Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 17 z 17
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Televizní tipy a diskuse o nich
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Na slovenskéch televizich už to letos šlo. Pokud se nepletu tak i loni.
(anebo to bylo na přelomu roku Smile )

Nicméně ty německy tanky jsou místama šilený.
Nástavby na ruskéch tancích se jim moc nepovedly.



Naposledy upravil Hans Geher dne 08. 04. 2015, 06:48, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak samo,,jsem zvědavej jak to budu vnímat teď,, od těch jinošských let jsem to neviděl,, ale pěkně o tom psali mám dojem v TV staru  a tam bylo řečeno jak  vytvářeli stroje a kulisy a kde se filmovalo. No a ty tygry i jinou techniku prostě vyrobyli v menším počtu v ruských zbrojních závodech, protože ta z války už byla rozebrána a sešrotována a co nestačilo tak překabátili T-62ky na německý,,ale TNT se tam spotřebovali na tom filmu tuny,,a jak tady píše Sarr, že tam musel i někdo zařvat naostro,,to bylo jako na vojenských cvičení v té době,,, na každým se počítalo se ztrátama  Shocked ,,,i za mého času na vojně,, né všecí se vrátili domů


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pánové!! Dnes to je 29.1.2019 na Čt 2 ,,Peklo pod hladinou,, další díl, který se věnuje německé ponorkové válce a asi to bude o Kretschmerovi ,,tak kukajte :-))


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 17 z 17
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.