Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 23 z 23
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Filmy o ponorkách
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Pokud koukáš na vysílání přes DBTV T2 televizi, jde přepnout zvuk na německý originál a zapnout si české titulky. Jinak je to ten serial, který se z velké části natáčel v ČR a referoval jsem o něm vloni...


majklvorisek napsal:
Tak tu máme ten seriál. https://www.csfd.cz/film/653180-ponorka/prehled/ zatím jsem stihul jen první díl. No nevím ty postavy jsou takové umělé možná tim dabingem možná že důstojníci chodí po ponorce v uniformách plných metalu. Jako by všichni byli jako 1. WO z Das Boot. Dostala me dostala podobnost soundtracku z legendárním Das Boot. Možná jsem moc kritický ale když srovnavate s top filmem tak pak ten serial bude mit co dělat. Uvidim třeba se to zlepší. No a ještě to vypadá že do toho zamíchají děj na pevnině.



_________________
SH4 v1.5 + RFB2 + RSRD
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
viděl někdo z vás film pluj tiše pluj hluboko (Run silent run deep)?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ano,,,, Smile


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
já myslel film to se týka jedné ponorky merka v Bungské úžinňé u pobřeží Japonska

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
přesně :-)


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A VIDĚLS ho celý? jestli se smím zeptat

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No jasně,,:-))))))) a né jednou,,ještě z těchto dob je celkem dobrej ,,Akce v Severním Atlantiku,, který vznikl v roce 43,,právě to je docela zajímavý, v době, kdy vrcholila ponorková válka,,tak se podívej i na něj,,dá se tady na netu někde stáhnout :-)



Naposledy upravil ŠVÉD LOCKERSSON dne 08. 08. 2019, 16:03, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
asi přes ulož to odsud jsem stáhnul i ten film pluj tiše pluj hluboko já ho koukal asi 5 krát 17 krát Das boot z toho 2 nebo 3 krát po německy

EDIT Rules 6: a viděl si film potopte Bismarck?



Naposledy upravil mysak_bob dne 10. 08. 2019, 08:44, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Když to zkrátím, tak se dá říct, že většina skalních ponorkářů viděla většinu filmů uvedených v tomto vláknu.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dnes som na internete pozeral film Greyhound. Po anglicky so slovenskými titulkami. Môžem sem dať link keď tam je aj možnosť stiahnutia? (iba pre VIP členov stránky)  Rolling Eyes

Podľa mňa je ten film veľmi krátky, skočí do akcie tak rýchlo a skončí tak skoro že si ani nestihnete vytvoriť nejaký vzťah k postavám. Vôbec tam neje budovaná atmosféra, je to ako keby niekto zobral 3-hodinový film, a zostrihal z neho dokopy len akčné pasáže. Pozerá sa na to dobre aj napriek viacerým nezmyslom ktoré si všimne každý kto sa o túto časť histórie zaujíma, ale z traileru som čakal viac. Že to bude niečo kvalitou ako Zachráňte vojaka Ryana len na mori. Tento film nieje zlý ale legenda z neho nebude a myslím že sa naňho časom zabudne. Confused


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
podle mě je to odpad. Nemá to s historií nic společnýho


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zdravím po dlouhé době  Wink
Já viděl Greyhound teprve dnes a líbilo se mi to. Akce dobrá, film na koukání, nic víc jsem v tom nehledal, ale jsem nenáročný divák  Very Happy  Nicméně jsem si zavzpomínal při zvuku sonaru, jaké to bylo fajn plout v periskopové hloubce s U-532  pirát  cool  super
Tak všem pevné zdraví, dobré nervy a klidnou plavbu  Wink


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 23 z 23
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.