Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 24 z 26
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Další
Vaše hlídky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek to Austin 
nemáš za co Smile jinak když se podíváš o pár příspěvků výš, najdeš tam můj popis mise - asi druhý nebo třetí, co jsem si "přidal" TGW a tzv. Plus Pack...
K torpédům - se selháváním je to různý - někdy mi neselže ani jedno, jindy cca 50% - asi jak to kdo "ve fabrice zesabotuje"...  Laughing  Občas záleží i na počasí-- pokud je rozbouřený moře a velký vlny, je lepší vypnout magnet a dát kontaktní...

Hodně potopených tun !!!


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Very Happy tak teď jsem si v rozbouřeném moři našla takovou loď,no jestli se tomu daloř íkat loĎ,jo nebylo to zase malé,spíš jako tkaová ta malá nákladní loď ... tak jsem vzala dalekohled,že kouknu co to je za mrchu... no a skoro mi vypadli oči z důlků! primitivní loď,která měla otevřenej otvor skoro po celé délce a naloženou nějakou rudu,asi uhlí ... to by ještě šlo ! ale to,že to nemělo žádnou velitelskou místnost mě totálně dostalo ! na zádi byla rovná plocha,nikde nic až na chudáka kapitána a kormidlo jako z nějaké plachetnice ! Very Happy až mi ho bylo líto,že v takovém rozbouřeném moři se musí plavit v takové plechovce:D

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Příště Ctrl+F11 některé situace se musí vidět  long smoke


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
bohužel to mě nenapadlo Very Happy snad příště !

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kua ...hledám loď dle tvého popisu a nic nenacházím...to máš ligovou instalaci? Protože v té taková loď snad ani není.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pravděpodobně kolegině narazila na něco takového, skutečně je to spíš říční plavidlo než mořské, zvlášť když je moře rozbouřené
http://img516.imageshack.us/img516/7021/coal4kk2.jpg


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jo !! tohle to je ! Very Happy vypadalo to hrozně komicky,jak tam ten človíček u kormidla pohupoval s tou lodí,kterou brázdily vlny hlava nehlava Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek lodička..... 
Skutečně se jedná o plavidlo pro přepravu uhlí, kde je možná i přímořská plavba - podél pobřeží. Nosnost těchto plavidel byla přibližně do 2500 tun. Podobná plavidla se používala i u nás - Labe,Vltava - na přepravu sypkých materiálů a uhlí do elektrárny Chvaletice. Zde byla zájímavost, že plavidlo - vana - o nosnosti až 1200 tun, byla tlačena remorkérem - tzv. tlačák. Byla i možnost tahat za motorovým klasickým remorkérem až 3 čluny na laně o nosnosti do 800 tun, každý člun musel mít ale svého kormidelníka a pomocného lodníka. Používali se i samostatné nákladní motorové čluny na přepravu těchto materiálů.

Toto jsou čluny k tažení...


zde je  samostatné motorové plavidlo....

případně jiná motorová loď ....   http://www.csplo.cz/plavidla/mnl/registry/jestrab/jestrab.htm

a trakto se tlačilo...


Zadokolesový remorkér Beskydy ......   http://www.csplo.cz/plavidla/zkmr/registry/beskydy.htm


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jééé... Tak to až řeknu Kapitánu W., že jeho Beskydy pronikly už i na naše ponorkářské stránky... :-D


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek von mňau 
Bodejť by nepronikl, vždyť je to jeden z nejvýkonnějších remorkérů ve střední evropě a nyní se jedná o odkupu státem pro jeho záchranu a další provoz. Majitel už nemá na provoz peníze Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek to Bobo Wolf 
To mně nemusíš povídat  Laughing Kapitána Weinlicha znám osobně, koneckonců mu už hezkých pár let dělám "papíry"...  Laughing


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak první připojení on-line za mnou  Very Happy

Nejdříve zmatek... pak zmatek.. pak už jen trochu...  Embarassed

potom vystřílení 6 torpéd ... možná ještě plavou Very Happy

nakonec 2 náhodný zásahy.. i když DD šel ke dnu po hlavě hezky rychle!! hejáá houu  Very Happy




Jsem si dovolil.. ze své zahrádky... na ukázku  Wink

Díky Švéde a Hogene  super



Naposledy upravil Holt von Holtburg dne 02. 03. 2012, 22:30, celkově upraveno 2 krát.

_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Je normální za jednu hlídku potopit 78 000t s VIIC ? Sem se pohyboval okolo BF15-13 a nestíhal jsem jakej tam byl provoz.  Twisted Evil

Trošku mě trápí myšlenka při představě že tolik lodí co šlo ke dnu s toliko nákladem musela být pro přírodu totální katastrofa. A na dně to je vrak vedle vraku.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To bylo s PP4, s tim se ted uz nehraje. Uz jsme u PPGold, ktery je ponekud "realnejsi".  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Co znamená to PP4 a PP Gold?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 24 z 26
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.