Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Miny
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Miny 
Jaké máte zkušenosti s minami (asi špatné, já vím  Smile ) ve hře ?

A co říkáte tomuto ?  Laughing  (převzato z DF UbiSoftu k SHIII)



von CGY

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no jaký zkušennosti můžeme mít s minama Very Happy
ve screenshots galerii se koukni na posledních pár príspěvků, několik min je tam "vyfocených"
vyskytujou se většinou v hloubkách kolem 15-20 metrů v okolí přístavů, ale celkem slušně se mezi nima dá prokličkovat (pokud je včas odhalíš) Very Happy
jinak už mě tyhle mrchy připravili o pár ponorek hlavně v kanálu La Manche. škoda že nevím jestli se spouštěj kontaktem nebo magneticky. Kdyby byly kontaktní, pak by šly nadeplout.
ale tohle je horší, to nadeplout nejde



_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Miny 
von CGY napsal:
Jaké máte zkušenosti s minami (asi špatné, já vím  Smile ) ve hře ?

von CGY

No miny jsou mrchy Evil or Very Mad Co si budem povídat. Nejhorší jsou kombinováné s protiponorkovou sítí Crying or Very sad
Ale opravdu se dá najít průplav mezi nimi a pak je to super Very Happy


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Miny 
Andreas von Ertztete napsal:

No miny jsou mrchy Evil or Very Mad Co si budem povídat. Nejhorší jsou kombinováné s protiponorkovou sítí Crying or Very sad
Ale opravdu se dá najít průplav mezi nimi a pak je to super Very Happy


Zatím na ně mám kliku, ale hraju krátce. Takže prosím - jak se dá najít průplav mezi nimi (tedy bez "F12") ? Jen tak na periskop (viz foto výše) ?

A ještě jedna věc, když už jsi se zmínil - co s ponorkou provede síť ?

von CGY

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
von CGY napsal:

Zatím na ně mám kliku, ale hraju krátce. Takže prosím - jak se dá najít průplav mezi nimi (tedy bez "F12") ? Jen tak na periskop (viz foto výše) ?

A ještě jedna věc, když už jsi se zmínil - co s ponorkou provede síť ?

von CGY

No miny zjistíš když jsi ponořenej - vysunutým periskopem(je pod hladinou). Já mám unreal UB, tak pod vodou vidím na kus před sebe. Stačí když najdeš jednu, tak tz ostatní jsou většinou (ne vždy) v řadě za sebou. To je průplav. Pak stačí držet kurz.

No a síť tě zamotá a uvězní. Na ponorkách byli potápěči, kteří jí dovedli vymotat, ale v SH3 to nejde.Když je nahoře na síti ještě mina, tak jak se tak meleš v síti jako vánoční kapr. Mina buchne a ..... Crying or Very sad  Crying or Very sad Hotovo


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
1. Pokud nechceš F12 potom potom přes periskop, ovšem v posledních modech nejde ani to(v reálu to nešlo taky). Prostě jízda naslepo. V přístavech jsou většinou mnohem více u hladiny takže nepomůže ani plavba na hladině.

2. Sit ti zase až tak nic hrozného neudělá pokud si jí včas všimneš. Většinou ti jen trochu pocuchá hull, nebo tě táhne ke dnu. Když ale hodíš plnej zpět není problém.

to Grim:
Zatím všechny miny ve všech modech jsou dotekové.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak to je dobry, ted jen je vcas odhalit, protoze plavba v realnem case be az tak moc nebere Very Happy
jinak jak rika Sarroth protitorpedovou siti jde proplout bez problemu, ale pokud nechces opravovat tam kde se motaj DD, tak ji radsi obepluj Smile


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:


2. Sit ti zase až tak nic hrozného neudělá pokud si jí včas všimneš. Většinou ti jen trochu pocuchá hull, nebo tě táhne ke dnu. Když ale hodíš plnej zpět není problém.


Já mám jinou zkušenost - jak jsem popsal výše.Ze sítě jsem se nevymotal ani naplno vzad. A navíc tam byli miny, který buchly jak jsem tam v síti rachtal.. Evil or Very Mad
Ale je pravda, že jsem si jí nevšiml Wink


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Včera jsem potkal když jsem vyjížděl z přístavu přátelskou ponorku, která si to šinula pěkně domů a koukám, že jede přímo do minovýho pole. To jsou voli...to nemaj plán zaminování, si říkám Rolling Eyes....Tak jsem se přepnul na její pohled a sledoval jí. První minu minula asi o 5m, tak si řikám, že snad jim to dojde a blbci odtut zmizí, ale kdepak...pořád přímo zanosem. Zachvíli už jen bum a šli ke dnu. A představte si, že ty blbečci co byli na můstku tam byli i pod vodou a vesele si hlídkovali dál a vedle nich to bouchalo  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Strangy: Inteligence národa. Co víc k tomu dodat Laughing  Laughing  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Strangy napsal:
Včera jsem potkal když jsem vyjížděl z přístavu přátelskou ponorku, která si to šinula pěkně domů a koukám, že jede přímo do minovýho pole. To jsou voli...to nemaj plán zaminování, si říkám Rolling Eyes....Tak jsem se přepnul na její pohled a sledoval jí. První minu minula asi o 5m, tak si řikám, že snad jim to dojde a blbci odtut zmizí, ale kdepak...pořád přímo zanosem. Zachvíli už jen bum a šli ke dnu. A představte si, že ty blbečci co byli na můstku tam byli i pod vodou a vesele si hlídkovali dál a vedle nich to bouchalo  Laughing


Hmm to máš dobrý aspoň se potopila.Já jsem viděl ponorku II B projet minovým polem. Miny bouchaly, ale ta jela jako by se nechumelilo, celá očazená. No hele chytla jich asi 5. Otočila se a klidně hlídkovala dál. Nechápal jsem. Asi je měli němci líp udělaný aby byli jako odolnější Laughing  Laughing  Laughing  Laughing


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Miny sa objavuju len v modoch?


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pokud jsem si stačil všimnout tak jen v modech.RuB+GW.Netuším co nascriptuje SH3 GEN v základu Question

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Herr Flick napsal:
Pokud jsem si stačil všimnout tak jen v modech.RuB+GW.Netuším co nascriptuje SH3 GEN v základu Question


Dle tohoto popisu soudím, že jde o kombinaci RuB + GW, ano? Je možné do GW přidat něco na vylepšení ? Sice nevím co bychom vylepšili (snad textury, letecký provoz), ale kto to ví, odpoví a napoví....

pluj hluboko, pomalu a potichu...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
elksar napsal:
Herr Flick napsal:
Pokud jsem si stačil všimnout tak jen v modech.RuB+GW.Netuším co nascriptuje SH3 GEN v základu Question


Dle tohoto popisu soudím, že jde o kombinaci RuB + GW, ano? Je možné do GW přidat něco na vylepšení ? Sice nevím co bychom vylepšili (snad textury, letecký provoz), ale kto to ví, odpoví a napoví....

pluj hluboko, pomalu a potichu...


NE žádná kombinace

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.