Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 50
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 48, 49, 50  Další
Modely aneb modelářský koutek
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:
uz  som nejake predajne nasiel len som horzne sklamany a rozcarovany ze fakt uz neexistuje obchod  vyhradne odborny obchod ohladne plast. modelov ako bolo hobbypost z Prahy  Crying or Very sad   odvolavalo mna to iba na stranky nejakych obchodov a ta ponuka hmm radsej si hlavou prasknem o stenu  Evil or Very Mad  jedine co som nasiel pozitivne je Kretschmerova ponorka U99  a to vcelku peknej dlzke cca 55cm a to sa uz da  Wink  , co sa tyka bitevnych lodi radsej pomlcim mat doma Bismarcka v 40cm dlzke hmm to by kazdy prehliadol , proste davam velke minus  Wink


No já ti ještě poradím zkus stránky od Tamiya.Tam jsou opravdu super modely, ale jsou drahý jako hrom. Já mám od Tamyi tu Missoury a je to pořádně velká potvora. Bismarcka a Tirpitze tam mají taky. Jinak je tam spoustu japonskej lodí a letadlovek Waterline serie.
No a pokud bys chtěl funkční model německý ponorky (tuším 1:100), řízenej vysílačkou, tak je to také možné, ale stojí asi 11 000,-kč Wink
Ale musím přiznat, že je fakt dokonalej.


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jo jo uz mna to napadlo ze sa pozriem do toho katalogu co tam su za firmy, no a tieto som nasiel:

POSLEM ZROVNA STRANKU HESEGAWY ALE SU TAM AJ INE,  NAPR. ITALERI , REVELL ,TAMIYA, MONOGRAM, FUJIMI.....


http://www.modelarskyobchod.cz/katalog.php?kat=62&podkat=232

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Andreas von Ertztete napsal:
No a pokud bys chtěl funkční model německý ponorky (tuším 1:100), řízenej vysílačkou, tak je to také možné, ale stojí asi 11 000,-kč Wink
Ale musím přiznat, že je fakt dokonalej.


... a k tomu ještě dalších 200 000,- na akvárko aby jsi z toho taky něco měl, že.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mno, 1:100 je na RC model dost mala Smile spis tak 1:50 (cca 130cm) ;-)


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
mno, 1:100 je na RC model dost mala Smile spis tak 1:50 (cca 130cm) ;-)


No přiznám se to měřítko si nepamatuju.. Embarassed Musel bych to najít, ale při rychlosti připojení mého domácího PC, to musím nechat do práce. Ale ta ponorka je dost velká.

To Saroth:
To mě čoveče nenapadlo s tím akvárkem. Já bych si jí asi nosil po zavírací době do bazénu... Laughing  Laughing  Laughing


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
co sem koukal na ty Revellácky ponorky, tak ty maj 1:72 (kolem metru) to uz by mozna slo pouzit, otazka je jak by se tam slozily ponorny komory


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
citace:
co sem koukal na ty Revellácky ponorky, tak ty maj 1:72 (kolem metru) to uz by mozna slo pouzit, otazka je jak by se tam slozily ponorny komory


to si pis to sa uz da to uz musi byt nadhera  Cool , skoda len ze aspon tak okolo 70,80cm  namaju Bismarcka ,alebo Tirpitz  Crying or Very sad   Evil or Very Mad  ale videl som uz taky prisaham ked som bol raz v Blave ako VS studak tak som to tam videl v jednom obchode tak viem ze to musi existovat a ja ho najdu  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:
citace:
co sem koukal na ty Revellácky ponorky, tak ty maj 1:72 (kolem metru) to uz by mozna slo pouzit, otazka je jak by se tam slozily ponorny komory


to si pis to sa uz da to uz musi byt nadhera  Cool , skoda len ze aspon tak okolo 70,80cm  namaju Bismarcka ,alebo Tirpitz  Crying or Very sad   Evil or Very Mad  ale videl som uz taky prisaham ked som bol raz v Blave ako VS studak tak som to tam videl v jednom obchode tak viem ze to musi existovat a ja ho najdu  Laughing


Jak na to tak koukám, budeš muset jít do "papíru". V Polsku (nejlepší modely, nekecám ;-) ) vydal mimo jiné A. Haliński, měřítko 1:200, tzn. od špičky po záď  nějakých 1,25 m - bude to stačit ?

Jak to vypadá a jak se to staví můžeš vidět třeba na Kartonbau.de - Bismarck. Je to kombinace polštiny a němčiny, ale tebe budou zajímat asi nejvíc obrázky. Tak si je užij - stojí to za to.

