Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Středomoří
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek
V Alexandrii jsem teď byl a byla naprosto prázdná, je to sice pěknej velkej přístav, ale nic kromě pár otravnejch dd a všudypřítomnejch torpédovejch člunů jsem neviděl (jsem na konci roku 41)

Koukám že tady padaj zajímavý návrhy na dobrý loviště, ale doporučil bych taky Gibraltar, už z toho důvodu, že se do středozemí nikdo nedostane jinak, než přes něj a ačkoliv jsou to převážně dd a nikoliv obchodní lodě, tak je jich tam požehnaně a o společnost tam skutečně neni nouze  Laughing

http://www.nezahynem.wz.cz/silenthunter/sh1.jpg
http://www.nezahynem.wz.cz/silenthunter/sh2.jpg
http://www.nezahynem.wz.cz/silenthunter/sh3.jpg
http://www.nezahynem.wz.cz/silenthunter/sh4.jpg

Ještě jeden screen jakéhosi podivného plavidla .))

http://www.nezahynem.wz.cz/silenthunter/sh6.jpg


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
icetiger napsal:
tak tomu se říká manuál pro lovce - supr, nemám slov .. supr výčet ...

zítra otestuju hlavně oblast západně od Francie

PS: návrh na medaili



No je tady cca 9 důstojníků, takže návrh nemusím pořád dávat jen já a Wara.....a za druhé von CGYo čeká teď už, když už Ritterkreuz des Eisernen Kreuz, takže by to ještě něco trošku chtělo.

Pokud von CGY přeloží i Real U-boat a The Grey Wolves jako to bylo uděláno s NYGM Tonnage War v2.0 a k tomu návod: Jak změnit rozlišení čímž BdU ušetří moc moc času, možná by se dalo uvažovat o Eichenlaub.  Laughing  Laughing  Confused


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak zatím sem testoval jen BF 13 - supr, BF 15 - nic, AM 51 - konvoje, zajel sem si na CG 84 - u Gibraltaru - hodně dobrý - samé konvoje a bohužel VIIB má málo torpéd a ve velkých vlnách kanón nejde použít Crying or Very sad  - takže sem teď z poslední mise - 11 potopených, z toho 5 vojenských - destroyery a armed flower, zbytek T3 a přeprava vojska - tzn. jen necelých 50 000 BRT Crying or Very sad  kdyby bylo ok počasí, tak odhaduju, že bych potopil zbytek konvoje - tzn. C2,C3 a merchanty - dohromady asi nějakých dalších 40 000 BRT

zatracené počasí a jen cca 2200 renown - 60% obtížnost Crying or Very sad

zatím mám jen necelých 20 000 renown a čekám na další misi a kupuju hned IXC, abych si nechal i svou hodnost - kapitänleutnant

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no neviem ci mam stastei alebo nestastie,ale po preveleni do salamis som zatial absolvoval 3 patroly a vysledok nasledovny.
1 patrola,stretol som task force 3x dido +3x DD
2 patrola stretol som task force 2xdido,1xfiji+3xDD
3 patrola stretol som task force 3xsouthampton+3xDD a pri navrate na zakaldnu a splneni hladikovania som stretol znovu 1xdido+1xsouthampton+1xDD.
kolko maju ti anglicania tych kriznikov?vedm a nebavi ich uz potapat a z obchodnych lodi stretavam len small merchanty,ale tych kriznikov ako zadarmo
(samozrejme ze vsetky sli na dno

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Středomoří 
Sarroth napsal:
icetiger napsal:
jak to vypadá ve středomoří? objevují se tam často konvoje nebo nějaké válečné lodě - NE destroyery a podobné - prostě křížniky a bitevky + letadlovky?


Při původní hře či většine modů naprosto stejně jako všude jinde. Snad jen v čase, kdy tam je Rommel je to tam trochu živější.


Trosku chcem oponovat ,, pri malte a Sicili je to zivsie, ked je Talian a Nemec na odchode!! Uz ani tie eskorty nie su po dve lode , ale urcite to zalezi od Modu-ja GWX,,
 rock  rock  rock  rock

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
díky...Ale potopil jsem small merchant a byl označený jako červený a po misi mi to napsalo potopeno neutrálních lodí: 1 a to jsem potopil jen tu jednu??? SH3 1.0 bez modu atd...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to Chester
procti si forum a zjistis, ze tech chyb ve v.1.0 je hodne moc, proto jsem ti psal, at si poridis SH3 s v.1.4b  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 07. 05. 2009, 17:45, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Pristavy 
Ked uz hovorime o pristavoch u mna je naj ten ktory je na mape hned nad tym Southend alebo ako sa vlastne vola...tam mam vzdy velky ulovok(myslim ze je to Hartlepool) ale co sa tyka Scapa Flow tak tam som za tych 5 krat co som tam bol okrem DD stretol iba jednu lod(dokopy)!!! Exclamation  Shocked  Mad  a v Gibraltare som bol 2 krat a stretol som tam iba jeden T2...

Teraz ma napadlo ze celkom dobre sa da lovit aj v Liverpoole ja osobne sa tam vzdy zastavim ked sa vraciam domov z mojho oblubeneho loviska-ZAPADNEJ CESTY-teda vsetky sektory AM!!! Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil



Naposledy upravil Donitz dne 07. 05. 2009, 18:16, celkově upraveno 1 krát.

_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jsou nějaké lodě i v Indickém nebo Tichém oceánu?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pokud nemáš mody, tak ne. Projdi si sekci MODY a případně stáhni GWX...


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mam tGW.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To bude stačit. Podívej se do Arabského moře, k Indii nebo na jih mezi JAR a Austrálii a něco určitě najdeš...
V Tichém oceánu ale nenajdeš nic.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.