Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Co je lepší pro začátečníka?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Co je lepší pro začátečníka? 
Zdravim všechny ponorkáře,mám jeden dotaz ohledně cílů.Moc by mě zajímalo,jestli pro mě,jako nezkušeného ponorkáře je lepší se vypravovat za cíli,které se na mapě objevují jako červené čtverečky s takovým ocáskem nebo jestli je pro mě lepší hledat cíle,které když dám TDC,tak je tam buď červená dlouhá čára nebo černá(asi sonarový kontakt,nevim)asi to bude znít blbě,ale zatim co se mi těch červených čtverečků na mapě podařilo už pár najít,tak ty čáry v TDC ani za boha a ty bych měl spíše najít,co?A prosím,ještě se chci zeptat,jestli když vystřílim všechny torpéda,tak jestli mám možnost si je někde nabít,nebo musím doplout až do svého domovského přístavu,já se raději zeptám,protože jsem tady četl,že bych se musel vynořit a naládovat je na hladině při klidném moři atd.A můžete mi říct,jestli má vůbec cenu potápět obchodní lodě o výtlaku cca 5000tun,nebo mám spíš hledat větší,ted aješt ějsem na větší nenarazil,zatim se mi zdá,ž etam jezdí jen torpédoborce,rychle čluny(které se ani nepokouším dostat),lehké tankery a obchodní lodě,ale žádný pořádný křížníky nebo tak,právě proto se asi vracim do svého přístavu,vždy tak s cca 25000tun potopené tonáže což asi není moc po 3 hlídce,co? :(nebo to na začátečníka jde? Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Co je lepší pro začátečníka? 
Miller napsal:
proto se asi vracim do svého přístavu,vždy tak s cca 25000tun potopené tonáže což asi není moc po 3 hlídce,co? :(nebo to na začátečníka jde? Smile


Taky záleží co máš za ponorku, jestli ti selhávají torpéda apod. Já začínám novou kariéru s ponorkou II co má jenom 5 torpéd, z toho mi třeba 2 selžou a potopená tonáž za hlídku třeba jenom 4000brt, protože mne překvapí DD a vyplýtvám na něj torpédo.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Co je lepší pro začátečníka? 
Miller napsal:
Zdravim všechny ponorkáře,mám jeden dotaz ohledně cílů.Moc by mě zajímalo,jestli pro mě,jako nezkušeného ponorkáře je lepší se vypravovat za cíli,které se na mapě objevují jako červené čtverečky s takovým ocáskem nebo jestli je pro mě lepší hledat cíle,které když dám TDC,tak je tam buď červená dlouhá čára nebo černá(asi sonarový kontakt,nevim)asi to bude znít blbě,ale zatim co se mi těch červených čtverečků na mapě podařilo už pár najít,tak ty čáry v TDC ani za boha a ty bych měl spíše najít,co?A prosím,ještě se chci zeptat,jestli když vystřílim všechny torpéda,tak jestli mám možnost si je někde nabít,nebo musím doplout až do svého domovského přístavu,já se raději zeptám,protože jsem tady četl,že bych se musel vynořit a naládovat je na hladině při klidném moři atd.A můžete mi říct,jestli má vůbec cenu potápět obchodní lodě o výtlaku cca 5000tun,nebo mám spíš hledat větší,ted aješt ějsem na větší nenarazil,zatim se mi zdá,ž etam jezdí jen torpédoborce,rychle čluny(které se ani nepokouším dostat),lehké tankery a obchodní lodě,ale žádný pořádný křížníky nebo tak,právě proto se asi vracim do svého přístavu,vždy tak s cca 25000tun potopené tonáže což asi není moc po 3 hlídce,co? :(nebo to na začátečníka jde? Smile



Červený čtvereček=nepřátelská obch.lod
Červený kosodélník=nepřátelská válečná lod
Červená kontakt.čára=zvukový kontakt-nepř.vál.lod