Salut !

von CGY

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ja sem se jako malej snazil stavet plastikovy letadylka.A ted uz na to bohuzel neni ani cas ani nalada Sad I kdyz nakou lodku bych si mozna zkusil.Ale za tu cenu se mi moc nechce Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
mas recht je to krasa ale  na to sa spis vrhne grim on je v papiru ako ryba vo vode Very Happy  ale vyskuasl by som to len hmm kde to zohnat , tu polsku vecicku .... kuvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  Crying or Very sad

P:S: inak zaujimave forum nemecko -polske  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to rado:  pokud by jsi to fakt chtěl, sehnat by se to dalo a ozvi se ..... ale v zásadě to moc nedoporučuju, z mé strany to bylo spíš v žertu - ono to představuje nějakých 10÷15 listů dílů + hafo listů tenkých k podlepení tlustým kartonem - dohromady několik tisíc dílů a aby to člověk dal dohromady, chce to spoustu času a nějaké ty zkušenosti - ten kdo s papírem nedělal nemá šanci (můj skromný názor - zeptej se grima)

P.S.: myslím, že ani grim by do toho teď nešel - když vidím, kolik toho napaří a aktivity tady na fóru, tak na to nemůže mít čas  Laughing  Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
von CGY napsal:
to rado:  pokud by jsi to fakt chtěl, sehnat by se to dalo a ozvi se ..... ale v zásadě to moc nedoporučuju, z mé strany to bylo spíš v žertu - ono to představuje nějakých 10÷15 listů dílů + hafo listů tenkých k podlepení tlustým kartonem - dohromady několik tisíc dílů a aby to člověk dal dohromady, chce to spoustu času a nějaké ty zkušenosti - ten kdo s papírem nedělal nemá šanci (můj skromný názor - zeptej se grima)

P.S.: myslím, že ani grim by do toho teď nešel - když vidím, kolik toho napaří a aktivity tady na fóru, tak na to nemůže mít čas  Laughing  Twisted Evil


To potvrdím i já, to je jedna z hlavních věcí proč hodně váhám, jestli zase začnu. Na půdě mám docela dost věcí z papíru(v značně rozloženém stavu), některé ještě dokonce z ABC! , a to se muselo podlepovat  Laughing (ale opravdu pěkné, celou Columbusovou výpravu(byla na díly, 1:100), PT boat atd atd.) a nechápu, kde jsem na to vzal v minulosti  čas. Natož Bismarck!!!


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
na tom linku na Kartonbau.de Bismarck od Halinskyho, kterej je asi nejlepsi a taky nejslozitejsi (teda kdyz neberu Bismarcka 1:100 od téhož vydavatele). Já ho postavil od GPM - TADY
ale spokojenej s tim nejsem, mám tam dost chyb a dost nepresnosti, takze se nekdy v budoucnu asi pustim do toho od Halinskyho razz
Každopádně jako první model ho rozhodně NEDOPORUCUJU!!! pro zacatek spis nejakou stavbu nebo hranaty auto Smile


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já jsem kdysi stavěl z papíru kolesovej parník, takovej ten ametrickej, z dob Toma Sawyera, jak měl vzadu ten lopatkovej válec (nevim jak to popsat) a když jsem ho postavil, tak se mi rozpadnul (byl vytisknutej na takovym lesklým papíru a lepidlo na tom moc nedrželo). Taky jsem měl Sopwith Camel, dvouplošník z WWI, model 1:24 z ABC. Měl rozpětí křídel snad 30cm, vymazlenej kousek. Doma jsem si ho pověsil pod strop. Jednou se udělal průvan, Camel spadnul na zem a zmocnili se ho moji dva bratři. Bylo jim tenkrát asi 3 a 6 let, tak si dokážete představit, jak dopadnul.  Crying or Very sad


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:
citace:
co sem koukal na ty Revellácky ponorky, tak ty maj 1:72 (kolem metru) to uz by mozna slo pouzit, otazka je jak by se tam slozily ponorny komory


to si pis to sa uz da to uz musi byt nadhera  Cool , skoda len ze aspon tak okolo 70,80cm  namaju Bismarcka ,alebo Tirpitz  Crying or Very sad   Evil or Very Mad  ale videl som uz taky prisaham ked som bol raz v Blave ako VS studak tak som to tam videl v jednom obchode tak viem ze to musi existovat a ja ho najdu  Laughing


Rado, já se skočím kouknout v Praze do 2 obchodů, kde mají zaručeně Tamyiácký modely a dám Ti vědět jestli je tam mají. Tirpitze a Bismarcka měli a nekecám měli asi 110 cm.
Napíšu sem co a jak Wink


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 50
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 48, 49, 50  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.