Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 28 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 39, 40, 41  Další
Megamod "The Wolwes of Steel""
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek WoS 2.2.9 
Zdravím. Mám sh 5 gold uplay. starsi verze WoS (mel jsem 1.02) v pohode sla. to se instalovalo pres jsgme. co jsem stahl 2.2.9 s instalaci pres exe to proste pada. Hledam na netu verze (2.0.0. nebo 2.0.6) pokud se instalovali pres jsgme, to nevim?  Zel nasel jsem jen 1.05. Nevite kde sehnat (verzi 2.0.0 nebo 2.0.6)? na subsim je jn 2.0.9. dík

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj Mrakomore
hele pokud Ti šli starší verze tak i 2.0.9 Ti musí jít taky. Prostě jí nejspíš budeš mít blbě nainstalovanou. Jak jsem již psal, zkus hru odinstalovat a znova nainstalovat a hlavně neměn adresu uložení. Takže C:\Ubisoft\Silent Hunter 5 a uvidíme. Je na to stavěnej i GP. V .exe je i patch na Steam verzi a tu jsi nepovolil že?

Po novém instalu je potřeba hru opatchovat na 1.2 patch. Pak spustíš TWoS .exe soubor a zkontroluješ si jestli adresa souhlasí s tvou uloženou hrou. Poté spustíš autoinstalaci a ta se během instalace zeptá jestli máš nebo nemáš Steam verzi. V tvém případě ne. Pokud jsi dodržel ty adresy vše musí sedět. Pak aktivuješ Generic Patcher a zase musí adresa sedět. A při aktivaci nesmíš mít žádnou chybovou hlášku a musí se Ti objevit těch devět kolonek v tabulce. Tot vše. Smile Prosím tě myslíš, že by jsi sem mohl hodit forku roootu tvojí hry? To by nám mohlo pomoci.
ještě taková malá rada při aktivaci GP, vypni Uplay, protože to může být příčinou těch chybových hlášek, jo a při mazaní hry je nutné smazat i soubory v Dokumentech a dobré je ještě komplet vymazat všechny uložené pozice ve hře. Oni jsou totiž uložený i na Uplay a při správné instalaci by Ti pak mohli rozesrat hru.



Naposledy upravil Muckenberg dne 12. 12. 2018, 20:09, celkově upraveno 3 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Zdravím 
Ja to snad tak vazne udelal. Vse jse odinstaloval, vymazal i z dokumentu, vsechny save. promazal regitr atd. po instalaci z uplay jsem to spustil, jen abych se podival zda je tam jiz verze 1.2. pak pri instalaci wos jsem cesty nastavil. jedina chybova hlaska gp jsem podruhe opravil na ok. uplay byl pri gp zaply. root hry to je kde a co? ehm.-)

asi jsem jiz 2.0.9 ozelel. takze ted spis shanim 2.0.6 pokud se to instaluje pres jsgme, protoze uz me to nebavi furt preinstalovavat

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Což znamená, že bych chtěl vidět soubory Tvé hry Smile A tu hru jsi spustil jak? Začal jsi novou kampan?



Naposledy upravil Muckenberg dne 12. 12. 2018, 20:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek wos 
jo novou. to by nejak pomohlo ten screen souboru? me to pada hlavne pri prechodu do mapy.nacte se hra , zacnu plout a kdyz se chci dosta do mapy tak konec. proste v pr...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
Takže, abych to dobře pochopil. Když jsi zkoušel základní hru, tak jsi začal novou kampan? Anebo jsi začal uplně novou kampan po instalaci WoS?
 Já si stále myslím, že máš špatnou instalaci WoS, ona to bude nějaká blbůstka.



Naposledy upravil Muckenberg dne 13. 12. 2018, 17:07, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Muckenberg napsal:
Já tedy hraju bez těch zpráv, prostě je uplně ignoruju. myslím, že nemají žádný účinek na hru.


Dočítal som sa, že v Egnigme sú akurát správy o špeciálnych konvojoch so špeciálnymi loďami. Možno sa v niektorom bude skrývať aj Titanic!

Konečne to odpaľuje správne, už to posielam ku dnu. Pri reštarte sa stala zaujímavá vec a Luftwaffe potopilo len jednu loď pri Gdansku. Zaútočil som na druhú a výsledkom bolo, že som šiel ku dnu ja  Laughing  Keď som sa neustále plavil tak ledva niečo hodili do vody. Keď som zastavil a tváril sa ako mŕtvy, zrazu to vybuchlo rovno pri mne a totálne mi rozbili centrálu Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
opravdu si myslíš, že tam bude Titanic?  Very Happy


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nehodlám to zisťovať  Laughing

