Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 15 z 16
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další
Mount & Blade aneb trocha středověku
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Jupíííí už mám hrad a dvě vesnice Surprised Vysoká míra řitního alpinismu u krále zabrala. Na lordy prdim, ale králíka mám zmáknutýho Laughing


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Buď rád, že hraješ jen základ....v modu Native expansion už sem vlastnil asi deset hradů a nespočet vesnic...měl sem krásné království s respektem okolních žabařů. Pak se vzali kde se vzali černí rytíři a začali postupně likvidovat kde koho...i na mě došlo a byl sem celkem bezmocnej....i přes supr vojska mě poráželi jako nic.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jooo Black Knights  Very Happy , na ty rád vzpomínám .... krásný bitvy, spousta taktizování ... mnoho z nich je doteď páteří mého vojska  Surprised
A jejich královna stále dlí v bikinách v mým žáláři, občas se u ní zastavím na kousek řeči  Very Happy


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
podařilo se vám dosadit na trůn některého z těch vládců v emigraci?


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Sullo jsem tam dostal a dokonce 2x. Ideální je nějakou dobu dělat kšefty pro lordy toho království a získat si u nich "přátelství"(lepší zaměřit se jen na pár a pořádně), pak už to chce jen nějakej věhlas(aby exiláč souhlasil) a válka může začít. Při každém prvním setkání můžeš překecat lorda, aby se přidal k tobě(tam je důležitej jednak právě ten jeho vztah k tobě a  potom volba tvojí odpovědi(zjistit zda mu jde o prachy, právo atd). Převrat trvá do posledního může(je docela "sranda" nahánět ty poslední).


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Má někdo zkušenosti s multiplayerem??Když už odpadnem od WoT tak by jsme si mohli aspon občas rozpárat břicha rezavou sekerou


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Mount & Blade: With Fire and Sword (2011) 


Švédové, Poláci, Rusové, Kozáci, Krymský chanát ,nově a lépe ? Vzhůru do boje !
Demo

Youtube


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Proč to sem pořád dáváte.....vždycky když se něčeho nabažim a dám to k ledu...tak hup a novinka a jsem zase ztracenej....kde na to mám brát pořád čas Very Happy


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdravím,

ano tato hraj opravdu dobrá, sám jsem si ji hodně užil. Objevil jsem ji víc jak před dvěma lety a občas jsem u ní trávil opravdu dost času. Jak už tu bylo řečeno, nezaležé na kapitálu a grafice, tato hra má hodně co do sebe... zvláště plno modů ze všech období Star wars, divoký západ, starověk ... je to toho stovka

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  


Jste znudění z nekonečného brázdění virtuální hladiny? Chcete zkusit hru z doby, kdy rozhodovala odvaha, odhodlání a zkušenost. Dobu, kdy Němci neovládali Evropu, ale naopak dostávali od Napyho pravidelně nakopáno? Potom zkuste Mount and Musket Battalion.

Takhle vypadá gameplay z detmeče

Takhle vypadá gameplay z organizovanýho hraní.

Pokud se rozhodnete pro Mount and Musket (což samozřejmě uděláte), přidejte se k nějakému francouzskému (myšleno stranou, ne národností hráčů) regimentu, nejlépe samozřejmě 18e Regiment d´Infaterie de Ligne, kterému náš milovaný Napoleon přidělil přízvisko "Stateční". Takže šnél - errr...teda vlastně vite! Císař čeká!


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak ten komentář k prvnímu videu je uplně haluzáckej Laughing

"někdo mě odprásk, asi nemaj rádi bubeníky" Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak byl ohlášen vývoj multiplayerového DLC pro Warband s podtitulem Napoleonic Wars. Ano, jedná se o nový Mount and Musket, tentokrát s oficiální podporou, tedy lepší, větší, rozmáchlejší.

Pár lákadel:

- přidána nová strana: Rakousko. Konečně se dá hrát za Jägery nebo Maďarské granátníky.
- nové druhy dělostřelectva - houfnice, hmoždíře a rakety. Nové druhy munice, takže to už všecko nemusí oddřít stará dobrá koule
- najmutí hudebníci nahráli všechny pochody a povely ve studiu, tedy už žádné ripy z filmů
- přidání sapéři pro vyhazování věcí do luftu, ničení věcí sekerama, hlibení zákopů a podobné vychytávky


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jak stíháte chránit svá území? já mám v Europe1200 asi 30 zajatých lordů ve svém městě. A mám tak velký území (Čechy, Rusko, Polsko, Dánsko, Německo) že nestíhám obranu. Povedlo se někomu obsadit celou mapu???


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pár našich videí z Napoleonic Wars

VIeBohemiaArmee


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pfff...hraní za granátníky. Pfff...

Mimochodem Rudlo, kolik máte lidí (a kolik jich dokážete najednou postavit do bitvy). Mohli bychom uspořádat regimentovou 1v1, pokud bude zájem.


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 15 z 16
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.