Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 16
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další
Mount & Blade aneb trocha středověku
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Mount & Blade aneb trocha středověku 
Mount & Blade

WEB
CZ WEB


Takže z trošku jiného soudku než jen WW1 a 2. Je Nás tady poměrně dost se zájmem o dobu i starší než obě jmenované události(řekl bych většina) a tak mě nedá neotevřít tohle téma. Je tu někdo kdo hrál či hraje M&B?

Osobně jsme se s ním poprvé setkal v době kdy jsem modoval RTW tuším někde na TWC díky nabídce na spolupráci na nějaké modifikaci, kterou jsme naštěstí odmítnul(naštěstí protože v momentu kdy člověk začne hru opravdu modovat pro něj přestává být hrou/zábavou, prostě jí bere jinak) nicméně díky tomu se mě dostala do rukou beta. Propařil jsme tenkrát dlouhé hodiny, pak jak to bejvá se to někam zašantročilo a nedávno se mě tahle hra zase připomněla díky tomu, že konečně oficiálně po mnoha letech vyšla.  Ano po mnoha letech protože jádro teamu jsou dva lidé.

Tahle hra je pro mě symbolem a důkazem toho, že dobrá hra opravdu prostě NENÍ o grafice, a že nestačí bejt "profík" s kapitálem. Dobrou hru je potřeba dělat s chutí a "láskou" prostě si s ní vlastně hrát už při tvorbě(viz Black Isle, Altar atd). Mount & Blade prostě strká do kapsy hratelností a chytlavostí mnoho vyhipovaných nudných "velikánů".


Pro zájemce o středověk prostě MUST HAVE, chytne a nepustí. POZOR kdo vydrží prvních 5 minut je lapen!  Laughing

BTW - je to mimochodem opravdu první hra kde se dá efektivně a nějak rozumně bojovat z koně



Naposledy upravil Sarroth dne 14. 04. 2016, 22:20, celkově upraveno 13 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
vypadá to fajně Smile


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ještě doplním jeden z dalších kladů téhle hry a tou je za tu dobu velká modová podpora. Aneb hru si jde upravit k obrazu svému.

http://forums.taleworlds.net/index.php/topic,41715.0.html

BTW - do prvního příspěvku přidán CZ web



Naposledy upravil Sarroth dne 14. 10. 2008, 21:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
o této hře jsem vůbec neslyšel ,je to něco na způsob gothic hry,takové RPG ?

  ono to totiž nevypadá vůbec špatně a ta grafika taky dobrý.


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ano, ale i přes to, že jsem fanda 1 a 2 Gothica ještě lepší, resp ono to zase naprosto porovnávat nejde nicméně M&B je v podstatě RPG z pohledu třetí osoby či vlastních očí s velkou volností a to nejen co jde o pohyb na mapě, ale vůbec volností toho co chce člověk dělat(vojevůdce, bandita, žoldák, obchodník...statkář či pán hradu, může se podílet na převratech atd atd) s naprosto brilantním systémem bojů, bitev atd. No a pokud si do toho člověk hodí třeba toto http://forums.taleworlds.net/index.php?PHPSESSID=b3ec0beb36805b393e937456da65107a&/topic,36914.0.html ...netřeba komentářů. Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
hm hm hm, pěkný pěkný ... rozhodně zkusim demáč a pak uvidim. Ale jestli to ale další hřebík do rakve mýho time managementu

tak si mě nepřejte  Laughing  Laughing  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hansi, tak to radsi ani nezkousej, nebo budes mit ten tvuj managment v  ass


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Ano, ale i přes to, že jsem fanda 1 a 2 Gothica ještě lepší, resp ono to zase naprosto porovnávat nejde nicméně M&B je v podstatě RPG z pohledu třetí osoby či vlastních očí s velkou volností a to nejen co jde o pohyb na mapě, ale vůbec volností toho co chce člověk dělat(vojevůdce, bandita, žoldák, obchodník...statkář či pán hradu, může se podílet na převratech atd atd) s naprosto brilantním systémem bojů, bitev atd. No a pokud si do toho člověk hodí třeba toto http://forums.taleworlds.net/index.php?PHPSESSID=b3ec0beb36805b393e937456da65107a&/topic,36914.0.html ...netřeba komentářů. Wink


ajaj první kámen úrazu  je to anglicky Crying or Very sad


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
a sakra Very Happy


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Znam tu hru.....zrovno netak davno v ni hral....a mam ji v ruštině razz  Smile  tak že vim co,jak a proč.....dosahl jsem do 7 urovni.....,no pak u mne skoloboval PC...a musel ho reinstalovat Crying or Very sad
Ale hra dobra....libila mne.... super


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
stejně ji vyzkoušim Smile


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ale hoši....čtu ne?! CZ bude. Wink

http://forum-mountblade.ic.cz/viewforum.php?f=13


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Skvěle spanilý řytíři ;) 
Zrovna jsem na tu gamesu včera koukal a řikám si,to musim aspoň vyzkoušet a buch ,už tu máme topic Very Happy .
S tím přidáním "Graphical Enhancement" už to nebude jen hratelný,ale i koukatelný  Shocked . Už je na to čeština v0.96 (za češtinu jako World jazyk  Cool Very Happy).

Jo a něco pro Hanse E. - jak jsi donutil tým ,aby udělal tohle http://forums.taleworlds.net/index.php/topic,28679.0.html Very Happy Very Happy Very Happy

PS: prej je to už venku  Wink , no asi to nejdřív vyzkoušim, ejinak  Very Happy  Laughing
PSS: zatím jsem vyzkoušel rychlý bitvy a tutoriál a je to fakt dobrý,zvlášť ty boje na koni,ono vůbec to bojování je celkem vymáklý včetně obrany ,kdy se musí reagovat těsně před úderem (takže žadný držení tlačítka  Surprised )V kampani mi kvůli řeči okradli i o halenu  Crying or Very sad
PSSS:prosím angličtináře ,aby neprodleně ke mně přijeli a prožili se mnou život v MB  Laughing  Laughing  Laughing

EDIT: grafika na v 1.003 se mě líbí a je plně vyhovující(vzpomínka na dobrý časy Very Happy )



Naposledy upravil Thomsen dne 17. 10. 2008, 16:42, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nijak jsem se neangažoval, dělaj to dobrovolně  Laughing  Surprised  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jedním slovem BOŽÍ,doporučuju


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 16
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.