Modrý čtvereček=přátelská lod

Zelený čtvereček=neutrální lod

Černá kontaktní čára=zvukový kontakt obch.lod at už přátelská,neutální nebo nepřátelská

Primárně jdo o "vyhladovění" Anglie,takže červeně značené cíle,ale zase bych se nehonil za každym DD.Roku v kterém je tvoje mise odpovídá počet něměckých základen,modře značené přístavy,takže tam můžeš doplnit torp+palivo+náboje,ale k ukončení mise se musíš vrátit na svojí výchozí základnu,není-li uvedeno jinak.
Ty máš strach z vynoření???Když kolem tebe nikdo nebude tak se vynoř ,klávesa I a přetáhni exter.torpéda do prázndých polí,nesmíš mít tichý chod.A toho počasí se taky neboj.
K tomu výtlaku lodí,lod´o výtlaku 5OOOt je celkem dobrá,ono těch těžších tam o moc víc není.Takže hlavně tankery,C3,C2.
Já nemám štestí na bitevní lodě,ale je  možné že jejich výskyt je různý podle použitého modu.
Netuším s jakou ponorkou a v jakém roce jsi začal,já začínám vždy s IIA a tonáž za patrolu cca 13000t bylo nej co jsem z IIA dostal(65% obtížnost vč. man. zaměřování)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek small problem 
Vopred sorry ak to je uz niekde napisane, ale ako mam zmenit poveternostne podmienky na strelbu z palubneho dela?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: small problem 
kamikadze napsal:
Vopred sorry ak to je uz niekde napisane, ale ako mam zmenit poveternostne podmienky na strelbu z palubneho dela?


Už jsem to tady někde psal, ale sám nevím kde tak tě nebudu kárat Laughing  Wink

V C:\Program Files\Ubisoft\SilentHunterIII\data\Submarine si otevři soubor s typem ponorky co máš.
např. NSS_Uboat7c = VIIC

tam otevři: NSS_Uboat7c.CFG
a vyhledej řádek: StormConditions=11,0.4;max wind speed [m/s], max rain intensity [0,1]

doporučuju změnit na: StormConditions=14,0.4;max wind speed [m/s], max rain intensity [0,1]


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ahoj mám pár dotazů ohledně SH3.Absolvoval jsem tréninky všechny na úroveň Vynikající ale jsou věci které mi trénink holt nedá...1.Kam střílíte s kanonem aby loď šla co nejdříve ke dnu?Je lepší pálit do cíle pruraznými nebo výbušnými náboji?(Je mi jasné že pálíme jenom do obchodních lodí,protože jsem jednou náhodou v mlze přehlédnul destroyer.A schytal jsem to moooc hezky)
          2.Dá se nějak vypnout počasí?Nemám zase tak silný stroj aby mi utáhnul všechny ty vlny apd.Potažmo mám dost silný stroj abych mohl hrát v reálnem čase na rozbouřeném moři ale jakmile někam pluji s kompresí času tak je to na hodně dlouho.
          3.Dá se flakem potopit loď?Pokud ano kam střílet?Všimnul jsem si že některé věci vybuchují.Např.náklad,záchranné čluny apd.Mohu tedy flakem zničit loď?
          4.Jakou roznětku používate?I nebo M?Popřípadě k čemu se to hodí?Co je lepší když střílím na loď z nevýhodného úhlu(I když je označen žlutě)aby se mi tropédo nezastavilo a nekleslo do hlubin(Což hodně moc naštve)Je nějaký rozdíl mezi tím jestli na loď vystřelím tropédo rychle,středně,pomalu?
          5.Když můj "palebňák" vypočítává trasu pro torpédo,jaktože ten vůl vždycky mine?Musím mít otevřen torpédomet,aby se strefil?Nebo je v tom nějaký jiný háček?
          6.K čemu jsou ve hře medaile?
          7.Je lepší dávat "povolání"(kulometčík,mechanik,zdravotník atd.)plavčíkům,námořníkům nebo důstojníkům?
          8.Je upravování posádky skrze SH commander podvod?Přišlo mi to totiž divné když mi nabízel že mi povýšší celou posádku.
          9.Díky moc ale už si nemůžu na nic vzpomenout.Teď se pravděpodobně nedostanu až do 2.1 k internetu.Pokusím se celé svátky plout tiše a hluboko ať přidělám Churchilovi nějakou tu vrásku Laughing ....A nechám zemřít pár dětí v anglii hladem. Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
1. výbušné, pod čáru ponoru
2. nevím, asi ne
3. tak flakem se mi to nepodařilo a to dostala 2000 20mm nábojů Very Happy
4. viz tvoje otázka v ,,taktikách torpédování"
5.  Very Happy  tak to se ptej jeho - ale torpédomet otvírej a miř na střed lodi
6. pro zpestření
7.plavčíkům ho dát nemůžeš, kromě strojníka a hlídky asi důstojníkům (já to jednu hlídku dám důstojníkovi a jednu poddůstojníkovi )
8.není



