Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 30 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 39, 40, 41  Další
Megamod "The Wolwes of Steel""
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ano, potápění spojenckých lodí morálku posádky zvyšuje. nejvíce bodů je za velké válečné lodě, velké transportní lodě a tankery. Zkus se kouknout až vypluješ na novou hlídku ze základny Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nato vždy zabudnem, treba predsa nastaviť kurz a porátať kvalitne vyudené nemecké salámy  HA

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
A na co máš své důstojníky a poddůstojníky? O úklid salámů a jiných pochutin se má starat Bocman a o kurz navigátor s kormidelníkem. Very Happy


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Provedl jsem instalaci Wos, jen se chci optat jestli mám vše v pořádku.

Zakoupil jsem steam verzi. instalace Wos už naviguje pokud vlastníte steam verzi, nakonec se otevřelo okno generic patcher, zde jsem otevřel file, odklikal všechna ano, Restore snapshot, Succeful.

Takto vypadá JSGME. Pokud nic neaktivuju, mod už je zdá se přímo instalován a píše verzi 2.2.9








Naposledy upravil saldy dne 06. 01. 2019, 18:14, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
podle toho co jsi napsal a zde zobrazil to vypadá vše dobře. Jen ještě hru máš na patch 1.2 že?


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Díky Muckenberg, ano steam hru po instalaci ihned opačoval na 1.2.  Mám sice doma krabici, ale už nemám CD-ROM, hra se prodává za 10 euro, tak jsem to neřešil.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pokud Ti nebude něco jasné nebo nějaký problém tak se zde v klidu zeptej a snad se zde dočkáš rady Smile A vítej ve světě Ocelových vlků a at se Ti hra libí aspon jako mě Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Poslušne hlásim, že som bol prvýkrát potopený za svoju kariéru kapitána Crying or Very sad  Weserubung zasratý Mad Lietadlovka šla ku dnu a s ňou torpédoborec zo vzdialenosti 5500m. Hneď po vystrelení torpied som začal klesať do hlbokých vôd a pomaličky potichučky sa zakrádal preč. Pár desiatok sekúnd po prvom výbuchu zrazu len hlásenia o náložiach, prežil som prvý, druhý aj tretí útok. Po Scapa Flow na tieto špeciálne misie uvoľnujem božské oko aby som si viac užil tie detaily a tak sa pozriem hore.. a nado mnou 11 torpédoborcov. Mal som nad sebou už dva torpédoborce a v pohode stačí kľučkovať a meniť ponor. Zvládam to. Tu som nestihol ani klesnúť z 60m kedy začal útok na 80m, asdic vrieskal viac ako hlásenia od hydrofónu. Ako prežiť takýto útok? Nikto ma nevidel, mohli len vedieť smer odkiaľ to prišlo a v čase výbuchu som bol už dosť ďaleko od miesta odpalu. Napriek tomu som si ani neškrtol..

Ak nebudú rady tak by som rád počul aspoň niekoho zážitky z tejto misie. Kde sa plaví ta skupina? Čo všetko je okrem tohto konvoja súčasťou operácie Weserubung? Lebo Scapa Flow to bolo niečo úžasné.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jak se nastavuje obtížnost? Zdá se že nastavení v options se nepřenáší do kampaně. Chci si dát automatické pomocníky, ale naopak aby nepřítel byl zkušený.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Myslím že skúsenosť sa nedá nastaviť, môžeš si len viac spraviť reálnejšiu simuláciu čiže si sťažiť ovládanie ponorky až takmer na reálnu podobu. Obtiažnosť kampane stúpa časom kedy budú mať spojenci viac lietadiel a s väčším dosahom a samozrejme lepšie protiponorkove zbrane, hlavne radar a ježka. Presne ako v reále.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
 BOSTONČAN: Věř tomu, že se Ti to stane vícekrát, že půjdeš ke dnu a už bez možnosti vynoření. Já Ti moc poradit z rovna z této části kampaně moc nemůžu. Hrál jsem ji už před několika lety a když začínám novou kampan tak až "Štastnými časy" Ale co psal autor WoS tak zrovna tato část kampaně je udělána docela podle historických podkladů, alespon co se týče anglické floty. Takže budeš moci potkat jak velké bitevníky, tak letadlovky a i velké transportní lodě.
 A holt si musíš rozmyslet kdy zaútočit. 11 eskortních lodí je opravdo moc, ale letadlovka je opravdu lákaldlo Very Happy Ale čumím, že tě našli, když jsi střílel z takové vzdálenosti. Holt jsi asi narazil na vycvičenou eskortu. A pokud už Tě mají tak to chce "oba motory AK" a mazat do hloubky.

SALDY: Co přesně si představuješ v tom nastavení obtížnosti? Jak nastavit obtížnost v kampani je Ti asi jasné, ale jestli chceš třeba autozaměřovaní torpéd? Ty ukazatele asdicu, viditelnosti a hlukové stopy? Jinak obtížnost nepřítele se asi nastavit jednoduše nedá, ta už je třeba u eskortních lodí nastavena na začátečník, klasik a elita. Psáno jako příklad. A jak už psal Saldy, obtížnost hry se postupně zvětšuje více a silnějšími letadly, to samé u eskortních lodí. A neboj nepřítel bude stále zkušenější, mě se už dokonce stalo, že mě s posádkou prostě nechali udusit.  Wink



Naposledy upravil Muckenberg dne 07. 01. 2019, 20:02, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A to koľko si im pod vodou utekal, že si sa udusil preboha? Myslím reálny čas.  Ja mam chuť to vypnúť, keď ma dusia cez polhodiny, pričom skoro stále mam zrýchlené na 2x, pri jedinom lovcovi občas skúsim aj 4x. Túto časť hry vnímam ako strašne nezáživnú ak to trvá dlho, nevedia ma zamerať a napriek tomu mi nedajú pokoj.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
No v řádu několika hodin to bylo. Pokud si pamatuji tak kolem šesti hodin a to jsem používal i zryclení času. Byla to až depresivní hrůza. Já nevím jestli to byl bug a nebo jsem narazil na elitní zabijáky Very Happy
Mě zase tenhle lov opravdu baví, když zdrháš těm hajzlíkům.Už myslíš, že to máš za sebou a najednou zase "ping, ping". A potom ta úleva, když se vynoříš a vylezeš na můstek. Když se zadaří a ještě stihneš skouknout torpédované lodě co se drží na hladině. Smile



Naposledy upravil Muckenberg dne 08. 01. 2019, 16:42, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mám za sebou tažení proti Polsku.  Smile   Zatím z toho mám dobrý pocit.

https://www.youtube.com/watch?v=WpOQ5UJ7tXc

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
hezký videjko. Teda, ale čuměl jsem na ty dva pre-drednaughty. Já myslel, že tam pluje jen S.H. a ejhle ono ne. Moc hezká práce.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 30 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 39, 40, 41  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.