Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 40 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Další
Megamod "The Wolwes of Steel""
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
O hoo hóó   CZ verze :-) pluji náhodou okolo tak že bych si tež s dovolením vzal? a propo kam jak a kdy ji nainstalovat do SH5.Mužu v pruběhu mise nebo raděj až po uložení v bunkru?Tisíceré díky.


_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
jak jsem již psal je to starší verze češtiny do TWoS. Nainstaluj ji přes JSGME. A nejlepší bude to udělat v bunkru.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vše šlape v poho. Dobrý lov a tučnou kořist.





_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Začal som konečne novú kampaň a musím podotknúť dve veci.

Zapol som si tentokrát voľný pohľad aby som si viac užil modderske výtvory a nič mi neuniklo. To, že je v Kieli krasna napodobenina skutočného múzea (v ktorom som mimochodom bol a ano aj v tom u-boote neďaleko, povinnosť u každeho raz za život, je to naša ponorková mekka!!) všetci vieme ale všimli ste si aj toho maleho mužika pred ňou? Nie je to tak náhodou Hitler?  Laughing

Za druhe Scapa flow misia. Som jediny u koho nebol v zalive ani jediny funkčny torpedoborec? Uplne všetko bolo zhasnute, teda až na par reflektorov. Za mňa je v pripade BBčiek vsetko ok, ale aby tam nikto neprišiel ani po tom čo vystrielam vsetky torpeda a hodiny nabijam zatial co horia lode okolo a potom vsetkom si schvalne z hladiny ostrelujem kanonom obchodne lode a BB ktore sa nie a nie potopit ani po troch torpedach. Trosku sklamanie. Vlastne klamem, jeden naštartovany tororedoborec tam bol ale tvaril sa že nema naftu a teda jediny cln ktory bol okrem mna v pohybe bol ozbrojeny armadny transport s tusim 11K a potopeny jedinym torpedom. O čo v tejto missii tvorcom šlo? Cenim ale baloniky nad pristavom, prijemny detail a top samozrejme cesta v tme najprv okolo funkcneho bunkra na plazi a nasledne vynorenie v minovom poli a vraky lodi ako blokada, skvela atmosfera. Hlavne ked som si po preplavani nacital rani a videl cim som presiel. Wau



Naposledy upravil Bostončan dne 08. 08. 2021, 18:31, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus
Jojo taky mě to napadlo, když jsem viděl tu postavičku před památníkem Smile

Ted ke Scapa. Mise do Scapa Flow je do hry přidána záměrně, aby jsi člověk užil trochu toho "Prienování". Všechno v tom přístavu je vlastně deaktivováno na svou obranu. Nevím jak je to s tím ozbrojeným křižníkem. Ted si představ co by se dělo, kdyby ty lodě nebyly deaktivovány a v přístavu by se vyhlásil poplach. Vše by Tě honilo a snažilo potopit. Myslím, že by jsi ven už nevyjel. Jediné co plně funguje jsou pobřežní pevnosti, na ty velký pozor, Prostě tato mise je koncipována tak, aby jsi mohl v "klidu" odjet. Ale máš pravdu, že průnik do Scapa je zajímavá záležitost a určo by to měl každý zkusit. Zajímavé by bylo to zkusit později. Třeba v 41 co se bude dít. I když útoky na přístavy se v SH5 nedoporučují ohledně chyb v základní hře. Surprised





                                                                                                                                                        DÍKES ZA 153 000 ZHLÉDNUTÍ



Naposledy upravil Muckenberg dne 11. 08. 2021, 07:33, celkově upraveno 4 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus Vlci
 Nedá mi to a musím se pochlubit s nejnovějším zážitkem s TWoS. Operuji se svou U-980 ve Středozemním moři. Při poslední hlídce jsme narazil na konvoj, řádně nahlásil a připravil jsem si útočnou pozici před konvojem. Najednou přes periskop vidím, že jedna z lodí hoří a doprovod se jal chránit obchodní lodě. Co se to herdek děje? Přes volnou kameru jsem si projel bojiště a ejhle vždyt to byl náš U-boot co tu lod trefil. Paráda. No a netrvalo dlouho a přihrnuly se i chrabré vzdušné zbraně a jaly se potápět obchodní lodě. Musím říct, že to bylo moc pěkné pokoukání na moderský skvost v SH5. Fakt pecka. Každý kdo může si zkuste středomoří. Smile





Naposledy upravil Muckenberg dne 08. 09. 2021, 17:35, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus
Trochu toho života do oceánů a moří. Smile   https://www.subsim.com/radioroom/downloads.php?do=file&id=5808


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus
Tak nám flotila nepřítele zase o něco vyroste. Smile https://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?p=2789343#post2789343


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zde máme upravený Das Boot Sound Mod pro TWoS. Užijte a když tak zpětnou vazbu sem. Smile Je to novinka. Smile

https://www.subsim.com/radioroom/downloads.php?do=file&id=6068


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus

Je tu dost mrtvo, tak to trochu oživíme Smile
Po delší době zase pokračuji v kampani TWOS. Zas mě to chytlo, když jsem si pustil original uncat Das Boot Very Happy Jinak Muckenberg, testnul jsi ten Das Boot Sound Mod? Stojí ten vylepšený za to?

