Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Lodě se mohou sami opravit?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Lodě se mohou sami opravit? 
Pustil jsem se do konvoje a poslední přední torpéda jsem vyslal na T3 a C2 po jednom. Obě lodě jsem téměř potopil, jejich paluby byly zároveň s hladinou. Vyrazil jsem opět za konvojem znovu nabitý a k těm dvoum jsem se chtěl vrátit vystřílenej pouze se zadními torpédy a dorazit je. jenže cestou zpět jsem je potkal zdravé jako ryby.
Stalo se to také někomu?


Citovat
Příspěvek  
mně se podařilo torpédovat S.S. New Hanover (Ore Carrier), vypukl požár a její rychlost začala klesat (postupně až na 3 uzly,  bohužel nešla ke dnu), tak jsem  zaútočil na další lodě  konvoje (potopeny  Mazama (Ammunition Ship), S.S. Argun (Ore Carrier) a S.S. Rosario (Granville-type Freighter)), po úniku eskortám (poškozena Black Swan a J&K DD, obě zasaženy torpédem do přídě) jsem zamířil na další pozici. S.S. New Hanover se ke mně přibližovala rychlostí 8 uzlů (že by kvalitní opravářské týmy ?), ale stále hořela (potopena palubním dělem, neměl jsem už torpéda), zasažená Black Swan nevykazovala žádné známky poškození...



Naposledy upravil Shadowblade dne 10. 10. 2008, 17:10, celkově upraveno 4 krát.

_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ono ja by som povedal ze je to asi nejako ako s Tvojou masinou dostanes zasah zaplavujeta klesas, opravujes opravis  a si ako tak fit  Cool  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pokud se zasažená loď nepotopí je lepší ji dorazit než se budete věnovat jiným lodím. Taku se mi stalo že torpedovaná loď zpomalila a vypukl na ni požár a však po chvíly (kterou jsem strávil nabíjeníma dostáváním se na palebnou pozici) již byla v pořádku. Shocked

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Taky, normalne by se uz potopila, ale porad drzi. podle zakonu fyziky( potopi se to pokud je o tezsi nez voda) by se mela potopit. ale stejnou rychlosti a tvarem odjede. chvili je zad nebo prid, proste miso kam torpedo zasahne, naklonena k hladine, ale pak se lod vyrovna a ojede


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.