Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Problémy v počátku
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problémy v počátku 
Omlouvám se za pitomou otázku, která je tu někde už nepochybně zodpovězena, jen nějak nemám morálku pročítat komplet celé fórum. :-)

Kdysi dávno jsem koupil SH5 a dostal se k němu až teď. A hned na začátku jsem narazil na problém: po úvodu jsem dostal 3 mise. Rozhodl jsem začít misí "Potom 50k tun u východního pobřeží Británie". Jezdím už dlouho (15. leden), mám potopeno 76 lodí s výtlakem 606k tun. Ale ukazatel mise pořád tvrdí, že mám splněno tak půlku.
Kde je chyba? Co dělám blbě?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
Bohužel se Ti projevil problém poškození hry. Bohužel hra nebyla doladěna a někdy se projeví, že ačkoli hra eviduje tvoje úspěchy, tak už neeviduje tvůj tzv. "tonáž bar". Zkus hrát dále kampan a dojet do přístavu a vyžádat novou misi.
Jinak Ti doporučuji nainstalovat megamod Wolwes of steel. zde je už tento tonáž bar nějak pořešen a kampan je vedena jen podle data.
Ještě dotaz. Potápěl si lodě ve vymezeném prostoru?


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.