Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 14 z 16
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další
Mount & Blade aneb trocha středověku
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
hm tak to nejni nic moc, potřeboval bych fofrem tak asi 100 táců  ...  Sad  ... a nějaká rentička jí (čti mě) třeba nechodí, nebo nějakej ten hrad věnem nedostávaj Rolling Eyes  ?


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
nevim, třeba když je zazobanější tatík tak jo. Já když jí lámal, tak ještě chtěla abych měl já hrad, že prej nebude trávit život jako nějakej cirkusák Very Happy
Jo, je to hold nákladný


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Holt kvalitní simulace, i v reálu to tak bejvá  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jo, tak ten multiplayer je síla! Když se podaří na začátku zabít čtyři lidi a vykračovat si tam potom v plátové zbroji na oplátovaným koni mezi těma otrhancama, ten pocit stojí za to Smile


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdar.
Hrajete někdo hru ohněm a mečem?
No mě se jedná o to že nemůžu koupit šípi do luku.
Kule do mušktety tam jsou ale šípi ne.
Kde je koupit?



Naposledy upravil Dušanbo dne 25. 04. 2010, 15:29, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
http://forum.mountblade-cz.com/viewtopic.php?f=44&t=564 Chuck je všude  Very Happy


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
prosim vas neviete ci je na multiplayer treba original ? alebo to funguje aj s trial pripadne ošetrnou verziou ?  Rolling Eyes



Naposledy upravil 821 dne 22. 05. 2010, 18:35, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak nam vysel novy mod na Warband,vyzkouseno....super.... vice info zde: http://mount-n-blade.blog.cz/1006/age-of-change-v-1-21


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem prohledal net a stejně se nějak nemůžu dopátrat co znamená hláška "UNRECOGNIZED TOKEN" ve správě mého lejna (vesnice) Very Happy Vše funguje OK a ve vesnici jsem si nechal postavit sídlo. Od té doby to píše tuhle pitominu. Někde se uvádí, že je to bug a někdo zase tvrdí, že to tam bude po dobu stavby a pak se zase objeví menu s možností stavět něco dalšího. Nesetkal jste se s tím už někdo? Smile


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sídlo ,mlejn,škola . . .všechno se staví po určitou dobu ,třeba 90dní .Teprve po dostavbě jednoho je možné pokračovat s dalším vylepšením.
Ale tuhle hlášku si nepamatuju Smile .


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
potkal, pravdepodobne je chyba v modu (krizi se mody nebo mod  neni stoprocentne odladeny s puvodni hrou), hra hleda neco co neexistuje, nastesti je m&b tak hodny, ze chyby prechazi temahle hlaskama a nepada Smile



Naposledy upravil Hans Geher dne 21. 10. 2010, 11:46, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dík kluci, ale nemám žádné mody a jedu NATIVE. Stejně i po reinstalu to tam je. Jediné, co jsem si uložil jsou savy hry, jinak jsem všechno smazal i složku MB, ale je to tam furt Sad


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Bobo, to je chyba v překladu, v angl. textech to normálně funguje.
BTW jakou máš verzi hry? Např. patch 1.104 opravoval nějaké chybějící texty v české lokalizaci.
Teda mluvím o M&B: Warband, doufám, že ty taky Smile



Naposledy upravil Rudla dne 21. 10. 2010, 18:55, celkově upraveno 2 krát.

_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rudlo jedu základ NATIVE verzi 1.010 a zatím žádný mody. Ta hláška zmizela po dostavbě sídla a teď jsem rozestavěl mlýn a už je tam zase Smile


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hm, takže chyba v lokalizaci.


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 14 z 16
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.