



Naposledy upravil Martin S dne 11. 08. 2010, 13:01, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
GWX, Černé moře je možná i v tGW... Resp. nevím jesli kampaň, ale přinejmenším námořní doprava určitě.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek IIB 
IIB
http://www.sukhoi.ru/forum/attachment.php?attachmentid=65644&d=1166604399
http://www.sukhoi.ru/forum/attachment.php?attachmentid=65645&d=1166604503

zatím jsem ji ještě netestoval

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.