Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
K datumu 17.2.2020 - Ponorkuje tu ještě někdo ?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Bohužel tento nešvar je i v SH5, jak na to tvůrci přišli netuším. Very Happy


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Toto je ešte ten lepší prípad. Keď si na súši v čase ukončenia tvojej flotily a v prístave ktorý počas tvojej dovolenky padol, tak aj napriek tomu v ňom začínaš následujúcu hliadku. Testoval som to len kôli tomu aby som vedel čo mám očakávať v kariére ktorú som chcel začať a výsledok bol katastrofálny. Spawne ťa to do prístavu obsadeného napriateľom, to znamená že si na dne skôr ako naštartuješ.  Evil or Very Mad Čiže musíš vedieť kedy tvoj prístav padne a podľa toho sa zariadiť, buď sa transfernúť v kancli alebo byť na mori a čakať na správu o prevelení/premiestnení od Bdu.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Všem , všem , všem  Kapitan .
Tak Scapa Flow mám za sebou , minám jsem se vyhnul , potom proběhla devastace 47 000 tun no a potom jsem si všimnul velkého křižníku , ale neměl jsem už torpéda  Confused
Jediná skvrna na dosavadním potápění je , že vůbec ty moje líný ludry nestřílejí po letadlech. Kliknu na důstojníka , aby zavelel posádce k AA gun , on to zakřičí a to je všechno.
Všichni dál čumí do dalekohledů , kolem nich svištějí kulky a oni nic. Ani k samotným kulometům na věži se nelze nakliknout , abych to tedy vzal za ně.  Evil or Very Mad


_________________
Kdo si hraje nezlobí :-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hraješ TWoS že? To musíš nejdříve vyhlásit poplach a pak povolit palbu. Smile Ale pokud to půjde tak tyhle problémy probereme v patřičném vlákně.



Naposledy upravil Muckenberg dne 21. 02. 2020, 16:48, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já jsem se k tomu zhruba týden zpět vrátil a po pár arkádových plavbách ve trojce jsem dal šanci pětce a jsem plný smíšených pocitů no. Ještě jsem nestihl prohledat vlákna, ale řešili jste že na mapě se mi ponorka ukazuje jako VII A s 52 muži a po průchodu ponorkou jsem jich se mnou napočítal 30 :-D

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
To je malý nešvar:) Pokud chceš hrát SH5 nainstaluj TWoS Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Už jsem na to koukal no, asi se na to vrhnu, neboť základní hra nebude hratelná a to už teď tam mám módy na úpravu interiéru. :-) takže jestli správně předpokládám, bude se to tlouct a měl bych to dát na čistou instalačku...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
Do TWoS moc mody nepřidávej. Mohl by jsi mít problém. A prosím další infa o Twos v příslušném vlákně zde na foru. Děkuji. Určo Ti rád pomůžu pokud bude nějaký problém. Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  


Hlásím že já stále funguju.Srpen 1942..ale začiná to jít ztuha inu Štastné časy skončily :-))


_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No však taky jedu už s novým modem. Já ještě nepřestal  cool










_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Si tak, včera pádluju a hle, Bettyna na vejletě. Tak jsem jí poslal do karantény pirát






_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  



Když neco potopím nesmím lézt moc blízko .-)))


_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.