Včera zaujímava vec neďaleko Scapa Flow. Ako sa to tam všetko zlieva do prístavu, tak si posielam ku dnu hliadkujúce torpédoborce. Potopám druhý a ani o dve hodiny herného času zrazu obchodná loď, Poľská! Približujem sa z veľkej diaľky, loď ma nevidí tak som stále nad hladinou a čo sa nestane, zrazu niekto po nás páli.. Hľadám hľadám, žiadny dym nevidím. Posádka nič nehlási, tak čakám na ďalšiu salvu a zrazu zbadám ako sa medzi vlnami na mňa rúti malý motoroví čln a Mitch Bjukenen páli asi z vreckového sapíku. Dvaja dôstojníci ranený, menšie dierky v ponorke tak to potápam. O chvíľku som späť v 13m, vysúvam periskop a ty hajzlíci si tam krúžia a nechcú ma nechať zaútočiť na nechránenú loď. Dokonca mi poškodili pozorovací periskop. Vravím si, torpédoborcov ako nasraté takže nemám veľa času. A už aj sa to deje a posluch mi hlási kontakt za kontaktom. Letím hore s útočným a našťastie je mi Baywatch ship chrbtom. Poliaci rovno na jedenástej hodine. Nechávam dôstojníka robiť si svoju robotu a ja len stlačím to osudné červené tlačítko. Vlny ako prasa, jedno míňa, druhé trafí cieľ. To som už ja v 40m a len počúvam ako nado mnou krúžia 3 vrtule. Poliaci sa potápajú, hrdinovia sklamane odchádzajú aj s Mitchom Bjukenenom a ja sa púšťam do prenasledovania jednej z eskortných torpédoborcov  Twisted Evil

Už ste sa s touto Baywatch lodkou niekto stretol? Hliadka na ňu neupozorňuje, hydro tiež nie.

Inak organizácia obrany pri pobreží strašne super. Pošlete dole loď a o pár hodín je tam vojenské plavidlo a v oblasti hliadkuje. Pošlete tretie a ani nie za hodinu sú tam tri a Mitch Bjukenen dokonca tesne pred útokom great Doslova cítiť ako to v tej oblasti začalo s mojou prítomnosťou žiť.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
Jojo, bacha na ty rychlý čluny Smile A bacha dokážou ponorku pěkně dojebat. Smile
Jak píšeš, tohle je v SH WoS dobře pořešený. Jakmile tě zjistí tak po tobě jde vše co je v dosahu.



Naposledy upravil Muckenberg dne 17. 12. 2018, 17:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ohľadom vonkajších rezerv torpéd je to ako? Píše to tam, že sa nemám potápať, kým to nie je hotové lebo prídem o ponorku. Hold kvôli stíhačkam som musel a nejako sa to seklo a šlo tak asi 1 percento za deň. To som ukončil patrolu, kým to kleslo na 50%. Máte s tým niekto skúsenosti? V nastaveniach mám nabíjanie torpéd na real ale toto je trošku overpower nie?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
V aktualizaci 2.2.9 je to změněné. Dojdi za torpédovým mechanikem, nebo F12 a tam mu dej rozkaz at aktivuje přesun torpéd z externích zásobníků do ponorky. Bacha musíš uplně zastavit, alespon dle mých zkušeností. Pak už jen v nabídce přetáhni torpéda dovnitř ponorky.
Nejlepší je to udělat v noci Very Happy



Naposledy upravil Muckenberg dne 17. 12. 2018, 22:09, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Aktualizace 229 mi to nakopla tak moc, že nesmim kliknout na kartu sonarmana, jinak okamžitý pád hry do woken. Jiné členy posádky můžu v klidu skillovat, ale sonarman to nekompromisně posílá ke dnu. Jinak hra jde normálně. Nepomohl ani reinstal Evil or Very Mad



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 17. 12. 2018, 23:07, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jo abych nezapoměl, musíš aktivovat schopnost překládky torpéd u topédového mechanika na přídi. Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak som to práve testoval a stále bez zmeny. Torpedo mastr tam síce túto možnosť má ale je nezvýraznená a nedá sa aktivovať kliknutím a ani cez hot key. Jedine čo môžem presunúť torpédo na danú pozíciu ale skutočne to začne nabíjať ale opäť to isté. Kým sa za tri dni doplavím zo SZ Británie do prístavu, tak zo 100% to klesne na 80% a to som to aktivoval na začiatku v noci a za státia. Za polhodiny to nerobilo nič..

Trošku z mojej hry: Vyrážam 4.11.39 z Wilhelmshavenu a oproti nejaká veľká loď, podozrivo veľa diel. Odstavím U-Boot, otvorím zoznam lodí a doprdele.. on ti tu na mňa čučí v celej svojej kráse Bismarck  Laughing  Veľmi pekná práca!

A keď už tak propagujem, Scapa Flow.. to je extrémna jízda. Škoda, že ten jediný torpédoborec, z ktorého sa tam dymí ma vôbec neriešil a stále len stál na mieste. Ale chápem, to by sa asi nedalo prežiť, kedže je tam ponor maximálne na periskop. Cesta, ktorou sa tam dostal Prienn je dotiahnutá do detailov! Celkom nervozita sa tam plížiť a keď zrazu zbadáte mínu tri metre na pravoboku.. nebolo mi všetko jedno. No a keď vstúpite do Scapa Flow a zbadáte to čo tam na Vás tvorcovia módu pripravil, vtedy začnete počítať každé vadné torpédo. U mňa našťastie len jedno a dostal som aj čerešničku na torte. Či už to bolo random alebo scriptom, zrazu sa z mora dopravil transport Rawalpindi s tonážou cez 16 000 BRT. Ďalšia čerešnička, ktorú som dostal za odmenu bola malá loďka pri opustení Scapa, ktorú som si nevšimol. O dve hodiny mi kurz prekrížili dva torpédoborce a kedže už bolo ráno a unavená posádka spala zbadali ma skôr ako my ich.. dusili ma tam pár hodín. Vtedy len stálo tých skoro 100 000 BRT zato  super

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 28 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 39, 40, 41  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.