Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
XXIII hratelná
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek XXIII hratelná 
stáhnul sem hratelnou 23 ale nejde mi nainstalit je tu někdo šikovnější komu se to podařilo? Confused zkoušel sem klasicky přes JSGME ale nebude to asi tak jednoduchý

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Stiebler ze Subsimu napsal:
@Dietrich:
Thanks for the Mission Editor suggestion. I carried tests out with heavy rain, strong winds. All is OK now with the crew placements. No artefacts, and no missing rear conning tower.

NYGM UPLOAD:
I have up-loaded a complete mod FuMBXXIIINYGM.7z at Filefront (click on my signature below). It works ONLY with the NYGM super-mod.

This is a BETA-TEST version, because I cannot spend any more time on this for a week or so (real life needs). I have tested all issues outstanding, and it runs well for me.
Be sure to read the documentation (PDF) attached!

Start a new career in 1945 with the 13th Flotilla at Stavanger.

**You MUST first load NYGM 2.5 Full Version, and the patch NYGM 2.6B, also available at the same link.**

I'm sure Tomi, Mikhayl, Dietrich (as well as me) will be pleased to hear any feedback.

@Tomi, Dietrich, Mikhayl:
You can extract my latest files NSS_Uboat21.sim/dat/zon from the package.

@Tomi:
Neue Dateien mit meiner Unterschrift, unter.

@Privateer:
Thanks for your help (via Mikhayl) with the crew placements in rainy weather.

@Hunter:
Belatedly, thanks for the information about the (faulty) mirror reflection of the Empire Freighter. One of Iambecomelife's ships, I hope he reads this.

Stiebler.


Nic jiného mne nenapadá... Wink



Naposledy upravil Günther Königg dne 26. 08. 2008, 13:48, celkově upraveno 2 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek XXIII 













mod nahradí XXIII za XXI a obsahuje i kampaň v r.44 ve Stavengeru-zatim sem zkoušel jednu misi a vypadá to celkem povedeně....pozor tahle ponorka je pouze pro fajnšmekry Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Aaa další provokatér. Na XXIII jsem čekal sakra dlouho...no že by teda nakonec další instalace SH3!  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Aaa další provokatér. Na XXIII jsem čekal sakra dlouho...no že by teda nakonec další instalace SH3!  Very Happy


Zdá se že asi jo Smile, u mě to bude už třetí nebo čtvrtá Very Happy


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Kde jste jí vzali? Můžete někdo hodit link, prosím! Surprised


_________________
Gott straffe England!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek XXIII 
http://files.filefront.com/FuMB37XXIIINYGM7z/;10388550;/fileinfo.html/11/1
tenhle mod podporuje jsgme...kdo chce hrát kampaň musí najet na kolonku"XXIII"vybrat rok 1944 a přiřadit se k 13.flotě ve stavengeru....ponorka stejně jako XXI je určena pro plavbu pod vodou a dokáže vyvinout velkou rychlost stejně tak je schopna se ponořit dost hluboko a trefit se tam do ní je skoro nemožné Smile




Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Saldy: Jak je to teda s kompatibilitou? musel si instalovat NYGM?


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
Saldy: Jak je to teda s kompatibilitou? musel si instalovat NYGM?

nic takovýho sem tam nedával-pouze přes jsgme a vše funguje včetně kampaně

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
von  Springkäfer napsal:
Kde jste jí vzali? Můžete někdo hodit link, prosím! Surprised


http://hosted.filefront.com/TeddyBar/


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Saldy, Hans: Díky, hned jak dojedu rozehranou kariéru, tak jí zkusím  cool


_________________
Gott straffe England!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Co to je Question  To je zmodernizovaná II.  Question   Very Happy  Nemoh jsem ji rozjet, pořád mi to hlásilo moc námořníků, jenom 17 členů posádky mne překvapilo a jenom dvě torpeda. To snad byla ponorka na průzkum nebo obranu přístavu ne Question

Mimochodem s "mojí" češtinou to nejede a to mne s.... Mad


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jj, v podstatě to JE nástupce typu II...

Než začneš, musíš vyházet většinu posádky... žádné střídání, není totiž kým ani koho při délce patrol, žádné dobíjení torpéd a pluje se jen pod hladinou. Já jsem ji nedávno prvně vyzkoušel, hodilo mi to jen jednu loď a mínusovou tonáž v kariéře ( nevim, kolik a čim chtěj abych ty lodě potápěl...  Rolling Eyes  ). Ponorka to byla původně pro Středomoří ( typ XXII ), když o něj ale Osa přišla, rozhodla se Kriegsmarine pro menší úpravy a nově vzniklý typ XXIII použít u anglického Východního pobřeží, hl. v oblasti u Firth of Forth a Aberdeenu.

Mimochodem, XXIII měla v reálu ještě míň členů... jen dva oficíry + kapitána, 4-6 poddůstojníků, cca 10 námořníků...Wink



Naposledy upravil Günther Königg dne 27. 09. 2008, 14:31, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to PvonR:
právě XXIII lze považovat za největší hrozbu v Atlantiku-evolučně naprosto dokonalá ponorka pro válečnou situaci která panovala v r.44 a 45.Smečky se zkušenou posádkou mohly nadělat pořádnou pohromu



Naposledy upravil mysak_bob dne 07. 04. 2010, 19:27, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Nejde 
Na ty strance kde se to má stahnout to neni vždycky mě to hodí na hlavní stranku nemužete to dát na ulozto  Crying or Very sad  Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.