Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 38 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Další
Megamod "The Wolwes of Steel""
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Zdra a sílu kapitáni.Máme novou aktualizaci na Subsimu.The Wolves of Steel v2.2.x to v2.2.22_Update..Jen drobný dotaz..Hraju ted Operaci Bubnování....Vše šlape jak má  jen ...když jsem na širém moři a dám zrychlit hru tak občas hra  spadne až do Windowsu na plochu.Kde bude chyba?


_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus
jen bych ještě doporučil stáhnout ty dvě nové britské fregaty. Ale oni se určo objeví v další aktualizaci Smile
Ted k tomu problému.
Měl jsi stejný problém před aktualizací? Jaký postup při aktualizaci máš? Jaké zrychlení? Co máš za aktivované mody?
Jinak plujeme skoro ve stejném časovém období, ale já ve středomoří Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdař buh...Tak problem zmizel.steam mám při spouštení hry   nastaven jako off line  taktež Ubisoft Launcher....a hru sem upravil abych mel lepší kompresi viz návod tvuj.  
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=2637&postdays=0&postorder=asc&start=45


_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak a je tady. Smile

v 2.2.23 Changelog:

- New addon - YellowSubmarine's "New Sextant", který přidává univerzální čas pro sextant ve hře a sadu korekcí pro nebeské objekty, pro plnou nebeskou navigaci v SH5. Všimněte si, že nový Sextant se objeví ve vašem JSGME až poté, co povolíte běžný doplněk "Skutečná navigace".
- Přidána sada alpheratzových vyhrazených námořních almanachů a stolů, které konečně umožní sen o plné nebeské navigaci ve světě SH5 pomocí Slunce a hvězd! Také, přidán dokument s odkazem na Alpheratz vysoce kvalitní video tutoriály na jeho YT kanálu, což umožní, aby i příležitostní hráči SH5 zvládnout tuto formu umění docela snadno a bez většího úsilí. Obrovské díky za Alpheratz! Přihlaste se k odběru jeho kanálu a podpožádáte jeho práci! Další informace najdete ve složce Dokumentace TWoS /sekci Skutečná navigace.
- Přidány chybějící radarové uzly R01 pro torpédoborce a fregaty. Všechny zamýšlené lodě budou nyní moci používat přidělené radarové vybavení v určeném časovém rozpětí. Díky Kapuhymu, že si toho všimni.
- Přidány kapuhyské fregaty třídy Captain k britskému lodnímu kohoutovi!
- Odstraněna schopnost středního a pozdního válečného doprovodu detekovat povrchové kontakty s jejich hydrofony. Nyní mohou detekovat ponorku pouze vizuálně nebo radarem. Pouze nejmodernější hydrofony dostupné ke konci války a na velmi málo doprovodných typech si udrží částečnou schopnost detekovat povrchové kontakty.
- Doba trvání schopnosti pozorovatele "Přestaňte hlásit vizuální kontakty" se zvýšila na 1 hodinu pro snadnější přechod z pobřežních vod do otevřených moří s menším tečí kapkami. (V aktuální době trvání kampaně zůstane 30 minut, dokud nebude kampaň restartována nebo nová dílčí nabídka z BdU, i když v nabídce dialogového okna se zobrazí "1 hodina").
- Reorganizované složení některých konvojů pozdní války, aby se zabránilo občasnému výskytu neutrálních osvětlených lodí v nich.
- Odstraněny americké eskorty a většina nákladních lodí z raných konvojů STŘEDOMOŘSKÉ GM (Gibraltar ? Malta). Možnost občasného výskytu amerických tankerů však stále zůstává...
- Kompletně reorganizovaná nastavení dovedností jednotek překlenují celé válečné období ve všech kapitolách kampaně, od průměrného/kompetentního na začátku až po veterána/elitu na konci války.
- Snížen počet přidělených doprovodů v několika konvojích pozdní války s extrémním počtem torpédoborců, aby se snížil dopad FPS na hru.
- Přidáno několik chybějících zašifrovaných zpráv o základním přenosu objednávek BdU.
- Přidána podpora šifrovaných objednávek BdU pro další dvě kapitoly kampaně, Arktické konvoje a Černá jáma.
- Přidány údaje o poloměru hlídky a době trvání sekundárních "zachycování" misí v kampani. Doufejme, že by to mělo vyřešit zmatek, který se běžně týká těchto typů misí...
- Opraveno několik rozbitých misí "špionážní/komando tým deliverance" z kapitoly kampaně Arctic Convoys.
- Snížen maximální dosah vzhledu důležitých rádiových kontaktů (konvojů a pracovních skupin) na 2000 km s časem držení mapy 24 hodin a pro rádiové kontakty příležitostí (jednotlivé lodě a přístavní rádiové majáky) na 500 km s časem držení mapy 6 hodin. Tato nastavení by měla výrazně snížit nepříjemné poklesy TC na otevřeném oceánu, když je rádiový kontakt v dosahu 40 km.
- Několik možností File Editor / Viewer vychytávky: TC drop na dílčí senzory detekce kontaktů zvýšena z 30 na 40 km (užitečné pro hydro lov příchozího konvoje), zvýšený dosah a možnost, že BdU pošle ("žlutý") kontaktní zprávu, pokud je ve vašem okolí spatřen rádiový kontakt příležitosti (v
rozmezí 200 km - 80% šancí, dříve 160km-70%) - (Chcete-li aktivovat změny spustit "Obnovit nastavení ZÁSOB OFEV.bat" nalezené ve složce "Vlci z oceli - Dokumentace"). - Přidán "náhled" obrázků do volitelných doplňků, malý návod s obrázky pro "příležitostnou" skutečnou
navigaci atd. - Snížená celková saturace hry o 10-15% pro méně "veselou" atmosféru.
- Mírně zvýšená velikost slunce/měsíce pro realističtější vzhled a snadnější měření sextantů.
- Odstraněny některé irelevantní herní mapy (lodní plakáty), aby se místo pro alpheratzské celstiální navigační stoly.
- Krátký model Sunderlandu jako zástupce italského z-501 Gabbiano létajícího člunu byl nahrazen německým Bv-138.

