Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 23 z 23
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Filmy o ponorkách
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Pokud koukáš na vysílání přes DBTV T2 televizi, jde přepnout zvuk na německý originál a zapnout si české titulky. Jinak je to ten serial, který se z velké části natáčel v ČR a referoval jsem o něm vloni...

majklvorisek napsal:
Tak tu máme ten seriál. https://www.csfd.cz/film/653180-ponorka/prehled/ zatím jsem stihul jen první díl. No nevím ty postavy jsou takové umělé možná tim dabingem možná že důstojníci chodí po ponorce v uniformách plných metalu. Jako by všichni byli jako 1. WO z Das Boot. Dostala me dostala podobnost soundtracku z legendárním Das Boot. Možná jsem moc kritický ale když srovnavate s top filmem tak pak ten serial bude mit co dělat. Uvidim třeba se to zlepší. No a ještě to vypadá že do toho zamíchají děj na pevnině.

Citovat
Příspěvek  
viděl někdo z vás film pluj tiše pluj hluboko (Run silent run deep)?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ano,,,, Smile

Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí

Citovat
Příspěvek  
já myslel film to se týka jedné ponorky merka v Bungské úžinňé u pobřeží Japonska

Citovat
Příspěvek  
přesně :-)

Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí

Citovat
Příspěvek  
A VIDĚLS ho celý? jestli se smím zeptat

Citovat
Příspěvek  
No jasně,,:-))))))) a né jednou,,ještě z těchto dob je celkem dobrej ,,Akce v Severním Atlantiku,, který vznikl v roce 43,,právě to je docela zajímavý, v době, kdy vrcholila ponorková válka,,tak se podívej i na něj,,dá se tady na netu někde stáhnout :-)

Naposledy upravil ŠVÉD LOCKERSSON dne 08. 08. 2019, 17:03, celkově upraveno 1 krát.

Deep "n" Down

Citovat
Příspěvek  
asi přes ulož to odsud jsem stáhnul i ten film pluj tiše pluj hluboko já ho koukal asi 5 krát 17 krát Das boot z toho 2 nebo 3 krát po německy

EDIT Rules 6: a viděl si film potopte Bismarck?

Naposledy upravil mysak_bob dne 10. 08. 2019, 09:44, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek  
Když to zkrátím, tak se dá říct, že většina skalních ponorkářů viděla většinu filmů uvedených v tomto vláknu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 23 z 23
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23