Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Problém: Změna domovského přístavu a mise NULL
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém: Změna domovského přístavu a mise NULL 
Nevím, jestli je to chyba, ale chtěl bych se zeptat, jestli se to už někomu taky stalo. Jsem u 2 flotily v druhé polovině roku 1940 a základnu jsem měl ve Wilhelmu(asi jsem to napsal blbě, ale to je vedlejší) vyrazil jsem na misi ale když jsem se pak vrátil, chovala se moje základna ke mě dost macešsky....vubec mě nepustila k ponorce, jen k posádce a pak rovnou do další mise, kde mi to psalo, že moje domovská základna je v Lorientu ve Francii a taky jsem neměl žádnej cíl mise, místo místa hlídky tam bylo jen null Shocked   Je možný, že mi bez meho vědomí přesunuli domovský přístav jinam a tím pádem jsem měl odmítnut přístup k některým položkám v menu, jako třeba ponorka a medajle a je možný, že nemám žádnej cíl mise jen přesun do domovskýho přístavu Question

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
asi ti změnili základnu během mise. Přišla ti nejaká radio zpráva? mě když u 7. flotily poslali do St. Nazaire, běhala mi jedna zprava kazdejch 10 sekund Twisted Evil  Rolling Eyes  Twisted Evil  Rolling Eyes až jsem musel dát radistu pryč Very Happy

a tim padem wilhelmshaven nebyl tvá základna a když zakotvis jinde, doplnej ti torpeda a palivo ale jinak nic

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Změna domovského přístavu a mise NULL 
Strangy napsal:
Nevím, jestli je to chyba, ale chtěl bych se zeptat, jestli se to už někomu taky stalo. Jsem u 2 flotily v druhé polovině roku 1940 a základnu jsem měl ve Wilhelmu(asi jsem to napsal blbě, ale to je vedlejší) vyrazil jsem na misi ale když jsem se pak vrátil, chovala se moje základna ke mě dost macešsky....vubec mě nepustila k ponorce, jen k posádce a pak rovnou do další mise, kde mi to psalo, že moje domovská základna je v Lorientu ve Francii a taky jsem neměl žádnej cíl mise, místo místa hlídky tam bylo jen null Shocked   Je možný, že mi bez meho vědomí přesunuli domovský přístav jinam a tím pádem jsem měl odmítnut přístup k některým položkám v menu, jako třeba ponorka a medajle a je možný, že nemám žádnej cíl mise jen přesun do domovskýho přístavu Question


Stalo se mě něco podobného.Byl jsem u 1 flotily,befehl zněl:přesun z Wilhelmshavenu do Brestu,jenže ten Brest na mapě ještě nebyl značen jako základna.Až při nej zoomu mapy jsem viděl doky v Brestu.Další haluz byla že když jsem vyplouval ze stále na mapě neviditelného Brestu na další misi tak se tam cca po 4 dnech plavby náhle objevil krásně modrý nápis Brest....Ačkoliv by se hra měla nějakým způsobem držet historických dat tak jsem tam měl rozdíl cca 1 1/5 měsíce od vydání rozkazu a skutečného "vzniku" základny.Takže nej zoom a zrekognoskuj francouské pobřeží.Sarroth tehdy uváděl něco o rollbacku SH3 COM,ale to už si nepamatuju.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No je možný, že mi to změnili během mise, ale rádiový zprávy jsem si nevšim. Jinak základnu Lorient tam v pohodě vidím, existuje, takže to je OK, jen mi přišlo divný, že mi prostě o té změně nedali vědět a jestli nějak dali, tak jsem to asi přehlíd. Spíš ale nechápu, proč další mise je žádná, teda NULL Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Strangy napsal:
No je možný, že mi to změnili během mise, ale rádiový zprávy jsem si nevšim. Jinak základnu Lorient tam v pohodě vidím, existuje, takže to je OK, jen mi přišlo divný, že mi prostě o té změně nedali vědět a jestli nějak dali, tak jsem to asi přehlíd. Spíš ale nechápu, proč další mise je žádná, teda NULL Confused

No mohlo se Ti stát během mise, že Ti důstojník řekl: Přijata rádiová zpráva, ale mohl jsi to přehlídnout..nevím. Mě to hlásej během mise asi 3 x.A správu najdeš pod klávesou M


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To me ani nejak problem nedelalo ta zmena ale kdyz jsem chtel utect z St. Nazaire do norska pro XXI tak mi to hodilo hlasku zakladna zmenena na NULL. A jedine reseni bylo vratit se v savech.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
to NULL je tam proto že nemáš jet do žádnýho sektoru ale do svy pravý základny. Dobrý je to v tom že můžeš jet kam chceš a BdU tě neseřve že si nesplnil hlidku nekde u Jizního polárního kruhu kam mě často posílá Evil or Very Mad  Evil or Very Mad .Já to ted zaseknul v Toulon a chci na Maltu a do Alexandrie,takže to NULL tam budu mít taky Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Když se převelím k jiné flotile tak zůstane mi moje ponorka, vybavení atd.???

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Stalo se mi to také, z Wilhelmshavenu výchozí základna, NULL, vrátit se do Brestu, tak jsem to prubnul, nejlepší to bylo u Doveru, trochu honička, ale samozřejmě torpéda našla své cíle. Ponorka zůstala jakož i posádka.


_________________
Jen klid, jenom klid chlapi, to ještě nic nebylo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mrkvička: Jo, všechno na svém místě


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.