Google překlad, ale stále lepší než nic že.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Staženo vše funkční pohoda .-) upgrade jede...stav..srpen 1942 a lov na tankery u Jižní Ameriky.




Naposledy upravil Mathias Kaiser dne 18. 03. 2021, 18:15, celkově upraveno 1 krát.

_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus Vlci
tak zde máme další malou aktualizaci.
v2.2.24 Changelog: Opraveny nesprávné hodnoty průměru slunce a měsíce ve skriptech layout.py stránky.


- Aktualizovány Alpheratzovy skutečné navigační almanachy, tabulky a nebeské souřadnice 37 navigačních hvězd.
- Kapuhy's Raised Quarterdecker byl přidán do kategorie pobřežních plavidel. Přidáno i na britskou soupisku.
- Přidána kotvící francouzská flotila a hlídkové lodě do přístavu Toulon ve středomořských kampaních, odstraněny italské eskorty.
- Reorganizované muzeum: "Cargo" byl přejmenován na "Velká nákladní loď", zatímco nesmyslná kategorie "Vzácné nákladní lodě" je vhodně přejmenována na "Střední/Malé nákladní lodě". Jednotky jsou odpovídajícím způsobem reorganizovány...


Za tou francouzskou flotilou v Toulonu stojím já. Smile Otravoval jsem autora TWoS tak dlouho až to opravil k historické skutečnosti. Naštěstí mám ted působistě v La Spezii, takže se dojedu na flotu kouknout než si jí Frantíci potopí.






Naposledy upravil Muckenberg dne 28. 03. 2021, 10:34, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Super práce :-) dobrý lov.


