Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 8 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Návrhy na zlepšení funkčnosti či přehlednosti fóra...
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Nechci Ti brát iluze, ale Ubisoft zájem určitě pozorně sleduje už skrze své účetnictví, a vytvářet tlak na vývojáře podle mě nemá cenu dělat na nižší úrovni než na SubSim.


_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Asi tak jak píše Alferi...a jak je známo komunikace se Subsim je věc ošemetná, půl roku jsem urgoval Stevenstna než jsem dostal odkaz na Subsim a už "půl" roku ho urguju aby ho změnil na novej. Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
napadlo ma, ci by nebolo dobre spravit v sekcii "Problémy, nápady a dotazy ohledně fóra" sekciu "Nefunkcne linky" kde by sa mohli zadavat priamo odkazy z navigacneho riadku na post, ktory obsahuje smerovanie na staru domenu. Potom by opravnena osoba rychlo a lahko mohla opravit chybny link v poste.. Question
Napr. v tomto poste je odkaz na staru domenu: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=294


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dobrej nápad Millo, zatím se to řeší tak, že když moderátor na nějaký link přijde, dojde k opravě, tohle by celou situaci urychlilo.

BTW - "Problém" vznikl tím(resp mohl být vyřešen), že při přesunu jsem díky komplikacím(na které sám jistě pamatuješ) zapomněl tabulku s posts projet auto přelinkováním (find and replace) a ted už jí nechcu škádlit(ze známého důvodu). Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Lode pro neligove hrace 
Mam takovy navrh,zda by nebylo hloupe vytvorit novy topic,kde by se daly linky na download lode do SH3?Neco podobneho jako na SUbsim,ci nemeckem foru?Ja jsem to prolezl komplet+taky ruske stranky,a da se rict,ze je toho tam spousta.Navic je ted doba,kdy se zacinaji adaptovat lode z SH3 do SH4,a naopak.Je me jasne,ze v lize by to udelalo BO..EL,spis myslim pro vsechny neligove hrace?Jinak pro Sarrotha:Na SUbsimu ted ma nove dopravni lode/uzivatel VONdos/,Taktez na filefrontu v sekci SH3 jsou nakladni lode s osvetlenim/jsou urceny jako neutralni/ale v podstate je to asi jedno,pod kterou vlajku je date,ne?To je jen navrh pro ship pack 2,ci 3.




cool


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Konecnou odpoved necham Sarrothovi, ale:
a/ zajimava je az posledni cca tretina, mozna polovina druhe strany - jinak lode obsahuje Plusspack, kterej si muzou stahnout vsichni.
b/ odkazy by se museli hlidat a aktualizovat (dotazy po pul roce, proc mame na DF nefunkcni odkaz - mne uz nebavi)

Spis je to - jak pises - navrh na Shippack2  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek RE 
mysak_bob napsal:
Konecnou odpoved necham Sarrothovi, ale:
a/ zajimava je az posledni cca tretina, mozna polovina druhe strany - jinak lode obsahuje Plusspack, kterej si muzou stahnout vsichni.
b/ odkazy by se museli hlidat a aktualizovat (dotazy po pul roce, proc mame na DF nefunkcni odkaz - mne uz nebavi)

Spis je to - jak pises - navrh na Shippack2  Wink
a/ ta prvni tretina je skoro celi ship pack 1,ten zbytek je postahovany. b/ to je problem i tech dalsich for,navic me nejde ztahovat z Rapidu,asi na to nemam nervy Very Happy .Mozna by jsem to mohl nekde uploadnout,mam to vRaRu schovane.Problem bych vydel v tom,ze ty lode/z SH4 jdou stahnout,ale nekde se musi stahnout taky slozka ze zbranema/Zatim nemaj delove veze.Nekde to ta´m je,ale na Rapidu. Crying or Very sad Co se tyce tech odkazu,to ty fora po nejakem case neresi,resi to autori,kteri jsou pod tim podepsani,a to jen na svem foru.Navic se s tim da pocitat,ze po nejakem case to jiz nebude fungovat,ne?(NOT FOUND),atd


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Lode pro neligove hrace 
Petr von Brunthal napsal:
Jinak pro Sarrotha:Na SUbsimu ted ma nove dopravni lode/uzivatel VONdos/,Taktez na filefrontu v sekci SH3 jsou nakladni lode s osvetlenim/jsou urceny jako neutralni/ale v podstate je to asi jedno,pod kterou vlajku je date,ne?


Odpoveď na otázku, je to jedno.
Tip, hlídal bych Merchant Fleet Mod.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Lode pro neligove hrace 
Sarroth napsal:
Petr von Brunthal napsal:
Jinak pro Sarrotha:Na SUbsimu ted ma nove dopravni lode/uzivatel VONdos/,Taktez na filefrontu v sekci SH3 jsou nakladni lode s osvetlenim/jsou urceny jako neutralni/ale v podstate je to asi jedno,pod kterou vlajku je date,ne?


Odpoveď na otázku, je to jedno.
Tip, hlídal bych Merchant Fleet Mod.
Ja vim,ze nato ceka pul polska+vsichni na subsimu.Nemci uz z toho maji prd.l,rikaji tomu flotyla duchu.Porad se topripomina,ale nikde nic.(tim myslim ze autori davaji linky na stazeni,jen ten klucina pouze ukazuje screeny)A nikde nic.Ja jsem v klidu,predpokladam,ze to neni zadna sranda vypustit plnohodnotny mod,ale ty komentare...Pritom ten borec na tom tezce facha,soude podle tech screenshotu.Klobouk dolu...


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
MĚL BYCH DOTAZ :  mám strašný problémy se stahováním z Filefrontu ,ostatně sem zatim stáhnul tak dvě-tři  věci za posledních několik měsíců.

 nešlo by stáhnout to  a dát třeba na server nebo někam jinam?


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
k nam urcite ne  Wink
u nas jsou veci, ktere jsou potrebne pro Ligu DK


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
U-3500 napsal:
MĚL BYCH DOTAZ :  mám strašný problémy se stahováním z Filefrontu ,ostatně sem zatim stáhnul tak dvě-tři  věci za posledních několik měsíců.

 nešlo by stáhnout to  a dát třeba na server nebo někam jinam?


nevim proč to píšeš snad do všech témat. Musíš prostě klikat a klikat. Takový prostě filefront je. Wink


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
patrně si nečet obsah mého sdělení -)))


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
U-3500 napsal:
patrně si nečet obsah mého sdělení -)))


Jaký obsah?? Píšeš, že jsi stáhl málo věcí z filefrontu za dlouhou dobu. A já jednodušše odpovídám. Musíš mít trpělivost a klikat. Wink


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
re:vinniczech-nevim proč to píšeš snad do všech témat


píšu to sem ,protože od toho tu je tento topic.

a otázka zněla zda by se nemohly některé mody stáhnout a dát na tento server a odpověd mi byla ee


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 8 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.