Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Trosečníci
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Donitz 
A zastavila? Nebo jsi jí musel pošťuchovat klackem s vrtulkama? Very Happy



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 18. 05. 2009, 07:20, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nie nezastavila... Crying or Very sad
Ale uz predtym jedno torpedo schytala a ja sa snazim drzat zasady:jedno torpedo-jedna lod!
Isla rychlostou 12 uzlov ked to schytala spomalila n 5 tak som ju chcel zastavit uplne a pokusit sa o druhy utok ALE.... Mad


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jo taky se toho držím, tak pak nastupuje dělostřelec. Když to nejde (vlny), tak jí sleduju a dám jí jedno ze zadního, přední si šetřim Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ja tiez...JA sa snazim davat vsetky lode na jedno torpedo par krat sa mi podaril taky super kusok,ze ked som dal na jedno
trebars T3 (a pri tom to nebolo planovane... Laughing ) tak som to este desat minut potom nemohol pochopit... Surprised
Ale ked som utocil teraz na tu T2 tak som mal uz len 10 nabojov do dela a ved vies...s tym vela neurobis... Embarassed ,
ale uz bola z uhla tak som sa vynoril a chcel ju zastavit aby dostala druhy darcek Laughing ...



Naposledy upravil Donitz dne 18. 05. 2009, 07:38, celkově upraveno 1 krát.

_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak sem zas čučel jednou do subsimu co novýho...nic moc..převážně samý h...,ale pak sem uviděl něco co mě zdvihlo ze židle..nová verze s trosečníkama je zase venku http://www.mediafire.com/file/t5h3gmjqmjm/LifeBoats&Debris_v4.7z




je to kompatibitilní s gwx 2.1 ale s 3.0 nevim to ještě dneska vyzkouším,snad pošlape vše dobře,tak lovu zdar



Naposledy upravil pavel.45 dne 13. 07. 2009, 09:20, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pojede to i s TGW ???? Pokud ano jdu do toho bo par clunu navic se hodi  Laughing  Jinak musim podekavat za cestinu bo hlaska TOMIK JDE KE DNU me dostala !!!!!


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sarr, to urcite zakomponuje do PP4  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ona tak nová opravdu není. Změn je tam pomálu, ale na rozdíl od původní verze je spojena přímo s loděma, tedy to by byl při aplikaci na ligové tGW "trošku" problém. Nicméně jak jsem psal změn minimum a pro ligu(v podstatě i pro singl, jsou to prostě trosečníci) si myslím dostačující tak jak to je.
Zkráceně rozdíl je asi takovej jako ligo vs SH4 trosečníci...kdo najde rozdíl...lupou. Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Rozdíl je v tom, že v SH4 se dají potopit za 4 BRT... Zajímalo by mne, kolik řezníků by je v lize po útoku vždycky postřílelo Very Happy



Naposledy upravil Günther Königg dne 13. 07. 2009, 22:09, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mno tak to jsem chlape ani nezkoušel Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Na subsimu je to čím dál horší,nějak to upadá a přitom je ještě spousta věcí co by šlo zdokonalit a podobně,škoda třeba že se vykašlali na ty dynamické stíny lodí,to bylo dokonalý Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
Rozdíl je v tom, že v SH4 se dají potopit za 4 BRT... Zajímalo by mne, kolik řezníků by je v lize po útoku vždycky postřílelo Very Happy


To má být nějaká narážka na mě GK  Laughing !!!???

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=476&postdays=0&postorder=asc&start=30

Jo upadá to tam, ze Subsimu se stala džungle kde si každej jede na svý triko ...
Např MFM mod už mohl být dávno rylýznutej kdyby IABL nekřečkoval a vytvořil aspoň malej tým ...
To je ovšem nešvar každý větší komunity  Confused  

Btw za ty citace co jsou na Subsimu, např citovat 10 obrázků 2-3x za sebou Shocked,  za to by naše BdU stavělo bez milosti ke zdi  Laughing



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 14. 07. 2009, 06:43, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
koukal sem na stránky kde by se dali ještě hledat mody a našel sem nejaký čínský Laughing ,ale bohužel čínsky neumím a evropu 2 a lekce čínštiny nepolouchám takže asi budu muset zůstat u toho subsimu,co se dá dělat...



Naposledy upravil pavel.45 dne 14. 07. 2009, 07:49, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
když už jsem tady našel sem k těm trosečníkům další mod,jsou to nějaké nové animace,textury apod a má to 246 mb což je dost ale odkaz je nějakej vadnej,a nevim kde by se to dalo sehnat znova
zde je link http://www.mediafire.com/download.php?nnzzmamyayn



Naposledy upravil pavel.45 dne 14. 07. 2009, 09:22, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Problem s Modem Lifeboats. debries 4. 
Je tento mod kompatibilni s GWX3,dal jsem si ho pres jsgme a spadla mi vzdy pri nacitani hra.Jake stim mate zkusenosti panove??
Díky všem předem



Naposledy upravil ddcoy dne 29. 12. 2009, 13:12, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Dříve nebo později bude spát každý sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.