Naposledy upravil mysak_bob dne 13. 03. 2010, 23:44, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
cau cau
1,prurazne pod caru a vybusne davam na palubu, ako je naklad atd(ale rad si necham poradit pokial to delam zle Embarassed )
2,tiez neviem ani som nad tym nerozmyslal, lebo to dava tej hre realitu Wink
3,NE Exclamation
4, dotykovku davam prve roky kariery , beriem to v skutocnosti ,a az tak po 41 roku mi to je jedno, len na DD sa pokusam vzdy davat  dotykovku
5,je pravda ze ak ides strielat , tak aj v realite mali uz torpeda zaplavene a otvorene  Wink
6, medaile su by som povedal vcelku dolezite v tom ze ten typecek Ti viacej vydrzi bez spanku  Cool
7,vsetko s rozumom na kulomet a delo stacia dva torpeda a stojnici su dolezitejsi, zdravotnik mi nevyliecil nikoho ale officirek uz ano tak ja uz poddustojnika nedavam zdravotnika Wink
8,neviem , nepouzivam
9,vychutnavaj si hru Laughing namorniku Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Už mám skoro celý forum přečtený a nikde sem to neviděl omlouvám se, pokud to tu už někde ale jak se přepína munice u děla?? zatím jsem  na to nepřišel... Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Buggy napsal:
Už mám skoro celý forum přečtený a nikde sem to neviděl omlouvám se, pokud to tu už někde ale jak se přepína munice u děla?? zatím jsem  na to nepřišel... Crying or Very sad
Klikneš na příslušný granát a počkáš až se nabije Wink  Pokud si to teda dobře pamatuji...v lize to totiž člověk nějak nevyužije Very Happy


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
A když střílím přes automat tak jak??? klikat jsem na ten granát zkoušel ale bez výsledku Crying or Very sad díky a ještě jednou se omlouvám pokud to tu někde je...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
U protiletadlových kanónů je jediný typ munice.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Buggy napsal:
A když střílím přes automat tak jak??? klikat jsem na ten granát zkoušel ale bez výsledku Crying or Very sad díky a ještě jednou se omlouvám pokud to tu někde je...


Teda Buggy, Buggy ...  Rolling Eyes

Klávesa "B" dalekohled, rozhlídnout se, vybrat na co pálit, mezerníkem potvrdit cíl a v liště strážního důstojníka vybrat na jakou část lodě pálit a nezapomenout povolil palbu  Wink  - úplně stejně funguje i protiletadlová obrana  Wink


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Very Happy Jej to já vím Smile ale jak měnit tu munici...Nebo když mi dojde jeden typ munice, tak se mi automaticky změní na jiný???

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jestli používáš GWX, tak máš jenom jeden druh munice - High Explosive


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.