Hned na první hlídce se ke mě v průběhu plavby přidala velryba, sice plavala pozpátku, což je škoda, ale stejně pěkné, dosud se mi to nestalo Surprised  Po pár hodinách už mě nechala.

Jinak jsem konečně přišel na to, jak vrátit ocásky k lodím a konvojům na mapě, což mě trochu před tím trápilo.

Teď ještě řeším morálku posádky. Mám totiž morálku skoro pořád na 0, i když potápím obchodní lodě, což mi nepřijde moc reálný. Zjistil jsem, že potopení obchodní lodi přidá jen 25 % z jednoho bodíku morálky, což znamená v krátkém čase potopit 4 lodě, aby byl alespoň bodík. Zatímco bitevní loď dává 2 celé body a eskortní lodě 1 bod. Nastavil jsem na obchodku 1 bod, 2 na eskortu a 3 na bitevní loď. Přece pokud potopím válečnou loď, tak musí celá posádka šílet nadšením ne? Otestuju a dám vědět, jestli to zas neboostuje moc. Ono ta morálka je myslím oproti vanilce myšlena i částečně jako únava. Uvidíme  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
No mrtvo je na zdejších oceánech už dlouho.  Sad
Na já ti DBSM vřele doporučuji i když já ho mám trochu upravený. Např. jsem odstranil zvuk ventilace, který dle mě v ponořené ponorce nemá co dělat.  Very Happy A hlavně pokud se ti líbí Das Boot jako mě tak peckamegamagič. Pokud budeš chtít já bych sem pak hodil své úpravy. ono i hlášení hlubinných bomb je potřeba poupravit, i když nemusíš. Smile
Pokud vím tak Vecko šachoval s těmi body morálky za lodě. Já tedy problém s morálkou nemám, protože jsem se záměrně vyhnul Bubnování. Tam to fakt udržet nešlo. Ale morálka by měla být v poho po pobytu v přístavu. Kde ted pluješ?


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj,
pokud se podělíš o své úpravy budu jen rád  Surprised

Jinak co se týče té morálky, tak problém asi bude v tom, že se mi kousnula trochu oprava a ta co jsem četl, tak snižuje hodně morálku. Pořád mi tam svítí ikona oprav už možná herní měsíc. Co jsem nyní potopil dvě obchodní lodě, tak mi morálka vystřelila na plný počet (což je taky divný), ale za pár dní zas na 0. Tak že si myslím že to je díky těm opravám. Mám poškozenou jednu část z 96% (teď nevím co to přesně je) a postup oprav jde tak o 1 % za 14 dní herního času. Nejspíš se to vyřeší, až ukončím hlídku. Nyní čekám na 1.duben až se ukončí úkoly a pak už pojedu na základnu. Jsem v podstatě pořád na počátku, tedy v roce 1940. Mám docela dlouhou hlídku, byl jsem jen asi 3x doplnit zásoby.

Jinak, vím že to sem nepatří, ale koupil jsem si před pár týdny ve slevě na Steamu Uboat a docela mě zklamala grafika a ani ta atmosfera na mě teda tolik nedýchá. Vím že to hraje hodně na starání se o celou posádku, ale upřímě, to mě ani moc nebere. Spíš mi jde o atmosféru a pocit z manuálního zaměření a potápění cílů. Dokonce si myslím, že ani není vidět poškození po torpédu. Vím že je to pořád early access, ale asi jsem čekal že to bude víc jako Silent Hunter.
No ale abych to ukončil. Pustil jsem si proto zase SH5 TWOS a prostě to má skvělou grafiku i po těch letech a atmosféra je prostě boží. Asi dám Uboat ještě šanci, až to bude venku úplně, ale zatím u mě jasně vede SH5  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj Strangy
Moc se omlouvám za zpoždění. Bohužel nejsem stále u PC kde mám SH TWoS  tak Ti nemůžu vysvětlit ty soubory. Ale napravím to tento týden. Smile Ještě jednou se moc omlouvám.
A ano ty opravy Ti postupně likvidují morálku, protože osádka neustále pracuje. Smile mělo by se to srovnat až na základně kde Tvou lod čeká generální oprava. Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus
Chtěl bych Vám představit jeden enviro mod do TWoS. Více zde: https://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=252632


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Čus Muckenberg,
v pohodě, chápu.

Co se týče morálky, tak jsem se posunul zase dál, tak že je to v pohodě, respektive víc rozumím tomu jak to funguje  Smile

Jinak ten Enviro mod vypadá fakt pěkně, ale trochu mě odrazuje, že tam někdo píše, že noci jsou příliš tmavé a není nic vidět  Neutral

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 40 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.