Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Problém: Jak naládovat torpéda z venkovních zásobníků?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Re: NEnabíjí se torpéda: prosím o radu 
Předevčírem jsem si stáhl a nainstaloval TGW a jedu 4. misi, 1.Flotila v Kielu a ponorka IIA, šetřím renown na koupi VII-čkový ponorky, posádka nic moc, ale tuhle hlášku s torpédama tam mám taky, 14 dnů jsem čekal a ani jedno torpédo nebyli schopný nabít. Když jsem si skočil do Wilhelmshavenu pro naftu tak mi je tam vymenili ale na moři mi to pak zase vůbec nešlo. Je to prekerka když mi hoří koudel u prdele a mam torpeda který nejdou nabít. Nepřišel někdo čím to může být ? Za tu dobu co uplynula ?
Jinak holej SH3 jsem hral mesíce a všecko mi fungovalo normálně, čili tím chci říct že ponorku ovládat umím  Smile



Naposledy upravil mysak_bob dne 09. 08. 2009, 22:08, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek to cynicc: 
a ani jedna rada z tohoto vlakna ti nepomohla?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: to cynicc: 
to mysak_bob:

Zkoušel jsem hrát jednotlivé mise s jinou ponorkou a tam to funguje perfektně.
Smažu svůj profil, vytvořím nový a vyberu si jinou flotilu třeba ve Wilhelmshavenu a vyzkoušim to a dám vědět.
Pak už zbýá odinstalovat a znovu nainstalovat, ale nevim proč, když jsem to v pátek dělal nový, SH3, patch 1.4 a TGW, možný je všechno.
Nejjednodušší bude ten profil dát pryč, zas tak mě to mrzet nemusí když jsem v podstatě na začátku hraní, ono jezdit po moři takovou dálku se "třema" torpédama je na nic.



Naposledy upravil mysak_bob dne 10. 08. 2009, 07:41, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
máš dost členů posádky u torpédometů ?


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek dostatek členů posádky - nenabíjí se torpéda 
to: Hans Eckelhaft

Jasně, samozřejmě, jak říkám nehraju to poprvý, člověk samozřejmě udělá spoustu chyb a pak se plácá do čela (tedy pokud nejede na tichý mod Very Happy ), ale tady jsem se na to fakt zaměřil a nikdy se mi to nestalo, proto mě to vyvedlo z míry. Projel jsem forum, dodžel podmínky a beztak houby platny.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek nabíjení torpéd - nová kariéra 
Tak kolegové zde je moje řešení - v mém případě :

Rozhodl jsem se umřít. V prvnim kvartálu roku 1940 jsem spáchal sebevraždu. V kariéře jsem vymazal svůj profil. Potom jsem se rozhodl pro reinkarnaci protože mě už omrzelo ležet na dně oceánu a skočil jsem ze čtvrté dimenze zpátky do roku 1939. Poučen chybami v minulém životě jsem se nechal naverbovat ke 2.flotile do Wilhelmshavenu a za ušetřený peníze jsem si koupil k narozeninám ponorku typu VIIB, doplnil jsem posádku o pár greenhornů a vydal se na moře. Po zkušebním vypálení torpéda se ve schémátku nabíjení torpéd nad dotyčným objeví loaded in X:Y min - což mě velice potěšilo. No co k tomu říct, kocábku IIA už nechci ani vidět a škoda těch 36hodin pronervovaných tenhle víkend u PC, mohl jsem mít teď tak 6-tou hlídku za sebou, ale zase to má tu výhodu že jsem objevil takovouhle věc, co se mi nikdy předtím nestala a těší mě, že kvůli tomu nemusim všechno přeinstalovávat, protože už bych si myslel že jsem prokletej.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Petr von Brunthal napsal:
Taky jsem měl ten problém.Jiná věc je když mě odmítali jít k dělu,"že jsou velké vlny" wall
Copak k dělu, oni se bojej zalézt i k dvojčeti Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
cynicc napsal:
Tak kolegové zde je moje řešení - v mém případě... ...
... ... už bych si myslel že jsem prokletej.


Zdravím všechny, vzhledem k tomu, že tímto svůj problém, zde řešený, uzavřel a už se k němu více nevracel, soudím že měl více štěstí než já Sad Je mi to trochu trapné to znovu načínat po téměř dvou letech, ale mě se to stalo též u VII-B. Nechce se začínat novou karieru jen proto, aby mi to udělalo znova když to budu nejméně čekat. Stalo se mi, že se na OBOU stranách (čili jak v přední, tak i zadní komoře) "sekly" torpéda. Obě byli poslední z vnitřních zásob každé strany. V podstatě to vypadá, jako by čekaly na přebití a nikdo je neobsluhoval, ale obě komory přetékají chlapama ze kterých energie přímo sálá. A vzhledem k této "frontě" v nabíjení mi to nedovolí doplnit ani na předek externí torpédo (logicky ani na zadek). Dost blbý způsob, jak přijít o čtyři esa v už tak tenkém balíčku karet Smile

Doufám že po těch dvou letech co se to tu neřešilo bude někdo znát odpověď Smile Jinak bych rád předem upozornil, že jsem si již prošel i další vlákna ve kterých se to řešilo, nejsem v tichém módu, chlapci jsou svěží, nic není poškozené a jsem na hladině která vlnama připomíná spíše Lipno. Instal 1.4 + GWX.

Předem děkuju za odpověď.


Citovat
Příspěvek  
Zkontroluj jestli máš zaplé automatické nabíjení torpéd. Jestli ne musíš je tam natahat myší.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ano to  mám zapnuté

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.