Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
We Dive at Dawn - Britská kampaň pro SH4
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek We Dive at Dawn - Britská kampaň pro SH4 
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=170639

Mod od autora OM, zatím jen pro Pacifik na konci války, v dalších verzích se dočkáme i Severního moře a Středomoří...
K dispozici je ponorka třídy T a U


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jak to reaguje s češtinou?


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Už si se na to jednou ptal, tak už těch hloupostí nech! Maximálně všechny ponorkáře tady otrávíš a nikdo Ti nebude chtít pomoci, ač se tu (zatím) o to ještě snažíme...

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1516&start=15


Zrovna já jsem Ti na to odpovídal, tak si to pamatuju:

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1516&postdays=0&postorder=asc&start=30


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak to pardon to sem nechtěl  jen  mám hodně pomalou dvd romku tak nž si něco tam dám tak o tom chci vědět co nejvíc instalace sh4 základní mi trvá 1 hodinu tak proto.
Ale jinak tem mod přepisuje americkou kampaň a brycká je od roku 1944 a je na výběr jen ponorka typu t můžete chodit po velíně a po palobě ponorky a přidává malí lehký kulomet na jedno stanoviště kulometu.

A s tím otravováním si dám pozor. Crying or Very sad



Naposledy upravil majklvorisek dne 05. 06. 2010, 16:11, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Je to možný, v Pacifiku třída U nikdy nesloužila, takže bude až v další verzi modu...


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
První patch, přidává do hry britská vyznamenání a opravuje chybu s torpédovoou výzbrojí.
http://www.filefront.com/thankyou.php?f=16725355&k=c810174456bf55aaeeeb4fdfee790146c25148696194ee2c0791b8db50d3eb93


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Dobrý den,hraje někdo tento mod a má ho někdo k postnutí???na subsimu nelze stahnout a na filefrontu už není.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: We Dive at Dawn - Britská kampaň pro SH4 
Také bych měl zájem o tento mod.  Kapitan
Googlil jsem ale nenašel žádný funkční link, kromě subsimu (který ovšem chce peníze). Mad
Dáte někdo funkční link, třeba do soukromé zprávy, kde se to nikdo nedoví? Twisted Evil



Naposledy upravil de Payns dne 11. 12. 2016, 20:15, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
rád bych vědel prosím jak mám stáhnout tenhle mod prosím pěkně Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
No já bych řekl, že to máš zodpovězené v příspěvku výše. Mod by měl být v placené sekci na Subsimu. Tudíž se registruj a pošli sponzorský dar a oni ti otevřou placenou sekci ke stažení. Smile



Naposledy upravil Muckenberg dne 03. 03. 2019, 12:09, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
zapovězené jak? já chci ten mod hrát zadara a jsem tam už zaregistrován

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
o pardon na subsimu mi to nejde stáhnout jsou i jiné stránky přes kterí by se ten mod dal stáhnout nebo jenom ten subsim Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
Mám obavu, že mod bude k dispozici pouze na Subsim. Ale zase chtějí jen 5 dolarů nejméně, aby jsi mohl stahnout ty bonusové mody. Takže bud dáš 5 dolarů a budeš mít mod nebo asi nic. Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jedu natočit video silent hunter4 Americkou kampaň co nevidět ho pošlu

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
napřed vám všem pošlu video se silent hunter 3 a pak 4 zanedlouho to příjde  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.