Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Miny
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
ja som mal zasa nervy na to ze pri zrychleni mina praskne, ale naschval som si  dal save pred kanalom a skusal som ist na velku rychlost 512x , mina praskla!!!. zapamatoval som si miesto a po loade som u toho miest isiel na 1x rychlost pekne som videl ako idem okolo min a nic ponorka nebuchla a kanal som preplaval v pohode..... tak kur... co mam jet cez kanal realne? aby som nejebol hmm, chyba v programku a hotovo 3m mina od ponorky a nic a pri zrychleni casu booooooom, fakt super Wink  najlepsie je ked uz nemci zabrali frantikov , tak si jazdim u pobrezia na hladine a nic sa mi nestane, do vtedy oblukom cez Angliu  Crying or Very sad


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak to je asi tím, že nemám Grey Wolves. Ponorku to dost poškodí, odrovná třeba baterie a nějaká další zařízení, ale většinou nezničí. I když nemůžu to procentuálně vyčíslit - někdy se mi podaří tu hru ještě zpomalit, jindy to zase nestihnu. Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dnes jsem byl v tGW poprvé v kanálu.
Na dnešní hlídce jsem dostal za úkol hlídku ve čtverci CG 87. Mám U-53 VIIB. Vyvalil jsem oči, protože nehraji tGW zas tak dlouho
a v defaultu se mi nestalo, aby mě poslali ze VIIB tak daleko. Nebyl jsem si jistý jestli mi vydrží palivo a tak jsem plul přes kanál.

Lepilo mi, protože tady všude čtu jaké je to peklo. Na miny jsem nenarazil. Vlastně ještě nikdy.
DD a fregat tam ale bylo dost. Potopil jsem tam i dvě lodě C2.   Smile Je ale rok 1940 tak nevím.
Možná jsem měl kliku.

Jinak chápu správně, že mina se může urvat a narazíte na ni při plavbě vlastně kdekoliv ? Embarassed
Zatím jsem žil v tom, že mě sejme jen u přístavů a kolem nich.


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to S.Standa.Hunter III:

V širém oceánu asi nejsou, dřív nebo později na ně narazíš i u domácích přístavů, kde jsou taky minové bariéry,já jsem do nepřátelských  přístavů vnikal s XXIII tak, že jsem pozoroval DD kudy plujou



Naposledy upravil mysak_bob dne 18. 05. 2009, 10:19, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ja som mal skusenost s minami ked som utocil na Loch Ewe (dufam ze som to napisal spravne Laughing ),ale v La Manchi som
s nimi problem nemal...ako vravim(pisem) stretol som sa s nimi v pristavoch ale ani neviem ako a oboplaval som ich...
ja mam proste stastie... Very Happy No mozno to bolo tym ze ich tomici kladu 50 metrov od seba... Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing



Naposledy upravil Donitz dne 18. 05. 2009, 08:44, celkově upraveno 1 krát.

_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
v GWX jsou u některých přístavů položeny miny už od začátku války (Loch Ewe, Southend,...), ale už jsem v zahlédl miny i v Kanálu (mimo přístav)


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to Shadowblade:

Tak to se mám na co těšit.
Hlavně při zrychlení času!  Very Happy


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to Shadowblade 
JJ ja som tiez videl miny uz v 39... Exclamation



Naposledy upravil Donitz dne 18. 05. 2009, 17:35, celkově upraveno 1 krát.

_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to S.Standa.Hunter III

jj, zrovna moc klidu to nedodá  Smile tak se pro jistotu alespoň vyhýbám oblastem označeným jako minová pole



Naposledy upravil mysak_bob dne 18. 05. 2009, 18:45, celkově upraveno 1 krát.

_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to Shadowblade:

Já hraju tGW a nikde minové pole nemám vyznačené. Mám jen dokument s vlastními minovými poli
u základen Osy a to je potřeba maximálně při vyplutí nebo návratu.
Je na minové pole potřeba mód ?

Vzhledem k tomu, že když mě dostanou začnu novou kariéru je to pro mě životně důležité.  Laughing

Dík za případnou odpověď. Wink


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
informace od rozvědky (polohy lodí, minová pole, letiště,...) simuluje mod Sh3Gen  
Arrow http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=8


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Miny 
Crying or Very sad  Tak jo tady čtu tak nemám šanci proplout kanál la Manche. Přes periskop nic nevidím a po slepu mám smůlu, už asi 6x a vždy skončím. Asi mina, nebo síť... Mad nevím.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mne sa cez La manche podarilo preplavat ale tiez som to len tak tak vykril lebo tam bolo vela min a DD-cok a nastastie ma mina len strajchla a DD som sa zbavil ale povedal som uz nikdy viac!!!Radsej dlhsia cesta domov ako sa nechat zabit na skratke  Laughing

To Standa:btw kde mas ten dokument o minach vo vlastnych pristavoch?lebo ja som ho hladal ale nenasiel  Laughing a newem ako mam vyplavat...zatial sa mi to dari naslepo ale navzdy to tak asi nebude....mam tgw ale miny na mape nemam....co s tym??? Shocked


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek miny..??? 
Již jsi někde viděl, aby Britové poskytli nepříteli plány rozmístění minových polí??? Tak že v tomto případě je smůla. Záleží i na tom, co hraješ a zda to hra umožňuje. Ale dá se to šíleným kapitánem projet za předpokladu nastavení viditelnosti vody aspoň 60 metrů, při trochu vysunutém periskopu (manipulovat se zvětšením), v hloubce do 22 metrů, na pomalý chod a v reálném čase. Pak je možnost vidět uchycení miny na řetězu a provádět patřičný-malý odklon k vyhnutí. V kanále není jen jedno minové pole, ale minimálně tři pole navzájem se překrývající a různě od sebe vzdálena. Neznaméná to, že v případě projetí třeba  6 řadami, povolíš pozornost a po 5 km vjedeš do dalšího pole, na které nezareaguješ. Plavbou po hladině se pole nedá projet, možná když pojedeš za nějakým plavidlem, ale to někdy do min vjede také.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek miny 
Tak se to konečně povedlo, v reálném čase (většinu kritického úseku cesty). Ale bylo to náhodu, protože přes periskop vidím stěží čumák ponorky. Very Happy Nevím jak zprůhlednit hladinu moře aniž bych musel něco zásadně předělávat. Udajně za to může PLUS pack, který jsem nainstaloval, ale ligu nehraju. Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.