Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 6 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Návrhy na zlepšení funkčnosti či přehlednosti fóra...
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Já to Waro taky sleduju  a už je nějakou dobu na světe. A nezdá s eti to opravdu je optimalizovanější (proto se většinou děljí nové verze  razz  Very Happy ), ale....

1. Ona tahle verze taky nejede špatně, špatně jede server
2. Nejde upgradenout(3.0)...je třeba rovnou a přímo
3. Pravděpodobná(jistá) ztráta současné databáze tak jak je..takže jako nové forum
4. U nás to znamená zabudovat všechny mody znovu(a některé nejsou ještě na v 3 upravené)...hodně práce...moc, moc práce.

Toť můj názor na tuto otázku.

aha, no já myslel, jestli není nějakej převodník Smile)


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
taký malý návrh, hmmm... v sekcii Liga - Mapy by som uvítal, keby sa ku jednotlivým mapám pripojil aj dátum poslednej aktualizácie, kôli prehľadu.


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
taky mám nápad.... šel by ten banner Die Kapitane udělat aby se po kliknutí otevřela hl. str. silenthunter.czweb.org Question



Naposledy upravil Michal_x dne 29. 09. 2007, 13:30, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Přítel je ten, kdo o vás ví všechno a má vás pořád stejně rád... ELBERT HUBBARD
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Michal_x napsal:
taky mám nápad.... šel by ten banner Die Kapitane udělat aby se po kliknutí otevřela hl. str. silenthunter.czweb.org Question


http://silenthunter.czweb.org/forum/viewtopic.php?t=79


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
kamikadze napsal:
taký malý návrh, hmmm... v sekcii Liga - Mapy by som uvítal, keby sa ku jednotlivým mapám pripojil aj dátum poslednej aktualizácie, kôli prehľadu.



To by bylo super Wink  Souhlasím stebou


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Michal_x napsal:
taky mám nápad.... šel by ten banner Die Kapitane udělat aby se po kliknutí otevřela hl. str. silenthunter.czweb.org Question


http://silenthunter.czweb.org/forum/viewtopic.php?t=79


sorry špatně jsi mě pochopil, já myslel tady na foru


_________________


Přítel je ten, kdo o vás ví všechno a má vás pořád stejně rád... ELBERT HUBBARD
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Michal_x napsal:
sorry špatně jsi mě pochopil, já myslel tady na foru


....špatně jsi se vyjádřil.  Very Happy

Jde to(tento dotaz zde už byl), ale DF bylo vždy primárně na SH3 a základní adresa je na SH4(vede na stránku o SH4). Pokud to myslíš tak, že by jen malé logo SH4 na hlavním banneru fora směřovalo na fanstránku a logo SH3....nikam, tak to jde taky ovšem poměr "práce vs profit" z toho mě přijde...neadekvátní.  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek ..fórum.. 
Bylo by vhodné, udělat jedno vlákno přístupné jen pro sponzorující, kde by mohla být informace o tom, jak jsme na tom, co to bude ročně stát, kolik máme, kolik se utratilo, zda je možno koupit další prostor paměti aj. informace tohoto druhu jen pro přispivatele. Dále by bylo možno se zamyslet nad drobnou výdělečnou činnosti a prodejem získat nějakou korunu. Třeba hrnek na kafe s vlastním emblémem nebo fotkou SH, nátělník aj.. Dávám pro možnou úvahu, něco podobného jsem viděl u mašinkářů (TR2004-6).


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: ..fórum.. 
ad a) není problém, štáb to zorganizuje
ad b) štáb to probere


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: ..fórum.. 
elksar napsal:
Bylo by vhodné, udělat jedno vlákno přístupné jen pro sponzorující, kde by mohla být informace o tom, jak jsme na tom, co to bude ročně stát, kolik máme, kolik se utratilo, zda je možno koupit další prostor paměti aj. informace tohoto druhu jen pro přispivatele. Dále by bylo možno se zamyslet nad drobnou výdělečnou činnosti a prodejem získat nějakou korunu. Třeba hrnek na kafe s vlastním emblémem nebo fotkou SH, nátělník aj.. Dávám pro možnou úvahu, něco podobného jsem viděl u mašinkářů (TR2004-6).

ad 2) jsem pro, hrneček s logem stránek bych si určitě pořídil a tričko taky, není problém jich asi 10udělat na zkoušku a pak se uvidí co s nima dál- soutěže, prodávat je jakožto formu sponzorinku apod.


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
já bych zkusil (jak už to někdo navrhla na srazu) nějakou ti medaily či odznak s motivem fóra nebo SH3, dále pak je parádní placatice s rytým motivem Smile
pak mě ještě napadla (ale to už by byla asi větší investice) imitace kapitánské čepice s motivem DF místo loga kriegsmarine



Naposledy upravil old_Mr_Grim dne 22. 01. 2008, 17:43, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek problémy s přihlášením 
Poslední dobou mám občas problémy s přihlášením (jde o dobu po přesunu fóra). Když se přihlásím přes horní ikonku, tak mě to teoreticky přiloguje na stránky, jelikož se vidím v seznamu naloděných námořníků, ale prakticky se tak nestane, jelikož se mi neukazují nové zprávy v jednotlivých tématech apod., vidím tedy vše jakobych to již měl přečtené, navíc v horní liště mi stále zůstává aktivní volba přihlásit.

Když se pak přiloguji napodruhé, zobrazuje se mi v horní liště již správné Odhlášení(Wara), ale nové zprávy se mi samozřejmě neobjeví, systém pravděpodobně již započítá mé předchozí přihlášení a tak mi logicky nemůže označit žádné nové příspěvky.

Dělá mi to na třech počítačích, doma, u rodičů i v práci, promazával jsem i historie, cookies, obsah stáhlých stránek apod., nic nepomohlo.
Je dost naprd, když si nové příspěvky musím vytahovat podle data  Sad.

Máte někdo podobnou zkušenost???


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
mne to robí Opera na CPM, SK papierovom modelarstve a este na nejakych inych forach. Uspesne to riesim prepnutim na Explorer


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
kamikadze napsal:
mne to robí Opera na CPM, SK papierovom modelarstve a este na nejakych inych forach. Uspesne to riesim prepnutim na Explorer

mno já mám Firefox 2.0.0.12


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
u mne je to taky tak, s mysakem jsme zjistili, že to s největsi pravděpodobností bude kvůli IE, jeliož forum teď jede na linux

Edit: než jsem to stihl napsat, tak jste byli rychlejší a když to tak čtu, tak to bude asi složitější.



Naposledy upravil Voren dne 11. 02. 2008, 22:00, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 6 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.