_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdar kapitáni. Po x letech bych se chtěl k této hře vrátit a zkusit tento mod. Chci se zeptat, funguje s tím modem alespoň nějaká omezená čeština. Moje en je slabá a nehrál jsem to roky a už jsem z toho vypadl. Nebo ještě takhle, je jazyk velká bariera? Jde mi především o ovládání ponorky a systémů a hlavně torpédování. Nechci to hrát tak aby to za mě vše počítalo, ale ani to nechci hrát extra hardcore, prostě nějaký zlatý střed, jestli mi rozumíte. Je něco, na co je třeba dát pozor při instalaci, nějaký nastavení, který nejde pak už změnit, co se týče obtížnosti? Předem díky za odpovědi.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
promin, že jsem se tak dlouho neozval, ale je moc práce. Co přesně by jsi potřeboval vědět?.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
V pohodě, chápu. Pročetl jsem si to tady a celkově se zorientoval. Mod jsem v podstatě bez problémů nainstaloval. Využil jsem i starší češtinu pro mod TheDarkWraith a doplnil nový údaje (s překladem mi pomohl Google Rolling Eyes ). Mimo misí to mám v podstatě celé v češtině. Jen se mi někde rozbila diakritika, zřejmě změnou kodování souboru  Confused
Ještě by to chtělo vyladit, ale pro osobní použití je to OK Laughing

Jinak jsem začal první hlídkou a mod vypadá suprově a celkově ta hra je mnohem lepší než si pamatuju  Smile

Jeden konkrétní dotaz bych měl. Jde v tom modu nějak vrátit takovej ten ocásek co dělali lodě na mapě? Díky.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus
jojo při TWoS nefungují háčky, čárky. Ale to je o zvyk. Jinak Hogen a já jsme dělali českoslovenštinu pro starší verzi TWoS.
Ty čárky při značce konvoje, lodě ti neřeknu. Ty hraješ reálnou navigaci? Pokud ne tak by se ti na mapě měla objevovat malá černá čárka a ty vidíš kudy by měl konvoj plout a dokážeš připlout na setkání.

Jinak na Subsimu je k dispozici letadlový mod pro normální verzi hry nebo pro TWoS 2.2.24.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Bylo by možné tu vaší češtinu někde stáhnout. Zkombinoval bych ji s tou svou. Díky.

Jinak na real navigaci nehraju (nemám přes JSGME) ale ještě jsem si nevšiml, že by se mi někde objevila čárka nebo čtvereček konvoje. Přijde mi třeba zpráva o radiovým kontaktu a že ho mohu prozkoumat, ale to asi není jako ohlášení konvoje.

Jinak co je "letadlový mod"? Nebo alespoň jaký má skutečný název?  Na subsimu jsem něco jako "air mod" nenašel. Díky.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus
Zde je odkaz na ty nové letadla do TWoS: https://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=249352

Pokud BDU zachytí vysílání konvoje v okruhu 800 km od tebe tak hra by měla při časové kompresi zpomalit na 1x. Tobě se ta zpráva objeví i v deníku. No a ty koukneš na mapu a uvidíš ikonu kontaktu. A když pak vyneseš směr tvojí plavby ke kontaktu tak od značky bude vycházet malinká čárka (takové mínus). A podle toho mínusu ty poznaš jakej kurz máš nasadit na střetnutí. Jako kdyby ti to spočítal navigátor. Já ti snad dám dnes fotku na čum.

Tu češtinu pořešíme neboj. Já bohužel jezdím pracovně mimo, takže mám přístup ke hře jen o víkendu. Máš aktivovaný Option File Editor Wiewer?



Naposledy upravil Muckenberg dne 16. 05. 2021, 16:10, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Option File Editor Wiewer mám, měnil jsem si v tom pár věcí.

Na ten konvoj si dám pozor a uvidím, jinak rozumím jak si to popsal.

Ten mod s letadlama vypadá dobře, dík za odkaz.

Ještě mám dotaz, využíváš nějak tu tabulku automatizace? Nějak mi uniká jak a na co to použít  Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  


Tady je zpráva o zachyceném kontaktu.





 A tady by měla být vidět ta značka plavby kontaktu. Je u CO54 na 4kou.

A nerozumím otázce?



Naposledy upravil Muckenberg dne 16. 05. 2021, 16:49, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 38 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.