Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Taktiky torpédování
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Mno, taky tak nějak. Když jedu na konvoj, snažím se dostat co nejblíž. Vyberu cíle a pálím okolo 1000 - 1500 m. Pak rovnou valím dolů za plného nabíjení - přímo pod konvoj. DDčka pak nemaj v tom bordelu co je nahoře šanci poznat kde jsem - takže to klidně valím na 3. rychlost oklolo 25 metrů. Dobiju, následuje obrat o 180 st. a pálim další 4 kusy. Tady ale záleží na tom jaká je posádka...
Jinak se mi taky osvědčilo plavání souběžně v konvoji, když totiž kličkujou, tak jejich rchylost klesne - takže bez problému udržím tempo třeba na 6 uzlů, dobíjím, sem tam vykouknu na periskopovou hloubku, pošlu úhoře a zase dolů dobít...
Ale jak už tu zaznělo, je to prostě podle situace...


_________________


"Schneller, leiser, tiefer..."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Jak na lodě v doku? 
Ahojte po delší době... Smile

Navštívil jsem právě New York (pln očekávání že narazím na tlouštíka jménem Passenger Liner, který by tu z Vašeho vyprávění měl často kotvit) ale bohužel tam není. Tak jako tak bych se Vás chtěl zeptat, jakým způsobem atakujete lodě kotvící tímto způsobem v přístavu "v molu" (viz. obrázek)? Jde to vůbec nějak? Vynořit se = jasná sebevražda, takže děla použít nemohu a vypustit torédo přímo do předku lodi se mi zdá jako nesmysl, protože se na 90% odrazí a selže (když už bych to zkusil, rozhodně bych dal roznětku na magnetickou ale stejně prostě blbost si myslím, asi jí tam budu muset nechat co?)... Jsem v roce 1944 (leden Very Happy ) Co radíte?



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
sám sis odpověděl -torpédo na magnetickou roznětku -tak to dělám já taky ,dám do ní dvě torpéda a za chvilku jde dolu Smile


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
hmmm...akorád když máš pod lodí malou hloubku, tak ti dosedne na dno, přičemž paluba nebo podstatná část nástaveb zůstanou nad vodou a pak počítej s tím, že ji to nemusí označit jako potopenou a nepřipíše ti to. Hlavně u velkých lodí je to celkem pravděpodobné.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
zní to logicky Rolling Eyes  leč se mi to ještě nestalo  Smile


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mě ano...ale je fakt, že to bylo jen u těžších válečných plavidel.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.